Mobil WiFi Ek 10 GB Paketi

Mobil WiFi Ek Paketi

10 GB

İnternet

Mobil WiFi Ek 10 GB Paketi

​​Aynı anda ister bilgisayardan ister telefondan isterse de tabletinden internet kullanmak isteyenlerin Türk Telekomlu olmak için bir nedeni var!

4.5G Teknolojisi ile yüksek hızda bağlantı sunan Türk Telekom Cep Magnet ve Magnet tarifelerini, WiFi özellikli modemler ile kullanarak internet keyfini sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşayın!

35TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

 • Paket, Faturalı Cep Magnet ve Magnet tarifelerindeki müşterilere açıktır. Paketten Cep Magnet 50GB, Cep Magnet 100GB, Cep Magnet 200GB, Cep Magnet 300GB, Cep Magnet 50GB Modemli, Cep Magnet 100GB Modemli, Cep Magnet 200GB Modemli, Cep Magnet 300GB Modemli, Evimde Mobil WiFi 50GB Modemli, Evimde Mobil WiFi 100GB Modemli, Evimde Mobil WiFi 200GB Modemli, Evimde Mobil WiFi 300GB Modemli, Yeni Magnet 100GB, Yeni Magnet 200GB, Yeni Magnet 300GB, Yeni Magnet Limitsiz, Magnet 100GB, Magnet 200GB, Magnet Limitsiz Tarifeleri’nde bulunan aboneler faydalanabilecektir.
 • Paket kapsamında fatura dönemi boyunca 10 GB yurt içi internet kullanım hakkı sunulmaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı paketin satın alındığı günden sonra fatura dönemi boyunca geçerlidir.
 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 35 TL’dir.
 • Paket, SMS ve Müşteri Hizmetleri kanallarından sunulmaktadır. SMS ile paketi satın almak için MOBIL EK 10GB yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura dönemi sonunda silinir.
 • Paket kapsamındaki internet hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Paket geçerlilik süresi sonunda sona erecek, tekrar yenilenmeyecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez satın alınabilmektedir.
 • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı KALAN yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL MOBIL EK 10GB yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da müşteri hizmetleri üzerinden iptal edebilirsiniz.
 • Paketi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura dönemi sonuna kadar kullanabilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketin geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, devir işleminde bulunan, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da paketin geçerli olduğu tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçen müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • Paket kapsamında sunulan faydanın tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir data tarifesi yok ise aboneler mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.
 • Paketi alan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinden yararlanmak için cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. 4.5G servisi istenirse iptal edilebilecektir.
 • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda paket aylık ücretinin nasıl hesaplanacağını öğrenmek için tıklayınız.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlginizi Çekebilir

30 Günlük 25GB İnternet Paketi

25 GB

İnternet

240TL

30 Günlük

30 Günlük 10GB İnternet Paketi

10 GB

İnternet

190TL

30 Günlük

30 Günlük 6GB İnternet Paketi

6 GB

İnternet

155TL

30 Günlük