Ana İçeriğin Başı

Ne kadar isterseniz yükleyin, her yöne konuşmanın dakikası 30 kuruş! Daha çok yükleyin, daha uzun süre avantajlı fiyata konuşun!

Tarife Bilgisi

Kral Tarife’de kaç gün boyunca avantajlı konuşacağınızı siz belirlersiniz. Hattınıza tek seferde 25 TL ve üzeri yüklediğinizde, yüklediğiniz TL miktarı kadar gün boyunca, her yöne dakikası sadece 30 kuruşa konuşabilirsiniz.

30Kr/dk
Her Yöne
DK'sı 30 Kr

KRAL yazıp 5555e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​
Kral Tarife Ücretlendirme Bilgisi
Yükleme Koşulu 25 TL 30 TL 50 TL X TL
Yurtiçi Her Yöne Dakikası 30 Kuruş
Süre 25 Gün 30 Gün 50 Gün X Gün
SMS 40,75 Kr/SMS
MMS 1,25 TL / MMS

Kral Tarife'deki müşteriler indirimli tarifelerden yararlanabilmek için 25 TL ve üstü yükleme yapmalıdırlar.

Kral Tarife'de yurt içi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası 56,70 kuruştan, yurt içi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 40,75 kuruştan ücretlendirilmektedir.

Tek yükleme yaparak avantajlı konuşma süresi azami 90 gündür.

​​

Türk Telekom mobil tarifelerinde olmayanlar

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için bayilerimize gelin.

Faturasız Müşteriler

KRAL yazıp 5555 e gönderin.

  • Kral Tarife'deki müşteriler yükledikleri TL kadar gün boyunca her yöne dakikası 30 kuruş olarak ücretlendirilecektir.
  • Kral Tarife'deki müşteriler indirimli tarifelerden yararlanabilmek için en az 25 TL yükleme yapmalıdırlar. Müşteriler yükleme yaptıkları TL tutarı kadar gün boyunca indirimli tarifeden faydalanabilirler ve anılan gün sayısı tüketildikten sonra yeniden yükleme yapmadıkları durumda yurtiçi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası 56,70 kuruştan ücretlendirilmektedir.
  • Tarifede indirimli fiyatların maksimum geçerlilik süresi 90 gündür. Müşterilerin 90 TL üzerinde yaptıkları yüklemelerde indirimli süre 90 gün olarak kabul edilir.
  • Yükleme miktarının küsüratlı olması durumunda indirimli konuşma hakkı kazanılan gün sayısı, tamsayı kısmına bakılarak belirlenir.
  • Kral Tarife'de yurtiçi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 40,75 kuruştan ücretlendirilmektedir.
  • Kral Tarife'de olmayan faturasız müşteriler,  KRAL  yazıp  5555 'a kısa mesaj göndererek Kral Tarife'ye geçebilirler.
  • Kral Tarife'de olmayan faturalı müşterilerden, Kral Tarife'ye geçişlerde, KDV ve ÖİV dâhil 20 TL tarife geçiş ücreti alınmaktadır. Bu ücret son faturaya yansıtılmaktadır.
  • Tarifede internet limit aşım ücreti 2KR/100KB olup standart internet ücretlendirmesi sadece internet apn üzerinden yapılan kullanımlarda 1 TL/100 KB olarak uygulanmaktadır.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamakta ancak görüntülü aramaları kapsamaktadır.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2016 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesi uyarınca; 2015 yılında 17,95 TL olarak uygulanan Telsiz Kullanım Ücreti, 2016 yılı için 18,95 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,56 TL, sonraki aylarda ise her ay 1,58 TL olarak, faturalı müşterilerimizden her ay 1.58 TL olarak tahsil edilecektir.

2016 yılı içinde numarasını taşıyarak Türk Telekom'a gelen faturasız müşterilerimizden 2016 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.