Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom Ailesi’ne Hoş geldiniz! Ahlan Tarifesi ile tarife içi sınırsız konuşma ve yurtdışı avantajlı görüşme fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Tarife Bilgisi

Ahlan Tarifesi ile aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca kullanabilecek ve yurt içinde geçerli olacak tarife içi sınırsız konuşma süresi ve yurtdışı avantajlı görüşme fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca, 30 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca yurt içi her yöne aramanın dakikası 0,20 TL/dk, SMS adedi ise 0,20 TL/SMS olarak ücretlendirilecektir.

للاشتراك بتعرفة أهلاً، وتقديم طلب نقل الرقم لتورك تيليكوم، يرجى النقر هنا!

20Kr/dk


Her Yöne
DK'sı 20 Kr

Tek Seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde
​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​
Ahlan Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Yurtiçi her yöne 20 kuruş / dakika*
SMS 20 Kr / SMS*
MMS 1,25 TL / MMS

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

*Aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde geçerlidir.

​​​
 • Aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan müşteriler için 30 gün boyunca yurt içi her yöne aramanın dakikası 0,20 TL/dk, SMS adedi ise 0,20 TL/SMS olarak ücretlendirilecektir. 30 TL altında yükleme yapılması ya da hiç yükleme yapılmaması halinde yurt içi her yöne aramanın dakikası 90 kr/dk, SMS adedi ise 90 kr/sms olarak ücretlendirilecektir.
 • Ahlan Tarifesine yeni hat tesisi, numara taşıma, Şirketimizce sunulan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir. Faturasız bireysel Ahlan Tarifesinde bulunan müşteriler Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, TV 8 Faturasız Jet, BIMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosacell Paketleri haricindeki tüm Faturasız paketlerden faydalanabilecektir.
 • Tarife kapsamında, aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca kullanabilecek ve yurt içinde geçerli olacak tarife içi sınırsız konuşma hediye edilecektir. Tarife içi sınırsız konuşma süresi, Ahlan Tarifesi'nde bulunan hatlar arasında kullanılabilecektir. Tarife değişikliği yapılması durumunda anılan fayda silinecek olup, ilgili tarife haricinde farklı bir tarife ile kullanılamayacaktır.
 • Aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan müşteriler için 30 gün boyunca yurt içi her yöne aramanın dakikası 0,20 TL/dk, SMS adedi ise 0,20 TL/SMS olarak ücretlendirilecektir. 30 TL altında yükleme yapılması ya da hiç yükleme yapılmaması halinde yurt içi her yöne aramanın dakikası 90 kr/dk, SMS adedi ise 90 kr/sms olarak ücretlendirilecektir.
 • Aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerin Suudi Arabistan, İran, Suriye, Mısır, Lübnan, Ürdün, Kuveyt, Almanya ve Yunanistan yönlerine yaptığı aramanın dakikası tarife kapsamında 1,50 TL/dk olarak, SMS adedi ise 0,60 TL/SMS olarak ücretlendirilecektir. Bahsedilen arama ücreti görüntülü aramalarda geçerli değildir, bu ücret sadece yurtdışı arama ses çağrılarını kapsamaktadır. Belirtilen yönlerin haricinde farklı ülkelere yapılan aramalar ve SMS kullanımları Uluslararası Arama ve SMS Tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapılmaması durumunda Suudi Arabistan, İran, Suriye, Mısır, Lübnan, Ürdün, Kuveyt, Almanya ve Yunanistan yönlerini aramanın dakikası 2 TL/dk, belirtilen yönlere gönderilecek SMS adedi ise 1,01 TL/SMS olacak şekilde ücretlendirilecektir. Bahsedilen arama ücreti görüntülü aramalarda geçerli değildir, bu ücret sadece yurtdışı arama ses çağrılarını kapsamaktadır. Belirtilen yönlerin haricinde farklı ülkelere yapılan aramalar ve SMS kullanımları Uluslararası Arama ve SMS Tarifesinin ücretlendirilmesi ile ücretlendirilecektir.
 • Suudi Arabistan, İran, Suriye, Mısır, Lübnan, Ürdün, Kuveyt, Almanya ve Yunanistan yönlerine dakikası 1,50 TL/dk ve 2 TL/dk olan ücretlendirmeler hem mobil hem de sabit yönlere uluslararası aramaları kapsamaktadır. Tüm uluslararası uydu aramaları, yurtdışı özel numaralara yönelik yapılan çağrılar ve yurtdışında kullanım (roaming) bu fiyatlamaların kapsamı dışındadır. Uluslararası görüntülü konuşma, standart uluslararası görüntülü konuşma ücretiyle ücretlendirilecektir.
 • Tarifeye göçmen belgesi, yabancı tanıtma belgesi veya pasaport ile kayıt olunabilecektir.
 • Tarife bilgilendirme SMS'lerinin dili Arapça ve Türkçe olacaktır.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifede internet limit aşım ücreti 2KR/100KB olup standart internet ücretlendirmesi sadece internet apn üzerinden yapılan kullanımlarda 1 TL/1 MB olarak uygulanmaktadır.
 • Tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2019 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2018 yılında 22,52 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2019 yılı için 27,86 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,64 TL, sonraki aylarda ise her ay 2,3836 TL olarak tahsil edilecektir.

2019 yılı içinde numarasını taşıyarak Türk Telekom'a gelen faturasız müşterilerimizden 2019 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

2021 yılında 37,26 TL olarak belirlenen Telsiz Kullanım Ücreti her ay 3,10 TL olarak tahsil edilecektir.

 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve aksi belirtilmedikçe yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.