Modüler 6GB İnternet Paketi

Modüler İnternet Paketi

6 GB

İnternet

Modüler 6GB İnternet Paketi

​​

​​​​​​Modüler Ek İnternet Paketleri ile Modüler Tarifenizi kendi internet ihtiyacınıza göre kendiniz oluşturun!

Aylık 6GB mobil internet ayda sadece 22,35 TL!

Pakete kaydolmak için MODULER 6GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.​


22,35TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

 • Modüler Aylık Ek Data Paketi Portföyü'nden Modüler Tarifelerde bulunan müşteriler faydalanabilecektir.
 • Modüler 3GB İnternet Paketi: Paket kapsamında bir fatura dönemi geçerli yurt içi 3 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti 15,24 TL’dir.
 • Modüler 6GB İnternet Paketi: Paket kapsamında bir fatura dönemi geçerli yurt içi 6 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti 22,35 TL’dir.
 • Modüler 11GB İnternet Paketi: Paket kapsamında bir fatura dönemi geçerli yurt içi 11 GB internet hakkı sunulacak olup, paket ücreti 36,57 TL’dir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paketlere kayıt işlemleri SMS, Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ve Müşteri Hizmetleri kanalı üzerinden gerçekleştirilebilir. Paket kaydının başarıyla tamamlanmasının ardından SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Müşteri paket kapsamında sunulan dakika/SMS veya data hakkından bahsedilen mesaj sonrasında faydalanmaya başlayacaktır. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paketlerin iptal işlemleri ise SMS veya Müşteri Hizmetleri kanalları üzerinden gerçekleştirilebilecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan internet kullanım hakkı paketin satın alındığı fatura dönemi sonuna kadar geçerlidir. İlgili paketler kapsamında sunulan kullanım hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir dakika/SMS veya data paketi yada faydası bulunmuyor ise abone kullanımlarında mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Aynı paket aynı fatura döneminde sadece 1 defa satın alınabilir ancak portföydeki paketlerin üçü de aynı anda satın alınabilmektedir.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecek, bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Paketlerin geçerlilik süresi sonunda, paketlerin yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir. Geçerlilik süresi olan fatura dönemi dolmadan alınan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paketler bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde paketler iptal edilecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.  Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Müşterilerimiz, 10.02.2020 tarihi itibarıyla söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlanacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL MODULER 6GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir.
 • Paketi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz.
 • Paket satın alma işlemlerinizi, Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.
​​​

İlginizi Çekebilir

Modüler İnternet Paketi

3 GB

İnternet

15,24TL

Aylık

Modüler İnternet Paketi

11 GB

İnternet

36,57TL

Aylık