Ana İçeriğin Başı

Teknosacell Teknobox 100 GB Tarifesi

​​​​

Tarife Bilgisi

Teknosacell Teknobox tarifesi ile ayda sadece 168.28 TL'ye 100 GB cepten internet için Teknosa mağazalarına uğrayabilirsiniz.

12 TL / 24 AY taahhüt

​​
​​​​
 • İlgili tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulmakta olan dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran tarifeler (Aşmayan Tarifeler) hariç Şirketimizce sunulan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeye kayıt işlemleri, Şirketimiz müşteri hizmetleri ve Teknosa Mağazaları aracılığıyla yapılabilecektir.
 • Tarife kapsamında 100 GB cepten internet verilmektedir. Tarifenin aylık ücreti KDV ve ÖİV dâhil 168.28 TL'dir.
 • İlgili tarife ses ve MMS hizmetine kapalı olacaktır, sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilecektir.
 • Tarife kapsamındaki yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 41,56 Kr'tur.
 • Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 100 GB'a ulaştıktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar durdurulacaktır. 100 GB üzeri kullanımlarda ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Müşterilerin hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir.
 • Tüm data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi içerisinde tüketilmesinin ardından yapılacak data kullanımları ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da kampanyası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek olup, bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için,tıklayınız.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Şirketimiz tarife koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 12/24 fatura dönemi boyunca Teknosacell faturalı tarifelerinde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Teknosacell faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı veya faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Teknosacell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak; yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Teknosacell faturalı tarifeleri dışında Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve ya faturasız tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.