McAfee Antivirüs Programı (Total Protection)

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection) logosu

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection) logosu

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection)

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Çoklu Cihaz Kullanımı ile McAfee Total Protection; tüm Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlarınızı korur. Birden fazla cihaza sahip müşterilerimiz için ideal olan bu ürün, on cihaza kadar virüs, zararlı yazılım, kötü amaçlı web sayfaları, istenmeyen programlar ve bunlar gibi çok daha fazla tehditlere karşı korunma imkanı sunar. Kapsamlı Koruma​​ Kullanımı kolay güvenlik virüslere, fidye yazılımlarına ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlar. Ayrıca, güvenli web tarama özelliği riskli web siteleri konusunda sizi uyarır ve tehlikeli indirmeler ile kimlik avı saldırılarının önlenmesinde yardımcı olur. Yalnızca PC, laptop, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlarınızın fiziki ve yazılımsal güvenliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kimliğinizin (en önemlisi parolalarınız ve bankacılık bilgilerinizin) korunmasını sağlar. Gizliliğiniz Güvende Uygulamaları sizinle ilgili ne kadar veriye erişebildiğini öğrenmenizi mümkün kılar. Uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kilit altında tutarak sadece sizin erişmenizi sağlar. Size özel dosyaları PC'nizde parola koruması ve şifreleme ile depolayarak gizliliğinizi korumaya yardımcı olur. Önemli dosyaları bilgisayarınızdan kalıcı olarak silerek kimliğinizi ve gizliliğinizi korur; vergi belgeleri, mali bilgiler ve diğer kişisel dosyalar için idealdir.

Paket Seçenekleri

Bu paketlerden, yalnızca Türk Telekom Evde İnternet müşterileri özel fiyatlarla yararlanabilir.

McAfee Total Protection 3 Cihaz

29,90 TL / AY

McAfee Total Protection 5 Cihaz

35,90 TL / AY

McAfee Total Protection 10 Cihaz

43,90 TL / AY

McAfee Güvenli Aile

23,90 TL / AY

McAfee Total Protection asıl olarak bulut tabanlı çevrimiçi ve çevrimdışı korumayla birlikte virüslere, çevrimiçi tehditlere ve fidye yazılımına karşı korunmak için ödüllü virüsten koruma programımızı temin eder. McAfee Total Protection Windows bilgisayarların ötesinde, iç huzurunuzu Mac ve iOS/Android mobil cihazlarınıza da taşıyan çapraz cihaz koruması sayesinde , evde ve hareket halinde tüm uyumlu cihazlarınızda güvenliğin tadını çıkarmanızı sağlar.

McAfee Total Protection kötü amaçlı yazılımlara karşı Kişisel cihazlarımızı korur. McAfee Total Protection yüklendikten sonra virüsleri tarayabilir ve karantinaya alabilir/kaldırabilirsiniz. Ailenizin günlük çalışmasına yardımcı olan tüm Windows bilgisayarlar, Mac'ler, tabletler ve akıllı telefonları bırakın korumayı bunları takip etmek bile zordur. Tek bir McAfee Total Protection aboneliği ile beş veya on cihazı, hız kesmeden ve en önemlisi, ailenizin hızını yavaşlatmadan koruyabilirsiniz.

 • Antivirüs - Virüsleri Durdurur. İnternet üzerinden yapılan dosya yüklemeleri, e-mail, taşınabilir diskler ve bilgisayar ağları üzerinden bulaşabilecek virüslere karşı koruma sağlar. Virüsleri bilgisayarınıza girmeden engeller, tespit eder ve kaldırır. Sürekli olarak yapılan otomatik güncellemeler ile etkin bir şekilde güvenlik sağlar.
 • Antispyware - Casus Yazılımları Engeller Kullanıcının istemi dışında bilgisayarı üzerine yüklenerek, kişiye özel bilgiler, internet kullanım alışkanlıkları, email bilgileri ve kullanıcı hesap bilgileri gibi bilgileri toplayarak belirli bir merkeze ileten ve bilgisayar kaynaklarını tüketen casus yazılımları bilgisayarınıza yüklenmeden önce engeller ve mevcut casus yazılımları tespit ederek kaldırır.
 • Anti-Phishing - Kimliğinizi Korur Kimlik hırsızlığı, internet bankacılığı bilgileri, özel şifreler, finansal bilgiler ve kredi kartı bilgileri gibi bilgileri çalmak amacıyla yapılan çevrimiçi dolandırıcılık ve kimlik hırsızlığı saldırılarından korur.
 • Anti-Spam - Spam ve e-posta aldatmacalarını engeller. Önemsiz, istem dışı gelen, sahtecilik bilgileri içeren ve spam olarak adlandırılan e-posta aldatmacalarına karşı kullanıcıları korur.
 • Personal Firewall - Güvenlik Duvarı Koruması - Korsanları Durdurur Bilgisayarınıza gelen ve giden uygulamaları kontrol eden, güvenlik açıklarına ve zafiyetlerine karşı koruma sağlayan, korsanlara karşı koruma ve gizleme sağlayan güvenlik duvarı korumasıdır.

