Aylık Sınırsız PUBG Mobile İnternet Paketi

PUBG MOBILE'a Özel

Aylık Sınırsız PUBG Mobile İnternet Paketi

Sınırsız

Aylık Sınırsız İnternet Kullanımı

Aylık Sınırsız PUBG Mobile İnternet Paketi

​​​​​​​​​PUBG Mobile keyfini çok uygun fiyata yaşa! Fatura dönemi boyunca PUBG Mobile uygulaması yönüne geçerli sınırsız cepten internet yalnızca 125​ TL!

App Store'dan İndirin Google Play'den AlınTürk Telekom Online İşlemler  


Ek Faydalar

PUBG MOBILE'a Özel
Yurt İçi Kullanımlarında Geçerlidir
125TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

 • 05.03.2024 tarihi itibarıyla Aylık PUBGM Paketinin fiyatı 125 TL olarak güncellenecektir. Aylık PUBGM Paketi tanımlı olan müşterilerimiz, bu tarihten sonraki kullanımları için 125 TL fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir. ​
 • 26.09.2023 tarihi itibarıyla Aylık PUBGM Paketi fiyatı 95 TL olarak güncellenecektir. Aylık PUBGM Paketi tanımlı olan müşterilerimiz, bu tarihten sonraki kullanımları için 95 TL fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • 10.07.2023 itibariyla, ‘Aylık Sınırsız PUBG Mobile İnternet Paketi’ paketinin fiyati 76,18 TL olarak güncellenmiştir. Belirtilen ücrete KDV,ÖIV dahildir.
 • 30.05.2023 itibariyla, ‘Aylık Sınırsız PUBG Mobile İnternet Paketi’ paketinin fiyati 75 TL olarak güncellenmiştir. Belirtilen ücrete KDV,ÖIV dahildir.
 • ​Paket ücreti KDV ve öİV dahil Aylık PUBG Mobile İnternet Paketi için 125 TL'dir.
 • Paket kapsamında fatura dönemi boyunca PUBG Mobile yönüne geçerli sınırsız yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
 • Paket işbirliği tarifeleri, Ailece Tarifeler, Kontrolü S.E.ç. Tarifeleri, Ortak Tarife, Saniyeli HepsiBir Tarifesi haricindeki bireysel faturalı ses tarifesi müşterilerine açıktır.
 • PUBG Mobile paketinin tanımlı olduğu süre boyunca paketin PUBG Mobile kullanımları öncelikli olarak PUBG Mobile paketinden düşer, ilgili paket kapsamındaki internet kullanım hakkının bitmesi durumundaki kullanımlar, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya data faydası bulunmuyor ise internet kullanımlarında abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • PUBG Mobile dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımları paket kapsamında değerlendirilmeyecektir. PUBG Mobile uygulaması/websitesi üzerinden yapılan reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet PUBG Mobile paketi kapsamında değildir ve kullanıcıların diğer paket ya da tarife kotaları kapsamında değerlendirilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı paketin satın alındığı günden sonra fatura dönemi boyunca geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura dönemi sonunda silinir.
 • Paket kapsamındaki internet hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Paket iptal edilmediği durumda otomatik olarak yenilenecektir. Geçerlilik süresi olan fatura dönemi dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paketler bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez ve paylaşılamaz.
 • Paket ilgili fatura döneminde 1 kez satın alınabilir. Paket, iptal edilmediği durumda, her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir. Geçerlilik süresi olan fatura dönemi dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paketler bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı KALAN yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Paket SMS, Müşteri Hizmetleri, Online İşlemler Merkezi ya da Türk Telekom Uygulaması​ kanallarından sunulmaktadır. SMS ile paketi satın almak için AYLIK PUBGM yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL AYLIK PUBGM yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da müşteri hizmetleri üzerinden iptal edebilirsiniz; iptal etmediğiniz durumda paket her fatura dönemi otomatik olarak yenilenir.
 • Paketi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura dönemi sonuna kadar kullanabilirsiniz.
 • Paketi alan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinden yararlanmak için cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. 4.5G servisi istenirse iptal edilebilecektir.
 • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda, kullandığınız gün kadar ücreti faturanıza yansıyacaktır.
 • Paket satın alma işlemlerinizi, Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.
Aylık PUBG Mobile Kalan SorgulamaPaket İptali
Aylık PUBG MobileKALAN yazıp 5555'e gönderinIPTAL PUBGM yazıp 5555'e gönderin

İlginizi Çekebilir

PUBG MOBILE'a Özel

Haftalık Sınırsız PUBG Mobile İnternet Paketi

Sınırsız

Haftalık Sınırsız İnternet Kullanımı
 • Yurt İçi Kullanımlarında Geçerlidir

80TL

Haftalık