Emniyet Yeni 30 Tarifesi

Kamu'ya Özel

Emniyet Yeni Tarifeleri

30 GB

İnternet

2000 DK
1000 SMS

Emniyet Yeni 30 Tarifesi

​​​Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarına özel Türk Telekom'dan çok avantajlı teklifler!

Emniyet Yeni 30 Tarifesi her ay yurt içinde geçerli 30 GB internet, 200​0 dakika konuşma, 1000 SMS, Grup İçi Sınırsız Konuşma​​, e-dergi, Arayanıbil servisi üyeliği, Muud Premium aboneliği ve Whatsapp'tan sınırsız mesajlaşma avantajı içermektedir.

Dilerseniz yakınlarınızı da tarifeden faydalandırabilirsiniz!

Kamu tarifesi başvuru koşullarını sağlıyorsanız tarifeye Hemen Başvur üzerinden kolayca geçiş talebinde bulunabilirsiniz. ​​

Ek Faydalar

Kamu'ya Özel
3 Yakınına Kadar Tarifeden Yararlandırma Hakkı
Grup İçi Sınırsız Konuşma
Sınırsız Whatsapp Mesajlaşma
Arayanıbil Servis Üyeliği
24 Ay Hediye Muud Premium
Sınırsız YaaY
e-dergi Üyeliği
Ses/SMS/İnternet Aşımına Kapalı
180TLAylık

12 ay taahhütlü ücrettir. Taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Taahhüt onay SMS'i ücretsizdir.

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

​​Emniyet Yeni 30 Tarifesi
Tarife İçeriği2000 DK
1000 SMS
30GB cepten internet​
Ek Faydalar​
3 Yakınına Kadar Tarifeden Yararlandırma Hakkı
Grup İçi Sınırsız Konuşma
WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma
Arayanıbil Servis Üyeliği
24 Ay Hediye Muud Premium
Sınırsız BİP ve YaaY
e-dergi Üyeliği
Ses/SMS/İnternet Aşımına Kapalı
Tarife Taahhütlü Fiyat* 180TL
Tarife Taahhütsüz Fiyat** 360 TL
İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesiİnternet aşım ücretlendirmesi bulunmamaktadır.
Dakikalarınız Bittiğinde Kullanım ÜcretlendirmesiDakika aşım ücretlendirmesi bulunmamaktadır.
SMS'leriniz Bittiğinde Kullanım ÜcretlendirmesiSMS aşım ücretlendirmesi bulunmamaktadır.
MMS ÜcretiGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

(*) Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya Türk Telekom mobil faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.​

***12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan taahhütsüz tarife ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.

  E-dergi de Sınırsız İnternet
 • Tarifeye katılan aboneler için tarife kapsamında e-dergi uygulamasını kullanım ve uygulamada geçerli sınırsız internet hakkı bulunmaktadır.
 • Yerli-yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz dijital okuma platformumuz e-dergi hakkında bilgi edinmek ve indirmek için ​tıklayınız.
 • Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aylık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. e-dergi mobil uygulaması yurt içi kullanımlarında geçerli limitsiz ve sınırsız Türk Telekom mobil internetiniz bulunduğu için kullanımlarınız tarife kotanızdan düşmemektedir.
 • Faturalıdan faturasıza geçen, işbirliği veya taraftar tarifelerine geçiş yapan, hattını iptal eden, iptaline sebebiyet veren ya da numarasını diğer operatöre taşıyan müşterilerin e-dergi aboneliği sona erecektir. İletilen nedenlerden ötürü aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Uygulamadan faydalanabilmek için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın almanız gerekmektedir.
 • Uygulamayla ilgili detaylar için tıklayınız.

 • Muud
 • Tarife kapsamında, 24 ay ücretsiz Muud Premium aboneliği verilecektir.
 • Premium Muud aboneliği ayrıcalığından yararlanılabilmesi için EGM MUUD yazarak 5555'ten SMS ile kod ve şifre alınması gereklidir. SMS gönderimi ücretsizdir.
 • 24 ay ücretsiz kullanım hakkı PIN kodu ve şifrenin aktive edilmesi ile başlayacak olup 24 ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.
 • Aktivasyon için izlenecek olan yönergeler "Muud Premium Üyelik için Aktivasyon Kodu Nasıl Kullanılır?" başlığı altında belirtilmiştir.
 • Detaylar www.muud.com.tr sayfasında belirtilmiştir.
 • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu değildir.

