Kademeli SMS Paketi

10 SMS

Mesajlaşma

Kademeli SMS Paketi

Kademeli SMS Paketi ile yurtiçi her yöne 10 SMS sadece 2 TL! Üstelik 10 SMS hakkınız bittikçe paketiniz otomatik olarak yenileniyor!

Siz de 10SMS yazıp 5555 'e SMS gönderin, Kademeli SMS Paketi'niz cebinize gelsin.​​

​09.09.2021 tarihi itibariyla paket otomatik yenilemeye ve tekrar satın alıma kapatılmıştır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.​

2TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Hangi Paket? Ne Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım?
Kademeli SMS PaketiHer yöne 10 SMS
2 TL10SMS yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder
 • Türk Telekom bireysel faturasız mobil tarifelerinde bulunan müşteriler yurtiçi her yöne 10 SMS kullanımı içeren Kademeli SMS Paketi teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Kademeli SMS Paketi'nin ücreti 2 TL'dir.
 • AVEA paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Türk Telekom bireysel faturasız mobil tarifelerinde bulunan müşterilerin, Kademeli SMS Paketi teklifinden faydalanabilmeleri için, 10SMS yazıp, 5555 'e mesaj atarak Kademeli SMS Paketi teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Kademeli SMS Paketi'nden faydalanmak isteyen müşterilerin Faturasız Ofis ve Bayi tarifeleri dışındaki bireysel faturasız mobil tarifelerinde olmaları gerekmektedir.
 • Kademeli SMS Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Kademeli SMS Paketi kapsamında sunulan faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Kademeli SMS Paketi 30 gün içerisinde sunulan faydalar tamamen kullanıldığında ya da 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Kademeli SMS Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar 10SMS yazıp 5555 'e göndererek, Kademeli SMS Paketi'ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL 10SMS yazarak 5555 'e SMS gönderilmesi gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Kademeli SMS Paketi kapsamında sunulan faydalar sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Kademeli SMS Paketi faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, Türk Telekom mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Türk Telekom mobil, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

Kademeli SMS Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN 10SMS yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir<

Ayrıca paketinizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü arayarak,*122#’yi tuşlayarak ya da

Kademeli SMS Paketi 30 gün içerisinde sunulan faydalar tamamen kullanıldığında ya da 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL 10SMS yazarak 5555 'e SMS gönderilmesi gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

İlginizi Çekebilir