Yeni Müşterilere Özel Ek İnternet Paketleri

Her Ay Yenilenir

Yeni Müşterilere Özel Ek İnternet Paketleri

2 GB

İnternet

Yeni Müşterilere Özel Ek İnternet Paketleri

​​​​​​​​​​​​İnternete doyamayan yeni müşterilerimize özel aylık 2GB ek internet paketi! ​Türk Telekom ailesine katıldığınız ilk 90 güne özel 2GB ek internet paketi ayda sadece 25,4 TL!
Bu fırsatı kaçırmamak için hemen HOSGELDIN yazıp 5555'e gönderin, Hoş Geldin Paketi ile ek 2GB internetin keyfini çıkarın. Paketinizi iptal etmek için IPTAL HOSGELDIN yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Ek Faydalar

Her Ay Yenilenir
Yurt İçi Kullanımlarında Geçerlidir
25,40TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

 • 28.04.2023 tarihi itibarıyla Hoş Geldin Paketinin fiyatı 25,4 TL olarak güncellenmiştir. Hoş Geldin Paketi tanımlı olan müşterilerimiz, bu tarihten sonraki kullanımları için 25,4 TL fiyatı üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • ​Hoş Geldin Paketi'nden; BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri, Referans Tarife, Başlangıç Tarifesi, Ortak Tarife haricindeki bireysel faturalı tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve ya Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelmiş ve geliş tarihinin üzerinden en fazla 90 gün geçmiş olan müşteriler faydalanabilecektir.
 • Paket kapsamında yurt içi 2GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 25,4​ TL'dir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler ilgili paketten faydalanabilmek için SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığı ile talepte bulunabilecektir. Paket kaydının başarıyla tamamlanmasının ardından SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak olup, paket kapsamında sunulan internet hakkından bahsedilen onay mesajı sonrasında faydalanılabilecektir. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paketi iptal etmek isteyen müşterilerimiz SMS göndererek ya da müşteri hizmetlerini arayarak iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
 • İlgili paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı paketin satın alındığı fatura dönemi sonuna kadar geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya data faydası bulunmuyor ise abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan fayda ilgili bu süre sonunda silinecektir. Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez faydalanılabilecektir. Paket geçerlilik süresi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, otomatik yenilenme öncesinde müşteriye SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • İlgili paketten faydalanan müşteriler faturalı aboneler için sunulan diğer data paketlerinden de yararlanabilecektir.
 • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda paket aylık ücretinin nasıl hesaplanacağını öğrenmek için tıklayınız.
 • Paketin iptal edilmesi halinde paket kapsamında sunulan fayda geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilecek olup, aynı fatura dönemi içerisinde aynı paket tekrar satın alınamayacaktır. İlgili fatura döneminin sonunda, pakete katılma şartlarını sağlayan müşterileri paketi tekrar satın alabilecektir.
 • Hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, faturasız ve/veya paket kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan, hattını devreden müşteriler paketten yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Müşterilerimiz, 24.03.2017 tarihi itibarıyla söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlanacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlanması durumunda müşterilere ilgili SMS bilgilendirmeleri yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir

Her Ay Yenilenir

Aylık YouTube Sınırsız İnternet Paketi

YouTube

Youtube'da Sınırsız İnternet Kullanımı
 • Yurt İçi Kullanımlarında Geçerlidir

210TL

Aylık

Her Ay Yenilenir

Yeni Müşterilere Özel Ek İnternet Paketleri

2 GB

İnternet

 • Yurt İçi Kullanımlarında Geçerlidir

25,40TL

Aylık

Her Ay Yenilenir

Aylık YouTube İnternet Paketi

YouTube

Aylık 10 GB İnternet Kullanımı
 • Yurt İçi Kullanımlarında Geçerlidir

110TL

Aylık