 • Ücretsiz Yaay Kampanyası


  ​​​​​​​​

  Kimler Yararlanabilir?
 • Emniyet Tarifelerinden Emniyet Genel Müdürlüğü kadrosunda kimliğini ve hizmet sınıfını belgelemek kaydıyla çalışan ya da emekli olmuş personel ile Polis Akademisi ve bağlı birimlerinde eğitim durumu devam eden öğrenciler kurum kimliklerini ibraz ederek faydalanabilecektir.
 • Kurum çalışanı olmayan kişiler tarifeye kayıtlı müşterilerin referansıyla abone olabilecektir. Bir Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanı en fazla 3 kişiye referans olabilir, öncesinde başka bir kamu çalışanının referansı ile herhangi bir kamu tarifesinden yararlanmış müşteriler kurum çalışanı olsalar dahi referansla kayıt oldukları hatları üzerinden diğer müşterilere referans olamazlar.

 • Başvuru kanalları
 • ​Emniyet Yeni Tarifelerine Türk Telekom Ofislerinden ve online başvuru kanalları üzerinden başvurabilirsiniz. Başvuru linki için tıklayınız.
 • Online başvurularda 81 il ve ilçe merkezlerine 24 saatte, köy ve kasabalar için 72 saatte teslimat yapılmaktadır.
 • Online satış kanalından numara taşıma ve yeni hat tesisi ile faturalı tarifelere yapılan başvuruların aktivasyon işlemlerinde Dijital kurye ücreti 40 TL olarak tek seferlik ilk faturaya yansıtılır.

 • Taahhüt Detayları
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e göndererek gelen SMS'e ONAY yazıp cevap verilerek taahhüt işleminin tamamlanması gerekmektedir.
 • ​​Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibarıyla 12 fatura dönemi boyunca verilecektir. (fatura döneminden itibaren 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.)
 • 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden abonelerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Cayma bedeli hesaplanırken, Yeni yıl kampanyasının sonlanması durumunda bu kampanya özelinde verilen indirimler hesaba dahil edilmeyecek, hesaplama tarifenin taahhütlü ve taahhütsüz fiyatları üzerinden yapılacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri ücretsizdir.

 • Tarife Kapsamı
 • Emniyet  Yeni 30 Tarifesi kapsamında, yurt içi her yöne 2000 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 30 GB cepten internet içermektedir.
 • Tarifede yurt içi ücretsiz Whatsapp' ta mesajlaşma, e-dergi aboneliği, Arayanıbil servis üyeliği ve Muud Premium aboneliği ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan grup içi konuşma faydası sınırsız olup, tüm EGM tarifeleri yönlerine geçerlidir.
 • Tarife kapsamında, Whatsapp uygulaması mesajlaşma hizmetlerinin kullandığı cepten internet kullanımları yurt içinde belirtilen kurallar çerçevesinde ücretsiz olacaktır. Ücretsiz kullanım hakkı, Whatsapp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve Whatsapp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz. Whatsapp uygulaması üzerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşılabilecek her türlü internet içeriği (Web sayfaları, youtube videoları, google maps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden oluşturulacak internet kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir. Sunulan ücretsiz WhatsApp kullanım hakkı devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında, TT Mobil tarafından verilecek hizmetlerden olan Arayanıbil servisi, Emniyet Yeni tarifelerine özel olarak ücretsiz tanımlanacaktır.
 • Tarife kapsamında tarifeden yurt dışında servisi sunulacaktır. Emniyet Yeni 30 tarifesi kapsamında tarifen yurtdışında servisi, yurt dışında geçirilen ilk 7(yedi) gün için ücretsiz olarak sunulacaktır. Bu servis faturalı tarifen yurtdışında servisinin geçerli olduğu 1.Bölge ülkelerini kapsamaktadır. Tarifen yurtdışında servisinin geçerli olduğu ülkelerde değişiklikler olabilmektedir. Servisin geçerli olduğu güncel ülke listesine https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/tarifen-yurtdisinda.aspx adresinden ulaşılabilirsiniz.
 • Tarifenizin dakika, SMS ve internet faydaları bittiğinde hattınıza tanımlı başka paket veya kampanya yoksa kullanımlarınız durdurulur ve aşım yapmanız engellenir. Tarifenize ek paketler satın alarak kullanımınıza devam edebilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Türk Telekom Müşteri Hizmetleri servisi ile yapılan görüşmeler ücretsiz olup tarife kapsamındaki görüşme sürelerinden düşülmeyecektir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir. Yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti alınır. Telsiz kullanım ücreti ayrıca alınır.
Yeni Emniyet Tarifeleri

Tarifeler

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Tarife
Emniyet Yeni 5 Tarifesi
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
90TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Emniyet Yeni 10 Tarifesi
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
110TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Emniyet Yeni 15 Tarifesi
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
135TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Emniyet Yeni 20 Tarifesi
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
150TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
tech-icon
Tarife
Emniyet Yeni 40 Tarifesi
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
200TL

Aylık

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
Ücretsiz
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.