Ana İçeriğin Başı

Paket aşım derdi olmadan bol bol kullanın!

Bol internetli Aşmayan Bol tarifeler arasından; kullanımlarınıza en uygun olanı seçerek, tüm mobil ihtiyaçlarınızı çok avantajlı fiyatlarla karşılayabilirsiniz!

Aşmayan Bol tarifelerde DK-SMS-İnternet kotası bittiğinde kullanım durdurulmakta ve kullanıma devam edebilmek için müşterilerin ek paket alması gerekmektedir.

​​Aşmayan Bol Tarifelerden hemen faydalanmak için; ihtiyacınıza uygun internet içeren tarifenin kısa kodunu SMS ile 5555'e göndermeniz yeterlidir. Tarifelerin kısa kodları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Taahhütlü tarife ücretinden faydalanmak için ise; seçtiğiniz Aşmayan Bol tarifeden faydalanmaya başladıktan sonra SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirsiniz.

Aşmayan Bol Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
Aşmayan Bol 2GB Aşmayan Bol 4GB Aşmayan Bol 8GB Aşmayan Bol 15GB Aşmayan Bol 20GB
Tarife İçeriği Her Yöne 750 DK
Her Yöne 750 SMS
2GB cepten internet
Her Yöne 750 SMS
Her Yöne 750 SMS
4GB cepten internet
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 750 SMS
8GB cepten internet
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 750 SMS
15GB cepten internet
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 750 SMS
20GB cepten internet
SMS ile Geçiş için Tarife Kısa Kodu ASMAYAN Bol 2GB ASMAYAN Bol 4GB ASMAYAN Bol 8GB ASMAYAN Bol 15GB ASMAYAN Bol 20GB
Taahhütlü Tarife Ücreti* 28,56 TL 34,68 TL 40,80 TL 55,08 TL 60,18 TL
Taahhütlü Tarife Ücreti** 36,72 TL 42,84 TL 48,96 TL 63,24 TL 68,33 TL
Taahhütsüz Tarife Ücreti 48,96 TL 55,08 TL 66,29 TL 80,57 TL 85,67 TL
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi Tarifedeki dakikalarınız/SMS'leriniz/internet kotanız tükendiğinde kullanımınız durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz. Kullanıma devam etmek için ek paket almanız gerekmektedir. Ek paketlerimizi incelemek için tıklayınız.
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne
Ücretsiz SMS Bitiminde Yurt İçi Her Yöne
MMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

İlk 12 ay taahhütlü aylık ücretler, 12+12 fatura dönemi boyunca DK-SMS-İnternet kotası bittiğinde duran faturalı tarifelerde kalma sözü veren müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak ücretlerdir.

İkinci 12 ay taahhütlü aylık ücretler, 12+12 fatura dönemi boyunca DK-SMS-İnternet kotası bittiğinde duran faturalı tarifelerde kalma sözü veren müşterilerimiz için ikinci 12 fatura dönemi geçerli olacak ücretlerdir.

Taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. 12 fatura dönemi DK-SMS-İnternet kotası bittiğinde duran faturalı tarifelerde kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan Taahhütsüz Tarife Ücretinden faydalanırlar.

​​​​​​
​​​​​​​​
 • Tarifeler; numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yolu ile abone alımına kapalı olup, sadece Şirketimizce sunulmakta olan faydası bittiğinde kullanımı duran özelliğe sahip olan belirli faturalı tarifelerden geçiş yolu ile abone alımı yapılabilecektir.
 • Aşmayan Bol 2GB tarifesine sadece Aşmayan 2GB ve Aşmayan 4GB tarifelerinden; Aşmayan Bol 4GB tarifesine sadece Aşmayan 2GB, Aşmayan 4GB, Aşmayan 8GB, Aşmayan Bol 2GB tarifelerinden; Aşmayan Bol 8GB tarifesine sadece Aşmayan 2GB, Aşmayan 4GB, Aşmayan 8GB, Aşmayan 10GB, Aşmayan Bol 2GB ve Aşmayan Bol 4GB tarifelerinden; Aşmayan Bol 15GB tarifesine sadece Aşmayan 2GB, Aşmayan 4GB, Aşmayan 8GB, Aşmayan 10GB, Aşmayan 15GB, Aşmayan Bol 2GB, Aşmayan Bol 4GB ve Aşmayan Bol 8GB tarifelerinden; Aşmayan Bol 20GB tarifesine ise Aşmayan 2GB, Aşmayan 4GB, Aşmayan 8GB, Aşmayan 10GB, Aşmayan 15GB, Aşmayan Bol 2GB, Aşmayan Bol 4GB,  Aşmayan Bol 8GB ve Aşmayan Bol 15GB tarifelerinden geçiş yapılabilir.
 • Söz konusu müşteriler, SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ilgili tarifelere geçiş yapabilecektir.
 • Tarifelerde bulunan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi ve ev/iş telefonu sabit hat yönleri, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarifelerde bulunan her yöne 750 SMS, yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifelerde bulunan faydalar bittiğinde başka ek paket/hediye yok ise kullanım durdurulmaktadır ve ek aşım ücretlendirmesi yapılmamaktadır.
 • Tarifelerde bulunan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir.
 • İnternet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkı saklı tutulmaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 01.02.2021 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifelerden birine kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarifeler kapsamında; geçiş yapılabilecek diğer faturalı tarifelerden geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınacaktır.
 • 10.02.2020 tarihi itibarıyla tarifelerden birine kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Tarifelere kaydolan müşteriler, tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan DK-SMS-İnternet kotası bittiğinde duran faturalı tarifelerde tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. Tarifeye gelip belirtilen kanallar aracılığıyla taahhüt veren müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden seçmiş oldukları tarifeye göre aylık ücret indirim hakkı sunulacaktır.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt için başvuruda bulunulan hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen bilgilendirme/onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibariyle tarife kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin, gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,04TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan dakika-SMS- internet kotası bittiğinde durmayan faturalı bir tarifeye geçiş yapan, hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan ve Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • Başka deyişle ilk 12 dönemlik taahhüt süresi içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İlk 12 fatura dönemlik taahhüdün sonunda abonelere bilgilendirme SMS’i gönderilecek olup, taahhüdünü iptal etmeyen müşterilerin taahhüdü ikinci 12 dönem de devam edecektir.  İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda bilgilendirme SMS’ini yanıtlayarak ya da yukarıda iletilen nedenlerden ötürü taahhüdünü iptal eden müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak ve taahhüdü devam etmeyecektir. 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmayan bir dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran faturalı tarifesine geçiş yapan abonenin, taahhüdü 12. dönem sonuna kadar devam edecek olup, 12. Dönem sonunda cayma bedeli yansıtılmayacak, ancak yeni tarifesi kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmadığından ikinci 12 dönemde taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunan bir dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran faturalı tarifesine geçiş yapan aboneye, cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak; yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapmaları veya dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran faturalı tarife dışında faturalı tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. 
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler'i ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.