Muud

Muud logosu

Muud logosu

Muud

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Muud'una Göre Özgürce Müzik!​

Muud yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dilediğiniz her an sınırsız dinleyebileceğiniz Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformudur.

Muud ile yerli yabancı en yeni ve en popüler şarkıları keşfedebilir, size özel hazırladığımız listeleri, modunuza göre ve en sevdiğiniz sanatçıların radyolarını seçip doya doya dinleyebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Kişisel müziklerinize kolayca erişebilir ve en favori şarkılarınız ile kendi listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Muud'dan Türk Telekom müşterisi olma şartı aranmaksızın dileyen herkes faydalanabilir. Muud'u kullanabilmek için Tek Şifre üyeliğinizin olması yeterlidir. Türk Telekom mobil, evde internet ya da ev telefonu hat sahibi olmayan müşterilerimiz de misafir kullanıcı olarak ​Tek Şifre alabilir, Muud'daki milyonlarca yerli ve yabancı şarkıya ulaşabilir.

Muud Premium

Muud Premium üyesi olarak yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleyebilir, dilediğiniz şarkıyı çevrimdışına ekleyerek internetiniz olmadığı zamanlarda da müzik keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Üstelik en sevdiğiniz şarkıları HD kalitede dinleme, radyolarda sınırsız şarkı atlama ve aylık dilediğin yerli 250 şarkıyı indirip cep telefonundan, tabletinden ya da bilgisayarından dinleme keyfi de Muud Premium'da!​​​


 ​​​​​

Muud Premium Paketleri

1 aylık Muud Premium paketinden tüm kullanıcılarımız Muud uygulaması üzerinden yaralanabilir. 6 ve 12 Aylık Muud Premium paketlerinden yalnızca Türk Telekom Evde İnternet müşterileri özel fiyatlarla yararlanabilir.

Muud Premium 1 Aylık

24,99 TL /AY

Muud Premium 6 Aylık

119,90 TL

Muud Premium 12 Aylık

189,90 TL

24,99TL Aylık

1- Muud nedir?

Muud , Modunuza göre özgürce müzik dinleyebileceğiniz, geniş arşiviyle istediğiniz şarkıları dinleme ve indirmenize olanak sağlayan bir müzik portalıdır.

Muud’a ücretsiz üye olmanız durumunda, www.muud.com.tr sitesi üzerinden günlük ücretsiz 30 şarkı dinleyebilir, kendi listenizi oluşturup paylaşabilir, diğer kullanıcıların listelerini görüntüleyebilir, müzik dünyasına ait güncel haberlere ulaşabilirken, istediğiniz şarkıyı ya da albü​mü MP3 formatında indirebilir veya müzik paketi satın alabilirsiniz.

2- Kimler Muud’dan yararlanabilir?

Tüm internet kullanıcıları Muud’dan yararlanabilirler.

3- Muud’dan nasıl şarkı dinleyeceğim?

www.muud.com.tr adresine girdiğiniz zaman şarkıların 30 saniyelik kısmını dinleyebilir, 31.saniyede ücretsiz üye girişi işlemini yaparak aylık 60 saat (yaklaşık) 1000 adet yerli şarkıyı ücretsiz dinleyebilirsiniz, sınırsızca yerli ve yabancı şarkı dinlemek ve/veya şarkı indirmek için aşağıdaki abonelik paketlerinden biri satın alınmalısınız.

1. "Muud Premium"

- Her ay şarkı kataloğundan istediğiniz kadar şarkıyı www.muud.com.tr adresinden ve Muud Mobil uygulaması üzerinden sınırsız dinleyebilir,
- Her ay şarkı kataloğundan 250 adet şarkıyı MP3 formatında indirebilir,
- www.muud.com.tr üzerinden ve Muud Mobil uygulamasını içeren cihaz ya da telefonunuza indirebilir, indirdiğiniz şarkıları bilgisayarınıza ve MP3 formatını destekleyen cihazlarınıza aktarabilirsiniz.
- İnternetiniz olmadığı zamanlarda çevrimdışı dinlemek için seçtiğiniz şarkıları çevrimdışı moduna ekleyebilir, çevrimdışı şarkılarım alanından dinleyebilirsiniz. - Daha yüksek kalitede şarkı dinleme keyfi için HD Dinleme modunu aktif hale getirebilir ve en favori şarkılarınızı HD kalitede dinlemeye başlayabilirsiniz.

