Fiks 10 GB 28 Gün

Esnek GB ve Paket Süresi

Fiks Paketler

10 GB

İnternet

750 DK
250 SMS

Fiks 10 GB 28 Gün

​​​​​​​​​​​​​​​Türk Telekom’dan paket dünyasına yepyeni bir dijital soluk!

Paket sürenizi ve GB’ınızı özgürce belirlediğiniz, sadece Online İşlemler uygulamasına​ özel Fiks Paketler çok avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor!​​​​


Ek Faydalar

Esnek GB ve Paket Süresi
Uygulamaya Özel Fiyat
Kredi Kartı Talimatına Özel
290TL28 Günlük

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

​ ​
Hangi Paket?Paket Geçerlilik
Sür​esi Nedir?
Ne Alırım?Ne Öderim?Na​sıl Alırım?Devlete Ödenecek Tutarlar
Fiks 10 GB 28 Gün 28 GünHer Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
10 GB Cepten İnternet
290 ​TL Online İşlemler uygulamasıGüncel ücretler için tıklayınız.

Aboneler ilgili paketleri Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden kredi kartı ile satın alabilecektir.

Paket satın alma işlemlerinizi, Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

 • Paketler kapsamındaki faydaların bitmesi durumunda yeterli bakiye varsa kullanımlar ücretlendirilir.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • ​Talimat kapsamındaki paketin ilk yükleme tarihi olarak aynı gün seçilemez, en erken talimat verme tarihinin 1 gün sonrası seçilebilir.
 • Talimat güncelleme işlemlerinde eğer paketin ilk yükleme tarihi gelmemişse, bu tarih değiştirilemez; sadece farklı bir paket seçilebilir. Eğer paket yüklemesi gerçekleşmiş bir talimat güncellenirse; güncellenme tarihi (yeni paketin yüklenme tarihi) mevcut Fiks paketin bitiş tarihi olacaktır.
 • ​İlgili portföyden son 60 gün içerisinde Şirketimizce sunulan Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Jet, TV8 tarifeleri ve BİMcell, POcell, Pttcel, Teknosacell, Vestellcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı kurgusundaki bireysel faturasız tarifelere yeni hat tesisi ya da numara taşıma yolu ile gelerek aktivasyon tarihinden sonraki 60 gün içerisinde pakete kayıt olmak isteyen yeni müşteriler ve belirtilen tarifelerin dışındaki tarifelerde bulunan mevcut müşteriler yararlanabilecektir.
 • Ücretlendirme tablosunda belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurt dışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Paketler kapsamında sunulan SMS yurt içi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır.
 • Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 21, 28, 35 ve 45 gün seçeneklerini içermektedir. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Paketler geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • Aboneler paketleri Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden kredi kartları ile talimat vererek alabilecektir. Paketler, paket sürelerine göre 21, 28, 35 veya 45 gün sonunda talimat kapsamında abonelerin talimat için kullandıkları kredi kartları üzerinden otomatik olarak yenilenecektir. Abonelerin kredi kartında yeterli limit yoksa; 21 günlük paketler için 20 gün, 28 günlük paketler için 27 gün, 35 günlük paketler için 34 gün, 45 günlük paketler için 44 gün boyunca ilgili kredi kartı üzerinden limit sorgulanarak paket yüklemesi denenecektir.
 • Aboneler mevcut paket için verdikleri talimatı iptal edebilir ya da başka paket alarak talimatlarını güncelleyebilirler. Paket/talimat iptalinde veya güncellemesinde mevcut bonuslar silinmez, son kullanım tarihine kadar kullanılmaya devam eder.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde, bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibarıyla, paketlerin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçilmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda ilgili paket iptal edilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.
 • Paketlerin iptal ve güncelleme işlemlerini Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Paketlerin kullanım bilgisine Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.İlginizi Çekebilir

Esnek GB ve Paket Süresi

Fiks Paketler

5 GB

İnternet

750 DK
250 SMS
 • Uygulamaya Özel Fiyat

 • Kredi Kartı Talimatına Özel

245TL

28 Günlük

Esnek GB ve Paket Süresi

Fiks Paketler

25 GB

İnternet

750 DK
250 SMS
 • Uygulamaya Özel Fiyat

 • Kredi Kartı Talimatına Özel

305TL

21 Günlük

Esnek GB ve Paket Süresi

Fiks Paketler

20 GB

İnternet

750 DK
250 SMS
 • Uygulamaya Özel Fiyat

 • Kredi Kartı Talimatına Özel

290TL

21 Günlük