Standart Aylık 10GB İnternet Paketi

Her Ay Yenilenir

Standart Aylık Ek İnternet Paketleri

10GB

İnternet

Standart Aylık 10GB İnternet Paketi

​​​​​​​​​​​​​​​​​Paket Bilgisi

Aylık 10GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 165 TL!

NET 10GB ​yazıp 5555'e gönderin.

Ek Faydalar

Her Ay Yenilenir
Yurt İçi Kullanımlarında Geçerlidir
165TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

 • 02.04.2024 tarihi itibarıyla Standart 10 GB İnternet Paketinin fiyatı 165 TL olarak güncellenecektir. Standart 10 GB İnternet Paketi tanımlı olan müşterilerimiz, bu tarihten sonraki kullanımları için 165 TL fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • ​10.07.2023 tarihi itibarıyla Standart 10 GB Cepten Internet Paketinin fiyatı 80,24 TL olarak güncellenmiştir. Standart 10 GB Cepten Internet Paketi tanımlı olan müşterilerimiz, bu tarihten sonraki kullanımları için 80,24 TL fiyatı üzerinden ücretlendirileceklerdir.​​​​​
 • 28.04.2023 tarihi itibarıyla Standart 10 GB Cepten Internet Paketinin fiyatı 79 TL olarak güncellenmiştir. Standart 10 GB Cepten Internet Paketi tanımlı olan müşterilerimiz, bu tarihten sonraki kullanımları için 79 TL fiyatı üzerinden ücretlendirileceklerdir.

 • ​Paket ücreti KDV, ÖİV dahil aylık 165 TL'dir.
 • Paket kapsamında, her fatura döneminde 10GB internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan 10GB internet kullanım hakkı yurt içi Internet APN ve üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.
 • Aylık paketlerdeki internet hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde silinir.
 • Paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL NET 10GB yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir.
 • Paketinizi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz.
 • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda paket aylık ücretinin nasıl hesaplanacağını öğrenmek için tıklayınız.
 • Paketi alan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş olurlar. BTK yetkilendirmesi sonucunda şirketimiz tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. 4.5G servisi istenirse iptal edebilecektir.

İlginizi Çekebilir