2. "Tekil Şarkı İndirme"

- Şarkı kataloğundan istediğiniz şarkıyı MP3 formatında indirebilir,
- www.muud.com.tr üzerinden ve Muud Mobil uygulamasını içeren cihaz ya da telefonunuza indirebilir, indirdiğiniz şarkıları bilgisayarınıza ve MP3 formatını destekleyen cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

3. "Albüm İndirme"

- Şarkı kataloğundan istediğiniz şarkıcıya ait yerli albümü MP3 formatında indirebilir,
www.muud.com.tr üzerinden indirdiğiniz yerli albümleri, bilgisayarınıza ve MP3 formatını destekleyen cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

4- İstediğim bir sanatçının albümünü ya da şarkısını neden bu sitede bulamadım?

Aradığınız albümler veya sanatçılar, anlaşmamız olan Meslek Birlikleri ve Yerli/Yabancı firmalarının kataloglarında yer almıyorsa Muud arşivine otomatik olarak dahil edilememektedir. Şu aşamada Muud Müzik portalında yer almayan yerli/yabancı kataloglar için görüşmelerimiz devam etmektedir

5- Muud’dan neden şarkı dinleyemiyorum?

İnternet bağlantınızın olup olmadığını kontrol ediniz. İnternet bağlantınızda sorun varsa, Türk Telekom bireysel ADSL aboneleri, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz.

6- Şarkı Listem nedir? Nasıl Kullanabilirim?

Muud üzerinden dinlediğiniz şarkıyı, şarkının yanında bulunan (+) ekle butonuna tıklayarak şarkı listenize ekleyebilirsiniz. Listenizdeki şarkıların sıralamalarını değiştirebilir ve dinlemek istemediğiniz şarkının üzerine gelerek (x) işaretine tıklayarak şarkıyı listenizden çıkartabilirsiniz. Ücretsiz üye girişi yaparak oluşturduğunuz listenize isim verebilir ve listenizi web ve mobil platformlarımızdan, istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

8- Kaç tane şarkıyı Şarkı “Listem”e ekleyebilirim?

Maximum 200 adet şarkıyı “üye girişi” yaptıktan sonra Şarkı Listem'e ekleyebilir ve 25 adet şarkı listesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca editörler tarafından hazırlanan profesyonel Şarkı Listelerine ulaşabilirsiniz. Şarkı listeleriniz sizin için saklanacak ve siz güncelleyip kaydettikçe saklanmaya devam edecektir.

8- Şarkı Listem'i bilgisayarımda açık bırakıp bilgisayarımın başından ayrıldım. Şarkı Listem çalmıyor. Ne yapmalıyım?

Şarkı listenizdeki son şarkı bittikten 30 dakika sonra sisteme tekrar giriş yapmanız gerekmektedir.

9- Müzik dinlemek için kullanacağım bilgisayar adedinde kısıt var mı?

Muud’dan dinlediğiniz parçaları aktif aboneliğiniz boyunca sınır olmaksızın farklı bilgisayarlarda çalabilirsiniz.

10- Muud’a nasıl üye olacağım?

www.muud.com.tr sitesindeki "Üye Ol" butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkacak olan formu doldurarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

11- Muud'a neden üye olamıyorum?

