30 Günlük 6GB İnternet Paketi

30 Günlük 6GB İnternet Paketi

6 GB

İnternet

30 Günlük 6GB İnternet Paketi

​​​30 Gün boyunca geçerli 6GB cepten internet sadece 155TL!

155TL30 Günlük

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

 • Paket kapsamında 30 gün boyunca 6GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
 • Paket işbirliği tarifeleri, Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri, Ortak Tarife, Saniyeli HepsiBir Tarifesi, Referans Tarifesi, Süper Fikir Tarifesi haricindeki bireysel faturalı ses tarifesi müşterilerine açıktır.
 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 155 TL’dir.
 • ​Paketin geçerli olduğu süre içerisinde data hakkı tükendiğinde, müşterilerinin internet erişimi paket geçerlilik süresi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Geçerlilik süresinin dolması akabinde ilgili hatta tanımlı farklı bir paket yada kampanya yok ise aboneler hatlarına tanımlı mevcut tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket geçerlilik süresi sonunda yenilenmeyecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması ve ya paket kapsamında geçerli olmayan faturalı tarifelere geçmesi halinde paket iptal edilecek olup, paket kapsamında sunulan fayda kullanılamayacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketi alan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinden yararlanmak için cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. 4.5G servisi istenirse iptal edilebilecektir.
 • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Paket satın alma işlemlerinizi, Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir

30 Günlük 10GB İnternet Paketi

10 GB

İnternet

190TL

30 Günlük

30 Günlük 25GB İnternet Paketi

25 GB

İnternet

240TL

30 Günlük