1 Haftalık 6GB İnternet Paketi

1 Haftalık 6GB İnternet Paketi

6 GB

İnternet

1 Haftalık 6GB İnternet Paketi

​​​​​​​​​​​​​​

1 Haftalık 6GB Cepten İnternet Paketi sadece 120 TL!​
1HAFTA​ 6GB yazıp 5555'e gönderin.

120TLHaftalık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız


  • ​05.03.2024 tarihi itibarıyla 1 Haftalık 6GB İnternet Paketi fiyatı 120 TL olarak güncellenecektir.1 Haftalık 6GB İnternet Paketi tanımlı olan müşterilerimiz, bu tarihten sonraki kullanımları için 120 TL fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir. ​
  • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 120 TL’dir.
  • Paket kapsamında, her fatura döneminde 6 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
  • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde silinir.
  • Aylık paketlerdeki internet hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması ve ya paket kapsamında geçerli olmayan faturalı tarifelere geçmesi halinde paket iptal edilecek olup, paket kapsamında sunulan fayda kullanılamayacaktır.
  • Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
  • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Müşterilerimiz, 17.10.2023 tarihi itibarıyla söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlanacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
  • Paket işbirliği tarifeleri, Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri, Ortak Tarife, Saniyeli HepsiBir Tarifesi, Referans Tarifesi, Süper Fikir Tarifesi haricindeki bireysel faturalı ses tarifesi müşterilerine açıktır.

İlginizi Çekebilir

Haftalık İnternet Paketleri

4 GB

İnternet

100TL

Haftalık

Aylık İnternet Paketleri

25 GB

İnternet

210TL

Aylık

Aylık 30GB İnternet Paketi

30 GB

İnternet

230TL

Aylık