Muud aboneliğinizi gerçekleştirirken aktif cep telefonu numaranız ve internet bağlantınız olması gerekmektedir. Üyelik işleminizi aktif olan cep telefonu numaranız ile yaptığınızdan emin olmalısınız. Üyelik işlemleri tamamlanmadan önce cep telefonunuza gönderilen doğrulama kodu ile üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Numarasını verdiğiniz hattınız aktif değilse doğrulama kodu tarafınıza ulaşmayacak ve üyelik işleminiz tamamlanmayacaktır. Bu nedenle doğru telefon numarası girdiğinizden emin olmalısınız.

12- Muud paketlerimi nasıl iptal ettirebilirim?

Muud Paket ücretiniz Türk Telekom faturanıza yansıyor ise, Online İşlem Merkezinden ve 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz.

Paket ödemenizi Mobil ödeme ile yaptıysanız iptali için İptal yazıp 7979 a mesaj gönderebilirsiniz.

13- Siteye üye oldum, şifrem gelmedi, ne yapmalıyım?

Üyelik işleminizi tamamladığından emin olduktan sonra junk/spam mailinizi kontrol etmeyi unutmayınız. İlgili mail tarafınıza ulaşmadı ise “Üye Girişi” sayfasından “Aktivasyon yenile” linkine tıklayarak şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Probleminiz devam ederse 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz.

14- Muud Şifremi aldım; giriş yapamıyorum?

Muud sayfaları internet üzerinden her yerden erişilebilir olmakla birlikte giriş yapmak için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Oturum açmaya çalışırken kullandığınız mevcut internet bağlantınızın olduğunu kontrol ediniz. Eğer internet bağlantınız yoksa portale erişemezsiniz.

İnternet bağlantınızı kontrol etmenize rağmen hala giriş yapamazsanız, oturum zaman aşımı kontrolü nedeniyle sorun yaşıyor olabilirsiniz. Muud’a girdikten sonra kullanımınız sona erdiğinde, sağ üstte yer alan “Çıkış” sekmesine tıklayarak oturumunuzu kapatabilirsiniz. Aksi takdirde aktif oturumunuz zaman aşımına uğrayıncaya kadar yeniden giriş yapamazsınız. Böyle bir durumda bir süre bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Sorun yaşamaya devam ederseniz 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz.

15- Şifremi unuttum, yeniden şifre alabilmek için ne yapmalıyım?

'Şifremi Unuttum' linkine tıklayıp çıkan formda üye olduğunuz e-posta adresinizi girdiğinizde şifreniz e-mailinize gönderilecektir.

16- Muud şifremi hatırlayamadım. Şifremin bloke olduğu mesajı geldi. Ne yapmam gerekiyor?

Muud şifrenizi 5 defa hatalı girdiğiniz takdirde şifreniz bloke olacaktır. Açtırmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayınız.

17- Muud’dan şarkı indirmek istiyorum. Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Türk Telekom ADSL faturanıza yansıtarak veya mobil ödeme yöntemini kullanarak tekil şarkı ya da albüm indirebilir, istediğiniz müzik paketine abone olabilirsiniz.

Türk Telekom ADSL faturanıza yansıtarak şarkı/albüm indirmek ya da müzik paketine abone olmak için;

 • Web/mobil platformlar üzerinden tekil şarkı veya albüm için istediğiniz şarkının üzerine gelerek indirme butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz.
 • Paket satın almak için ise web üzerinden sekmesine tıklayarak istediğiniz müzik paketini seçebilirsiniz. Mobil platformlar üzerinden de Ayarlar menüsünden “Paket Satın Al” sekmesinden seçebilirsiniz. Müzik paketi seçildikten sonra ekranınıza gelecek paket bilgisi ve ödeme koşullarını kontrol edip, sözleşmeleri onaylayarak paket satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Mobil ödeme ile şarkı satın almak için;

 • Satın almak istediğiniz müzik paketini seçip ödeme yapacağınız telefon numarasını onay ekranına yazarak ve sözleşmeleri onayladıktan sonra sipariş işlemini tamamlayabilirsiniz. Size gönderilen mesaja ”EVET” cevabını gönderdikten sonra satın alma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.
 • Mobil ödeme ile aldığınız şarkı ya da paket abonelikleri bedeli cep telefonunuza yansıtılır. Mobil ödeme servisinden yalnızca Türk Telekom ,Turkcell ve Vodafone aboneleri faydalanabilmektedir.

