Selfy Aylık Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Selfy'e Özel

Selfy Aylık Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Sınırsız

İnternet

Selfy Aylık Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Selfy Aylık Sınırsız Sosyal Medya Paketi’nde 102 TL’ye Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube'da geçerli aylık yurt içi sınırsız internet seni bekliyor!​​

*Faturalıya Özel

Ek Faydalar

Selfy'e Özel
102TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil Selfy SINIRSIZ Sosyal Medya İnternet Paketi için 102 TL'dir.
 • Paket kapsamında fatura dönemi boyunca Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube yönüne geçerli sınırsız yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
 • Paket yalnızca Selfy 10GB, Selfy 20GB, Selfy 30GB, Selfy40GB ve Selfy SINIRSIZ Sosyal tarifeleri müşterilerine açıktır.
 • Selfy SINIRSIZ Sosyal Medya paketinin tanımlı olduğu süre boyunca Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube kullanımları öncelikli olarak Selfy SINIRSIZ Sosyal Medya paketinden düşer.
 • Paket kapsamında sunulan faydalar dışında bir yöne yapılan kullanımlar ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa, abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımları paket kapsamında değerlendirilmeyecektir. Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube uygulaması/websitesi üzerinden yapılan reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet Selfy SINIRSIZ Sosyal Medya paketi kapsamında değildir ve kullanıcıların diğer paket ya da tarife kotaları kapsamında değerlendirilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı paketin satın al​ındığı günden sonra fatura dönemi boyunca geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura dönemi sonunda silinir.
 • Paket kapsamındaki internet hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez ve paylaşılamaz.
 • Paket ilgili fatura döneminde 1 kez satın alınabilir. Paket, iptal edilmediği durumda, her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir. Geçerlilik süresi olan fatura dönemi dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paketler bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı KALAN SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYA yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Paket yalnızca Türk Telekom Uygulaması kanalından sunulmaktadır.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYA yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da müşteri hizmetleri üzerinden iptal edebilirsiniz; iptal etmediğiniz durumda paket her fatura dönemi otomatik olarak yenilenir.
 • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda, kullandığınız gün kadar ücreti faturanıza yansıyacaktır.
 • Paket satın alma işlemlerinizi, Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.
Kalan SorgulamaKALAN SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYA yazıp 5555'e gönderin
Paket İptali​​
IPTAL SELFY SINIRSIZ SOSYAL MEDYA yazıp 5555'e gönderin​​​
​​

İlginizi Çekebilir