Fırsat 3 Aylık 20GB

Her Şey Dahil Paketler

Fırsat 3 Aylık 20 GB Paketi

20 GB

İnternet

3000 DK
250 SMS

Fırsat 3 Aylık 20GB

90 gün geçerli her yöne 3.000 dakika, her yöne 250 SMS ve 20 GB cepten internet sadece 295 TL!

Türk Telekom'a yeni gelen müşterilerimize özel bolca konuşabilecekleri ve internette vakit geçirebilecekleri 3000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet her ay paket yükleme zorunluluğu olmadan üç aylık 295 TL!

Bu paket, 12 Şubat 2024 tarihi itibarıyla yeni hat alarak veya numarasını taşıyarak gelen yeni müşterilerimize kapatılmıştır. Bu tarihten önce pakete kayıt olan müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edebileceklerdir.​​​​


Ek Bilgiler

Her Şey Dahil Paketler
295TL3 Aylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

Hangi Paket?
Paket Geçerlilik Süresi Nedir?
Ne Alırım?
Ne Öderim?
Nasıl Alırım?
FIRSAT 3 AYLIK 20GB
90 Gün
Her Yöne 3000 DK
Her Yöne 250 SMS
20GB Cepten İnternet
295 TL / 90 gün
 FIRSAT 3 AYLIK 20GB
yaz
5555'e gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

 • Şirketimizce yeni bireysel faturasız paketin lansmanı yapılacaktır. İlgili portföyden son 60 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Jet, TV8 ve iş birliği tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelere yeni hat tesisi veya numara taşıma yolu ile gelerek aktivasyon tarihinden sonraki 60 gün içerisinde pakete kayıt olmak isteyen müşteriler faydalanabilecektir.
 • Gelir Paylaşım Ortaklıklığı tarifelerimizde bulunan (BIMcell, POCELL, PTTcell, Teknosacell ve Vestelcell tarifeleri gibi) müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer bireysel faturasız tarifelerden birine gelerek paketi almak için talepte bulunsa dahi paketten faydalanamayacaktır.
 • Fırsat 3 Aylık 20GB Paketi kapsamında yurt içi her yöne 3000 dakika, her yöne 250 SMS ve 20 GB cepten internet hakkı verilmektedir. Paket geçerlilik süresi 90 gündür Paket ücreti, yeni hat tesisi veya numara taşıma yolu ile belirtilen faturasız tarifelere gelerek aktivasyon tarihinden sonraki 60 gün içerisinde pakete kayıt olmak isteyen müşteriler için KDV-ÖİV dahil 295 TL'dir.
 • Ek olarak anılan tarih itibariyle, belirlenen bireysel faturasız tarifelere son 60 gün içerisinde yeni hat tesisi ya da numara taşıma yolu ile gelerek aktivasyon tarihinden sonraki 60 gün içerisinde Fırsat 3 Aylık 20 GB Yaz kampanyası Paketi’ne kaydolarak ilgili paketin yeni müşteri fiyatı üzerinden faydalanmış aboneler, paketi iptal edip tekrar satın alsalar dahi 6 ay içerisinde ilgili paketin yeni müşteri fiyatından yararlanabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan grup içi dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi yönlerini ve şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmecilerin yönlerini kapsamaktadır. Ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri, yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır
 • Paket kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İlgili paketten faydalanabilmek için aboneler, SMS göndererek, müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunabilecektir ya da bayilerden direkt kayıt olabileceklerdir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir. Paketi iptal etmek isteyen müşteriler SMS ve müşteri hizmetleri aracılığı ile ilgili işlemi gerçekleştirebilecektir.
 • Fayda geçerlilik süresi içerisinde data faydasının tükenmesi durumunda, geçerlilik süresi sonuna kadar yapılan kullanımlar 2krş/100KB olarak, geçerlilik süresi sonunda ise, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi yada kampanya yoksa aboneler mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Ses ve SMS faydalarının geçerlilik süresi içerisinde tükenmesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi yada kampanya yoksa aboneler mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 90 gündür. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 90 gün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 90. günde yenilenecektir.
 • Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için bakiyelerinde paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir. Müşterilerin bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, 89 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paketin otomatik yenilenme durumunda da aynı süreç geçerli olur. Müşterinin yeterli bakiyesi olmadığı takdirde paketi satın alamadığı bilgisi müşteriye verilir.
 • Geçerlilik süresi olan 90 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle, paketin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
Paket
Kayıt
Kalan Sorgulama
Paket İptali
Fırsat 3 Aylık 20GB Paketi
FIRSAT 3 AYLIK 20 GB yazıp 5555’e gönder.
KALAN FIRSAT 3 Aylık 20 GB yazıp 5555’e gönder.
IPTAL FIRSAT 3 Aylık 20 GB yazıp 5555’e gönder.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.


İlginizi Çekebilir