Appstore üzerinden müzik paketi satın almak;

 • Muud IOS mobil uygulaması üzerinden müzik paketleri satın alımı appstore üzerinden gerçekleşmektedir. Ödemesi kredi kartı faturanıza yansıtılır.

18- Paketimdeki şarkı kredilerimi profilimde göremiyorum, sistem tarafından silindi mi?

Satın almış olduğunuz paket içerisindeki şarkı kredilerinizin kullanım süresi 1 aydır (30 gündür). Ay içerisinde paket haklarınız dahilinde olan şarkı hakkını tükettiyseniz bir sonraki ay yeniden indirme hakkınızı beklemeniz gerekmektedir. Şarkı haklarınız bir sonra ki aya devretmez.

19- İndirdiğim şarkıları başka bir bilgisayara taşımak istiyorum? USB Taşınabilir disk ve e-mail ile indirdiğim parçaları diğer bir bilgisayara gönderebilir miyim?

Evet, gönderebilirsiniz. İndirdiğiniz şarkıları o ay içerisinde limit olmaksızın istediğiniz bilgisayarda çalma hakkına sahipsiniz.

20- İndirdiğim şarkıları farklı işletim sistemleri ve taşınabilir müzik çalarlarda dinleyebilir miyim?

Evet, MP3 formatını destekleyen farklı işletim sistemleri ve tüm mobil cihazlarda dinleyebilirsiniz.

20- Siteden indirilen şarkıların formatı nedir?

Şarkılar MP3 formatındadır.

21- İndirdiğim şarkıları dinleyebilmek için asgari sistem gereksinimi nedir?

Yüklediğiniz içerikleri dinleyebilmek ve taşınabilir bir platforma aktarabilmek için aktaracağınız platformun MP3 formatına uyumlu olması yeterlidir.

22- ADSL aboneliğimin türüne göre Muud paket sahipliğim değişiyor mu?

Muud Müzik hizmeti herkese açık bir hizmettir. Premium üye olan tüm kullanıcılarımız aynı haklara sahip olacaktır.

23- İndirdiğim şarkılardan müzik CD’si oluşturabilir miyim?

MP3 olarak indirdiğiniz şarkılardan müzik CD’si oluşturabilir, aynı zamanda şarkıları MP3 müzik çalar, iTunes, ipod, bilgisayar ve/veya telefonunuza aktarabilirsiniz.

24- Şarkı indirmek için kullanacağım bilgisayar ve müzik çalar sayısında limit var mı?

Muud’dan faydalanırken indirdiğiniz parçaları aktif abonelik periyodu içinde limit olmaksızın farklı bilgisayarlarda çalabilir, bu eserleri farklı müzik çalar cihazlara aktarabilirsiniz.

25- Bilgisayarıma indirdiğim şarkıları Cep Telefonumda çalabilecek miyim?

Evet. MP3 olarak indirdiğiniz şarkıları, MP3 formatına uyumlu cep telefonlarına aktararak dinlemeye ve/veya çalmaya devam edebilirsiniz.

