Ana İçeriğin Başı

Kamuya Özel Tarifeler

Türk Telekom’dan çok avantajlı tekliflerimizle kamu çalışanlarımızın yanındayız!

Tekliflerimiz Adalet Bakanlığı, Yargıtay, Gençlik ve Spor Bakanlığı çalışan ve yakınlarına özeldir.

Kamuya özel tarifeler 12 ay sözünüze ayda sadece 35,70 TL'den başlayan fiyatlarla Türk Telekom Mağazalarında!​

​​​​
Kamuya Özel Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
KAMUYA ÖZEL 5GB TARİFESİ KAMUYA ÖZEL 12GB TARİFESİ KAMUYA ÖZEL 15GB TARİFESİ
Tarife içeriği 500 DK
1000 SMS
Şebeke İçi Sınırsız Konuşma**
5GB
1000 DK
1000 SMS
Şebeke İçi Sınırsız Konuşma
12GB​
1000 DK
1000 SMS
Şebeke İçi Sınırsız Konuşma
15GB
Taahhütlü Aylık Ücret* 35,70 TL 56,10 TL 66,29 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 56,10 TL 81,59 TL 91,79 TL
İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.
Dakikalarınız Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS'leriniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

(*) Belirtilen fiyat, diğer Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde yer alıp geçiş yoluyla tarifeye gelen bireysel müşterilerimize, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.

(**) Tarife kapsamındaki şebeke içi konuşma süreleri yurt içi olmak şartıyla mevcut tüm Türk Telekom mobil hatlara yapılacak aramaları kapsamaktadır.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.   

