Selfy

10 GB

İnternet

750 DK
500 SMS

Selfy Yeni 10 Tarifesi

Selfy’nin Yeni 10 Tarifesinde ilk 12 ay boyunca 252,44​ TL’ye 10 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 10GB hediye internet seni bekliyor!

​​SELFY YENI 10 yazıp 5555'e gönderin.
​Tarifeden indirimli yararlanmak için tıkla!

Online İndirim Kampanyasından yararlanan tüm tarifeleri ve kampanya detaylarını görmek için tıklayınız.​​

252,44TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Selfy Yeni 10 Tarifesi
Öderim?
Benle kalacağına söz verirsen ☺*252,44TL (İlk 12 ay)
12 ay daha kalacağım dersen ☺***281,55 TL (Sonraki 12 ay)
Kesin değil, belki kalmam dersen☺**330 TL
Ne Alırım?Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 500 SMS
+
10GB Cepten İnternet
+
Sil Süpür'den 10GB Hediye İnternet
Nasıl Alırım?SELFY YENI 10 yaz 5555'e gönder.
Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her YöneGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
​​ Tarifendeki SMS'ler Bittiğinde Yurt İçi Her YöneGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Tarifendeki GB'ler BittiğindeGüncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Selfy Yeni 10 Tarifesi’ne, numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden veya işbirliği faturasız tarifelerinden (BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, Vestelcell, Taraftar, TTNET vs.) geçiş yaparak kayıt olabilirsin. Selfy Yeni 10 Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY YENI 10 yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

7 Mart 2024 tarihinde Selfy Yeni 10GB Tarifesinin taahhütlü ve taahhütsüz aylık ücreti revize edilmiştir. Yeni ücretler; ilgili tarifeden faydalanmakta olan mevcut taahhütsüz aboneler ile ilgili tarih itibarıyla tarifeye dahil olacak tüm yeni aboneler için geçerli olacaktır. Taahhüdü devam eden müşterilerimiz ücret artışından etkilenmeyecek olup, taahhütlerinin sona ermesinin ardından tarifenin güncel ücreti üzerinden ücretlendirileceklerdir. ​

Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’li olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SELFY YENI 10 TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

 • Kampanyadan taahhütlü fiyatlardan yararlanabilmek için, SOZ yazıp 5555’e SMS gönderebilir ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla başvuru yapabilirsin. Taahhüt onay SMS'i 2,08 ​TL'dir.
 • Tabloda yer alan ücretler Selfy'li aboneler için geçerlidir. Selfy olmayan aboneler için geçerli taahhütlü ücret 147,62 TL , ikinci 12 ay taahhütlü ücret 164,65 TL, taahhütsüz ücret 192,98 TL 'dir. ​

  Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve damga vergisi ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Faydalar devretmez, aşımlar ücretlendirilir.

 • Yeni hat aktivasyonu, numara taşıma, Türk Telekom faturasız tarifelerden veya işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Selfy Yeni 10 Tarifesine kaydolmak için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsin. Tarifeye kaydolmak için SELFY YENI 10 yazıp 5555'e SMS gönderebilirsin.
 • Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren SOZ yazıp 5555'e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden ilk 12 fatura dönemi boyunca 45,36 TL, ikinci 12 fatura dönemi boyunca 28,33 TL indirimli olarak yararlanabilirsin. ​​ Onay SMS'leri için 2,08 TL SMS ücreti alındığını unutma! Taahhüt İhlali halinde cayma bedeli yansıtılır. Taahhüt süresi sonunda güncel fiyatlar uygulanır.
 • 22 Mayıs 2023 tarihinde Selfy Yeni 10GB Tarifesinin aylık ücretinde revizyon yapılacaktır. 22 Mayıs 2023 itibariyle; Selfy Yeni 10 Tarifesine yeni hat tesisi, numara taşıma, şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler için ilk 12 aylık dönem boyunca geçerli taahhütlü ücret 145.34 TL, ikinci 12 aylık dönem boyunca geçerli taahhütlü ücret 162.1 TL, taahhütsüz ücret ise 190 TL olarak güncellenecektir. KDV ve ÖİV dahildir.
 • ​Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS göndererek öğrenebilirsin. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Borcum ne kadar diye merak edersen GUNCEL yazıp 5555'e göndererek yurt içinde son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarını öğrenebilirsin.
 • Tarifeden kalan tüm hakları 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilirsin.
 • Her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi ve ev/iş telefonu sabit hat yönleri, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • 500 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan 10 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Tüm internet hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi data kullanımlarında geçerlidir.
 • Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.​
 • Numara taşıma, yeni hat alımı ya da faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaparak tarifeye kaydolduysan ve ilk fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yaptıysan ilk faturana tarife aylık ücretinin tamamı yansır. 15 günden az kullanım yaptıysan senden tarife aylık ücretinin tamamını alacak değilim☺ Bu durumda tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı ilk fatura yansır.
 • TTürk Telekom faturalı ya da faturasız mobil tarifelerinden veya Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numaranı taşıyıp sonrasında tekrar bu tarifeye kayıt olduysan ya da Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysan 31,08 TL kayıt ücreti alınır ve ilk faturana yansıtılır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet ve e-dergi hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarifendeki dakikalarını, SMS'lerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin. O dakikaları sadece senin için veriyorum☺
 • Tarife kapsamında e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanabilirsin. Uygulamadan faydalanmak için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numaran ve şifrenle giriş yapabilirsin. Yerli-yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz dijital okuma platformunu hemen indirmek için tıklayınız.
 • Yurtiçi kullanımlarında geçerli Türk Telekom mobil internetin bulunduğu için E-dergi mobil uygulaması kullanımlarında Tarife kapsamındaki internet hakkın tükenmez ☺ Uygulamayla ilgili detaylar için tıkla.
 • Faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmen ücretsiz e-dergi faydası sunulmayan farklı bir faturalı / ön ödemeli tarifeye geçmen, hattını iptal etmen, iptaline sebebiyet vermen ya da numaranı diğer operatöre taşıman durumunda e-dergi aboneliğin de sona erecektir. Ücretsiz aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Uygulamadan faydalanabilmen için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın alman gerekmektedir.
 • Selfy Yeni 10 Tarifesi ile ilgili diğer detaylar için buraya tıkla!
​​

İlginizi Çekebilir

Standart Aylık Ek İnternet Paketleri

5 GB

İnternet

55,86TL

Aylık

Standart Aylık Ek İnternet Paketleri

6 GB

İnternet

60,94TL

Aylık

Aylık Kamu Paketleri

1 GB

İnternet

25,40TL

Aylık