 • Bu yarışma Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından MPİ’nin 07.06.2024 tarihli ve E-40453693-255.05.02-57516 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 • 28.06.2024 (Saat:13:00)-03.07.2024 (Saat:13:00) tarihleri arasında Instagram hesabına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak @muudmuzik hesabını takip edip, paylaşılacak olan kampanya postunda yer alacak 6 kişiden hangisinin şarkı söylediğini doğru ya da yanlış fark etmeksizin yazarak, “Sen olsan hangi şarkıyı söylerdin?” sorusuna nedeniyle birlikte yaratıcı şekilde yorum yazanlar yarışmaya katılacaktır.
 • Paylaşımlar farklılık, konuya uygunluk, yaratıcılık kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek ve 1 kişi Iphone 15 Pro Max, 2 kişi AirPods ve 2 kişi Apple Watch kazanacaktır
 • Yarışmayı kazanan kişilerin ismi 05.07.2024 tarihinde @muudmuzik Instagram sayfası üzerinden duyurulacaktır.
 • ​Ödül kazanan kişi, mutlaka iletişim bilgilerini eksiksiz şekilde en geç 08.07.2024 tarihine kadar @muudmuzik Instagram sayfasına DM (Direct Mesaj) yoluyla iletilmelidir. Aksi takdirde hakkını kaybeder.
 • Yarışmaya katılan katılımcılar, kendileri ile iletişim bilgileri kullanılarak iletişime geçilmesini peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
 • Yarışmadan sorumlu kişi Türk Telekomünikasyon A.Ş.’dir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen yarışmaya katılamayacaklardır, katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu ikramiyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye yarışma öncesinde/süresince/sonrasında fikri ve teknik destek sağlayan, ikincil ve üçüncül derecede yarışma ile bağlantılı şirket çalışanları yarışmaya katılamazlar. Katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu hediyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
 • Başvuru sahipleri, yarışmaya katılmakla ve önceden belirlenmiş hediyelere hak kazanmakla, katılım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 • Başvuru sahipleri, kampanya boyunca her katılımları sırasında, kampanyanın güncellenmiş maddelerini kabul etmiş sayılmaktadırlar.
 • Katılımlar, mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine aittir.
 • Paylaşımlar, uygunsuz, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, menfur, suç unsuru, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar içeren içeriklerden oluşmamalıdır.
 • Paylaşımlar herhangi bir gruba veya bir bireye karşı bağnazlık, ırkçılık, nefret veya zarara teşvik eden veya cinsiyet, din, milliyet, cinsel kimlik veya yaş ayrımcılığına yönelten içerik içermemelidir.
 • Katılımcılar yarışmaya katılmakla Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılırlar.
 • Katılımcılar paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, verilerin işlenmesi ile başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu olmak üzere, kişisel verilerin korunmasına ilişkin olarak yürürlükte olan ve/veya olacak tüm mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını, muhafaza edilmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini, anladığını kabul eder. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt ederler.
 • Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, paylaşımı yükleyen/gönderen; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve kampanyayı düzenleyen ajansın ve kampanya sahibi firmanın bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.
 • Katılımcılar, Sınai Mülkiyet Kanunu, Fikri Mülkiyet Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer tüm ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülüklerden tamamen ve münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan ve oluşabilecek zararlardan dolayı sorumlu değildir.
 • Yarışmaya katılanlar Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin iş bu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Yarışma Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından yapılacaktır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
 • Yarışma neticesinde belirlenecek kazanan katılımcı, isminin @muudmuzik sosyal medya hesapları aracılığıyla paylaşılacak olan içeriklerde açıklanmasını kabul etmiş olur.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranılıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 • Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Türk Telekomünikasyon A.Ş. her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. katılım koşullarında değişiklik yapma, yarışmayı sonlandırma ve durdurma hakkına sahiptir.Diğer Dijital Uygulamalar

Türk Telekom e-dergi görseli

Türk Telekom e-dergi

e-dergi, yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerinin kullanımına açık dijital bir okuma platformudur.

24,99TL

Aylık

Playstore görseli

Playstore

Playstore, Türk Telekom güvencesiyle en yeni PC ve konsol oyunları, free-to-play ve mobil oyun paketleri avantajlı fiyatlarla ve Türk Telekom internet faturasına ek 12 aya varan taksit seçenekleri sunulur.

