GSMobile Efsane Taraftar Paketi 12 GB

Her Şey Dahil Paket

GSMobile Efsane Taraftar Paketi

12 GB

İnternet

750 DK
100 SMS

GSMobile Efsane Taraftar Paketi 12 GB

​​​​​​​​​​Taraftarlarımıza özel faturasız Efsane Taraftar Paketleri 12 GB cepten internet seçenekleri ile Türk Telekom’da!

Efsane Taraftar Paketleri il​e abonelerimize 12 GB cepten internet ile her yöne 750 dakika ve 100 SMS sunuyoruz.

Üstelik, taraftar hatlarla sınırsız konuşma avantajı ile!​​

GS Mobile Şampiyon Tarifesi ücreti 01.06.2023 tarihi itibariyla ses hizmeti için 1,88 TL/dk., SMS hizmeti için ise 1,34 TL/SMS olarak güncellenecektir.​

21 Haziran 2023 itibarıyla GSMOBILE iş birliği sona ermiştir. Teklifler abone alımına kapatılmıştır. Mevcut müşterilerin; tarifelerinin sağladığı sportif avantajlar bu tarih itibarıyla bitecektir.Müşterilerin tarifeleri ise kapatma işlemlerinden etkilenmeyecektir.

​​​

Ek Faydalar

Her Şey Dahil Paket
Taraftar Hatları İle Sınırsız Konuşma
140TL28 Günlük

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

Efsane Taraftar 12GB Paketi
Paket İçeriği750DK
100 SMS
Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma*
12GB
Paket Ücreti140 TL / 28 Gün
Nasıl Alınır? EFSANE TARAFTAR 12GB yaz 5555e gönder

Paketlere kayıt SMS ile, Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

Taraftarlarımıza özel sunduğumuz faturasız taraftar paketlerindeki abonelerimiz;
Efsane Taraftar 12GB Paketine geçmek için EFSANE TARAFTAR 12GB yazıp 5555 e SMS göndererek, paketi satın alabilirler.

 • 10 Ağustos 2022 tarihi itibari ile son 60 gün içerisinde yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak gelen müşteriler yeni müşteri fiyatından faydalanabileceklerdir. Bahse konu güncelleme, ilgili paketten halihazırda yararlanmakta mevcut aboneler ile ilgili tarih itibariyle pakete kayıt olacak yeni aboneler için geçerli olacaktır.
 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak, Fenercell, GSMobile veya Konyasporcell Şampiyon tarifeye gelen müşteriler için Efsane Taraftar 12GB Paketi’nin fiyatı aylık 140 TL’dir.
 • Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS, Müşteri Hizmetleri veya satış kanalları aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket,28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Efsane Taraftar 5GB Paketi’nın iptali için İPTAL EFSANE TARAFTAR 5GB, Efsane Taraftar 12GB Paketi’nın iptali için İPTAL EFSANE TARAFTAR 12GB ve Efsane Taraftar 20GB Paketi’nın iptali için İPTAL EFSANE TARAFTAR 20GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. 5555’e gönderilen SMS’ler ücretsizdir. İptal durumunda verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom Mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom Mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom Mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Fenercell, GSMobile ve Konyasporcell numarası ise, numaranın tekrar belirtilen tarifelere taşındığı tarih ile numaranın belirtilen tarifelerden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.
​​

İlginizi Çekebilir

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Ek Konuşma Paketleri

250 DK

Konuşma

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

45TL

Haftalık