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.​​

​​
 • Kamuya Özel Tarifelerinden Adalet Bakanlığı, Yargıtay, Gençlik ve Spor Bakanlığı çalışanları Türk Telekom mağazalarına giderek kurum kimliklerini ibraz etmeleri durumunda faydalanabileceklerdir. Kurumda görevli olduğunu gösteren kurum kimliği veya emekli belgesi yeterlidir.
 • Kurum çalışanı olmayan kişiler tarifeye kayıtlı müşterilerin referansıyla abone olabilecektir. Belirtilen kurumlarda çalışan bir kişi en fazla 3 kişiye referans olabilir, öncesinde başka bir kamu çalışanının referansı ile herhangi bir kamu tarifesinden yararlanmış müşteriler kurum çalışanı olsalar dahi referansla kayıt oldukları hatları üzerinden diğer müşterilere referans olamazlar.          
 • Kamuya Özel Tarifelerinde bulunan müşteriler tarifeler arasında geçiş yapmak isterse kimlik ibrazına gerek olmaksızın;
  • Kamuya Özel 5GB Tarifesine geçmek için; KAMUYA OZEL 5GB,
  • Kamuya Özel 12GB Tarifesine geçmek için; KAMUYA OZEL 12GB,
  • Kamuya Özel 15GB Tarifesine geçmek için; KAMUYA OZEL 15GB, yazıp 5555'e göndererek veya mobil online işlemler merkezi aracılığıyla tarife değişikliği yapabilirler.     
 • Diğer tarifelerdeki müşterilerin tarife değişiklikleri ilgili kurumun çalışanı olduklarına dair kurumdan alacakları belgeleri ibraz ederek, Türk Telekom mağazalarına gitmesi gerekmektedir.
 • Kamuya Özel 5GB Tarifesi: Her Yöne 500 Dakika, Türk Telekom Mobil Hatlarla Sınırsız Konuşma, Her Yöne 1000 SMS, 5GB cepten internet içermektedir.
 • Kamuya Özel 12GB Tarifesi: Her Yöne 1000 Dakika, Türk Telekom Mobil Hatlarla Sınırsız Konuşma, Her Yöne 1000 SMS, 12GB cepten internet içermektedir.
 • Kamuya Özel 15GB Tarifesi: Her Yöne 1000 Dakika, Türk Telekom Mobil Hatlarla Sınırsız Konuşma, Her Yöne 1000 SMS, 15GB cepten internet içermektedir.
 • Tarifedeki bir müşteri, tarifeden yararlandırmak için en fazla 3 kişiye referans olabilir ve kendi adına 7 hat alma hakkı vardır.                             
 • Tarifeler kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 100MB için 12,24TL olarak ücretlendirilir. En fazla 6 kez tanımlanan 100MB sonrasında, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. 
 • Bir fatura dönemi içerisinde tarifeler kapsamında sunulan ve kullanılmayan dakika, SMS ve cepten internet faydaları ilgili fatura dönemi sonunda silinir, sonraki fatura dönemine devretmez ve 3. şahıslara transfer edilemez.                                                                                                                                                               
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yurt içi olmak şartıyla; 444 yönleri, üç haneli hizmet numaraları (1xy) ile diğer GSM operatörleri ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti işletmeci yönlerine doğru yapılan aramaları kapsayacaktır; KKTC, yurt dışı, anlaşmalı olunmayan yurt içi sabit telefon hizmeti işletmeci yönlerini, web ve wap kullanımlarını kapsamamaktadır.
 • Tarifeler kapsamındaki her yöne dakikalar tüketildiğinde tarifede BTK’nın belirttiği azami ücrete tabi olunacaktır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife ve/veya yenilenen paket aktivasyonu, tarife değişikliği, tek ve/veya çift yönlü hat kapama, tarife ve/veya yenilenen paket deaktivasyonu gibi tarife ve paketin tüm ay kullanılmadığı durumlarda geçerli olacak ücretlendirme için tıklayınız.
 • Tarifenin, varsa tarifeye bağlı kampanya ve taahhüt indirimlerinin tüm fatura dönemi boyunca kullanılmadığı hat aktivasyon ve hat deaktivasyon durumlarında, ilgili fatura dönemine özel olarak tarife aylık ücreti ve kampanya/taahhüt indirimleri aşağıdaki şekilde hesaplanır:
  • Tarifede bulunan dakika, SMS ve/veya internet faydalarından herhangi birinin tamamını kullanılması durumunda; tarife ücretinizin, varsa kampanya/taahhüt indiriminizin tamamı ilk faturaya yansıtılır. Tarife faydalarından herhangi biri bitmediyse; tarifeden ve varsa kampanya/taahhüt indiriminden faydalandığınız gün ile orantılı kısmı ilk faturaya yansıtılır.            
 • Lansman tarihi itibarıyla tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS’ler yurt içi her yöne geçerli olup, şebeke içi, 444 yönleri, 1xy numaraları ile diğer GSM operatörleri ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerine doğru yapılan kullanımları kapsamaktadır; KKTC, yurt dışı, anlaşmalı olunmayan yurt içi sabit telefon hizmeti işletmeci yönlerini, web ve wap kullanımlarını kapsamamaktadır.
 • Tarifeler kapsamındaki SMS'ler tüketildiğinde tarifede BTK’nın belirttiği azami ücrete tabi olunacaktır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarifeler kapsamında tanımlanan cepten internet kullanım hakları tükendiğinde, tarifede BTK’nın belirttiği azami ücrete tabi olunacaktır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Lansman tarihi itibarıyla tarifelere kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti alınır. Telsiz Kullanım ücreti fiyatlara dahil olmayıp ayrıca alınır.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. 5555'e SMS göndererek taahhüt veren Abonelerin gönderdikleri taahhüt onay SMS'leri 2,04 TL ile ücretlendirilir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz güncel ücretler geçerli olacaktır.
 • Tarifelere taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde TT MOBİL tarafından sunulmakta olan diğer faturalı tarifelere geçiş yapan Abone’lere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak Abone’lerin geçiş yaptıkları tarife kapsamındaki yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, TT MOBİL’in  faturasız veya  diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapmaları halleri taahhüt ihlali olarak değerlendirilecek ve Abone’lerin geçiş yaptıkları tarife kapsamında ihlal tarihine kadar yararlandıkları indirimlerin toplamı ile kalan aylar boyunca ödemeyi taahhüt ettikleri indirimli ücretler toplamı kıyaslanarak düşük olan tutar cayma bedeli olarak son faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler'i ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarife kapsamında kalan kullanımlar için KALAN yazıp 5555'e SMS gönderilmesi yeterlidir. Bu servis, 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir. Kalan bakiye bilgisi servisleri ücretsizdir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemezseniz "IPTAL KMSH" yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. İptal ettiğiniz bilgilendirme SMS'lerini tekrardan almak isterseniz "KMSH" yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. Belirtilen değişiklikleri online işlemler merkezi ve müşteri hizmetleri aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.
 • Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.