Ücretsiz
McAfee Antivirüs Programı (Total Protection) görseli

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection)

Çoklu Cihaz Kullanımı ile McAfee Total Protection; tüm Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlarınızı ve parolalarınızı yazılımsal saldırılardan korur.

29,90TL

'den başlayan fiyatlarla

Muud: Özgürce Müziğin Keyfi

Muud, müzik tutkunlarının dijital müzik platformu! Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformu olan Muud, yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinlemenizi sağlayan favori müzik uygulamalarından biridir. Şimdi sizlerle, Muud'un sizi nasıl özgürce müziğin tadını çıkarmaya davet ettiğini adım adım inceleyeceğiz.

Muud: Şarkılarla Tanışma Zamanı

Muud, müzik dünyasının kapılarını sizin için aralar. En yeni ve popüler yerli ve yabancı şarkıları keşfetmek için ideal bir yerdir. Müziğinizi modunuza veya sevdiğiniz sanatçılara göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz özel hazırlanmış listelere de sahipsiniz.

Kişisel Müziğinizi Keşfedin

Muud size, kişisel müziğinizi bulmanız için birçok seçenek sunar. Favori şarkılarınızı çalabilir ve kendi çalma listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Muud: Herkes için Müzik

Muud, herkesin müziğin tadını çıkarabilmesi için tasarlanmıştır. Türk Telekom müşterisi olma şartı yok! Tek Şifre üyeliği ile Muud'un keyfini çıkarabilirsiniz. Türk Telekom müşterisi olmayanlar bile misafir kullanıcı olarak Tek Şifre alarak, milyonlarca yerli ve yabancı şarkıya ulaşabilirler.

Muud Premium: Müziğin Zirvesi

Muud Premium üyeliği, müziği en üst seviyede yaşamanızı sağlar. Muud Premium ile en sevdiğiniz şarkıları HD kalitesinde dinleyebilirsiniz. Müzik deneyiminizi üst düzeye taşıyın.

Sınırsız ve Çevrimdışı Dinleme

Muud Premium üyeleri, yerli ve yabancı şarkıları sınırsız dinleyebilirler. İnternetiniz olmadığı anlarda bile dilediğiniz şarkıları çevrimdışı dinleme ayrıcalığına sahiptirler.

Şarkı İndirme

Aylık olarak 250 yerli şarkıyı cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan indirme olanağını Muud Premium ile yakalayın.

Özetle Her An Her Yerde Muud

Muud, müziğin özgürlüğünü sunar. Her türlü müzik zevkine hitap eden bu platform, kullanıcılarına sınırsız müziğin kapılarını aralar. Muud Premium ile müziğin doruklarına ulaşabilir ve müziği her an, her yerde yaşayabilirsiniz. Muud’u App Store, Google Play Store ve App Gallery üzerinden hemen erişim sağlayarak müzik dünyasının kapılarını aralayabilirsiniz.Sık Sorulan Sorular

 • 1. Muud'un kullanımı ücretli mi?
 • Muud'u temel seviyede ücretsiz kullanabilirsiniz. Ancak, daha fazla özellik ve ayrıcalık için Muud Premium üyeliği seçeneği bulunmaktadır.

 • 2. Muud Premium üyeliği nasıl alınır?
 • Muud Premium üyeliği için Muud uygulaması veya web sitesi üzerinden kolayca kaydolabilirsiniz.

 • 3. Muud Premium üyeliği ne kadar süreyle geçerli?
 • Muud Premium üyeliği aylık olarak sunulur ve dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

 • 4. Çevrimdışı dinleme özelliği nasıl kullanılır?
 • Muud Premium üyeleri, beğendikleri şarkıları çevrimdışı dinlemek için şarkıyı indirebilirler.

 • 5. Muud'u kullanmak için Türk Telekom müşterisi olmak zorunda mıyım?
 • Hayır, Muud'u herkes kullanabilir. Türk Telekom müşterisi olmanız gerekmez. Tek Şifre üyeliği ile herkes Muud'un keyfini çıkarabilir.