Standart Aylık 2GB İnternet Paketi

Her Ay Yenilenir

Standart Aylık Ek İnternet Paketleri

2GB

İnternet

Standart Aylık 2GB İnternet Paketi

​Paket Bilgisi

Standart Aylık 2GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 40,63 TL!

NET2GB​ ​yazıp 5555'e gönderin.

Ek Faydalar

Her Ay Yenilenir
Yurt İçi Kullanımlarında Geçerlidir
40,63TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

 • Standart 2GB İnternet Paketi 24.05.2024 tarihi itibariyle kapatılacaktır. Hâlihazırda paketten faydalanmakta olan mevcut müşteriler geçerlilik süresi sonuna kadar paketten yararlanmaya devam edecek, geçerlilik süresi sonunda paket tekrar yenilenmeyecek ve satın alınamayacaktır. ​
 • 10​​​​.07.2023 tarihi itibarıyla Standart 2 GB Cepten Internet Paketinin fiyatı 40,63 TL olarak güncellenmiştir. Standart 2 GB Cepten Internet Paketi tanımlı olan müşterilerimiz, bu tarihten sonraki kullanımları için 40,63 TL fiyatı üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • 28.04.2023 tarihi itibarıyla Standart 2 GB Cepten Internet Paketinin fiyatı 40 TL olarak güncellenmiştir. Standart 2 GB Cepten Internet Paketi tanımlı olan müşterilerimiz, bu tarihten sonraki kullanımları için 40 TL fiyatı üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil aylık 40,63​ TL'dir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı yurt içi Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.
 • Aylık paketlerdeki internet hakkının sona ermesinin ardından, hatta tanımlı başka paket yoksa mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.​
 • Paket kapsamında sunulan hızlı internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde silinir.
 • Paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL NET2GB yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir.​
 • Paketinizi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz.
 • Paketi satın aldığınız veya hattınızı deaktif etmeniz sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadığınız durumlarda paket aylık ücretinin nasıl hesaplanacağını öğrenmek için tıklayınız.
 • Paketi alan müşterilerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş olurlar. BTK yetkilendirmesi sonucunda şirketimiz tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. 4.5G servisi istenirse iptal edebilecektir.

İlginizi Çekebilir