Cep Magnet 100 GB Tarifesi

Cep Magnet

Cep Magnet Tarifeleri

100 GB

İnternet

Cep Magnet 100 GB Tarifesi

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Cep Magnet T​arifeleri ile internetiniz yanınızda!
Cep Magnet tarifeleri ile dilediğiniz yerden internete bağlanmanın keyfini çıkartın; dilediğiniz zaman özgürce bilgisayarınızdan​, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan da internete erişebilirsiniz.

Ek Faydalar

Cep Magnet

Bu tekliften sadece Türk Telekom mağazalarından yararlanılabilir.

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Cep Magnet 100 GB Taahhütlü Ücret* Cep Magnet 100 GB Taahhütsüz Ücret** Devlete Ödenecek Tutarlar
320 TL 530 TLGüncel ücretler için tıklayınız.

(*) Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma ve yeni hat aktivasyonu yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.

(**) 12 fatura dönemi sonunda geçerli olacak fiyatlardır.

Belirtilen fiyatlar 28 Mart 2024 it​ibarıyla Cep Magnet Tarifeleri'ne gelen müşteriler için geçerlidir.​​​​

Türk Telekom Mağazalarına gelerek Cep Magnet Tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.


 • ​ İlgili faydaların tüketilmesi durumunda aşağıdaki tabloda yer alan yurtiçi ücretleri geçerli olacaktır.


  YURT İÇİ AŞIM
  SMSGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  İNTERNETİnternet aşım ücretlendirmesi bulunmamaktadır.
 • Cep Magnet ve Cep Magnet Modemli Tarifeleri'nin sms ücretlendirmesi 2,4​5 TL/SMS'tir.
 • Tarifelere, yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Dilerseniz aşağıdan bilgilerine ulaşabileceğiniz Ek Data Paketini satın alarak internet kullanımınıza devam edebilirsiniz.
 • Cep Magnet Tarifelerinde 12 ay taahhütlü tekliflerde olan müşterilerimizin taahhütleri sona erdiğinde taahhütsüz fiyatlar üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • Bir üst tarifeye geçiş mümkündür.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde sadece Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Bu hız kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Bu tarifeler sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalı olacak sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilecektir. Paketlere tanımlı olan ücretlendirme yapısı ve veri kullanım hakları yurt içi kullanımlarda geçerli olup, yurtdışında ve KKTC'de geçerli değildir.
 • Bir fatura dönemi içerisindeki data kullanım miktarının, paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı miktarına ulaşmaması durumunda, o aya ait kalan kullanım hakları bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Taahhüde aykırılık durumunda cayma bedeli yansıtılır.
 • Taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapılması, hattın iptal edilmesine sebebiyet verilmesi, Şirketimiz tarafından ilgili mevzuat ve / veya abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına neden olunması, tarife kapsamında teslim edilen cihazın, taahhüt süresi içerisinde kaybedilmesi, çalınması ve/veya herhangi bir şekilde kullanılamaz hale gelmesi, hattın devredilmesi, farklı bir operatöre taşınması halleri de dahil olmak üzere müşterilerin yükümlülüklerine uymaması durumunda, müşterilerin son faturalarına taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar taahhüt kapsamında sağlanan indirim bedellerinin toplamı ile taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen tarife bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı kıyas edilerek abone lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma ve yeni hat tesisi ile tarifelere geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tarifeye kayıt olan müşterilerimizin; tarifenin ıslak imzalı taahhütnamesinde de yer aldığı üzere, yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • 27.04.2020 tarihi itibarıyla Cep Magnet 10GB ve Cep Magnet Modemli 10GB Tarifeleri yeni müşteri alımına kapatılmıştır.
 • 24.07.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 31,08 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • ​Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıkla​yınız.
 • Taahhütnameden doğan damga vergisi abonenin faturasına yansıtılır.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • İnternet hakkı biten müşterilerimiz, "MOBIL EK 10GB" yazıp 5555'e göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ek data paketini satın alabilirler.
 • İlgili ek data paketi kapsamında 10GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 35​ TL'dir.
 • Paket, aynı fatura dönemi içerisinde birden fazla kez satın alınabilir.
 • Mobil WiFi 10 GB Ek Data Paketi'nden Cep Magnet tarifelerinde bulunan aboneler faydalanabilecektir.
 • Aboneler SMS göndermek veya müşteri hizmetlerini aramak suretiyle pakete katılım için başvuruda bulunabilecektir. Paket kaydının başarıyla tamamlanmasının ardından SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak, müşteri paket kapsamında sunulan data hakkından bahsedilen onay mesajı sonrasında faydalanmaya başlayacaktır. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paketi iptal etmek isteyen aboneler SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. İlgili paket geçerlilik süresi sonunda sona erecek, tekrar yenilenmeyecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez satın alınabilecektir.
 • Paketten tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Müşterilerimiz söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlanacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarife fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.​

İlginizi Çekebilir

Cep Magnet

Cep Magnet Modemli Tarifeleri

200 GB

İnternet

Modemli
594TL

Aylık

Cep Magnet

Cep Magnet Tarifeleri

200 GB

İnternet

400TL

Aylık

Cep Magnet

Cep Magnet Tarifeleri

300 GB

İnternet

550TL

Aylık