İnternet deneyimin​i güvenle ve risk almadan yaşamanızı sağlar. Kişisel bilgileriniz, şifreleriniz, finansal ve kredi kartı bilgilerinizi koruma altına alırsınız.


Diğer Dijital Uygulama ve Platformalar

Türk Telekom e-dergi görseli

Türk Telekom e-dergi

e-dergi, yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerinin kullanımına açık dijital bir okuma platformudur.

24,99TL

Aylık

Muud görseli

Muud

Muud yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dilediğiniz her an sınırsız dinleyebileceğiniz Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformudur.

24,99TL

Aylık

Playstore görseli

Playstore

Playstore, Türk Telekom güvencesiyle en yeni PC ve konsol oyunları, free-to-play ve mobil oyun paketleri avantajlı fiyatlarla ve Türk Telekom internet faturasına ek 12 aya varan taksit seçenekleri sunulur.

Ücretsiz

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection)

McAfee Total Protection, bilgisayar ve cihazlarınızı korumanın tam anlamıyla nasıl olması gerektiğini biliyor. Birden fazla cihaza sahip olanlar için ideal bir çözüm sunan bu antivirüs programı, Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlarınızı tüm tehditlere karşı güvende tutar.

Çoklu Cihaz Kullanımı

McAfee Total Protection ile artık farklı işletim sistemlerine sahip cihazlarınızın güvenliğinden endişe etmenize gerek yok. Yirmi cihaza kadar koruma sağlama olanağı sunar. Virüsler, zararlı yazılımlar, kötü amaçlı web siteleri, istenmeyen yazılımlar ve daha fazlasına karşı çoklu cihaz korumasının tadını çıkarın.

Kapsamlı Koruma

Kullanımı son derece basit olan McAfee Total Protection, sizi virüslerden, fidye yazılımlarından ve çevrimiçi tehditlerden korur. Ayrıca, güvenli web tarama özelliği sayesinde sizi riskli web sitelerine karşı uyarır. Tehlikeli indirmeler ve kimlik avı saldırılarına karşı sizi korumak için tasarlanmıştır. Fiziksel ve yazılımsal güvenliğin yanı sıra, kişisel bilgilerinizi (özellikle parolalar ve bankacılık bilgileri) korur.

Gizlilik Önceliği

McAfee Total Protection, uygulamalarınızın sizin hakkınızdaki ne kadar veriye erişebildiğini öğrenmenize yardımcı olur. Özel dosyalarınızı kilitleyerek sadece sizin erişebilmenizi sağlar. Ayrıca, PC'nizdeki önemli dosyaları kalıcı olarak silerek kimliğinizi ve gizliliğinizi korur. Vergi belgeleri, mali bilgiler ve kişisel dosyalarınız için ideal bir çözümdür.

Paket Seçenekleri

McAfee Total Protection, ihtiyacınıza uygun farklı paket seçenekleri sunar:

  McAfee Total Protection 3 Cihaz

 • Aylık Sadece 29,90 TL
 • McAfee Total Protection 5 Cihaz

 • Aylık Sadece 35,90 TL
 • McAfee Total Protection 10 Cihaz

 • Aylık Sadece 43,90 TL
 • McAfee Total Protection 20 Cihaz

 • Aylık Sadece 59,90 TL

Sonuç

McAfee Total Protection, cihazlarınızı ve kişisel bilgilerinizi korumak için ihtiyacınız olan güvenliği sunar. Çoklu cihazlarınızı tek bir çatı altında koruyarak hem güvende hem de huzurlu hissedebilirsiniz.Sık Sorulan Sorular

 • 1. McAfee Total Protection nasıl kurulur?
 • McAfee Total Protection'ı kolayca indirebilir ve kurabilirsiniz. Programın talimatları sizi adım adım yönlendirecektir.

 • 2. Total Protection, hangi işletim sistemleri ile uyumludur?
 • McAfee Total Protection, Windows, Mac OS, iOS ve Android işletim sistemleri ile tam uyumludur.

 • 3. McAfee Total Protection'ı nasıl satın alabilirim?
 • McAfee Total Protection'ı McAfee resmi web sitesinden veya yetkili satıcılar aracılığıyla satın alabilirsiniz.

 • 4. Aylık abonelik ücreti ne kadar?
 • McAfee Total Protection'ın aylık abonelik ücreti, seçtiğiniz pakete bağlı olarak değişiklik gösterir. İhtiyacınıza en uygun paketi seçebilirsiniz.

 • 5. McAfee Total Protection hangi ek özelliklere sahiptir?
 • McAfee Total Protection, kimlik avı koruması, güvenli web tarama, zararlı yazılım koruması ve daha birçok ek özelliği içerir. Detaylı bilgi için McAfee resmi web sitesini ve Türk Telekom Güvenlik sitesini ziyaret edebilirsiniz.