Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom e-dergi

e-dergi, yüzlerce yerli/yabancı dergi ve gazeteleri okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerine yönelik bir dijital okuma platformudur. e-dergi uygulamasında modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiyi ve günlük olarak yenilenen gazeteleri telefonunuzdan veya tabletinizden keyifle okuyabilirsiniz.

e-dergi, tüm mobil operatör müşterileri tarafından kullanılabilmektedir.

e-dergi uygulamasına iOS ve Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizden erişebilirsiniz.

e-dergi uygulamasını App Store ya da Google Play Store üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Ardından uygulama içerisine cep telefonu numaranızı (90 5XX XXX XX XX) ve telefonunuza göndereceğimiz şifreyi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Bir sonraki girişleriniz için yeni şifrenizi de belirlemeyi unutmamalısınız.

e-dergi uygulamasına Türk Telekom mobil müşterisi olup, tarife veya kampanya kapsamında e-dergi kullanım hakkınız bulunuyorsa Türk Telekom mobil numaranızla üye olup, e-dergi aylık aboneliğinizi ücretsiz başlatabilirsiniz.

e-dergi uygulamasına tarife ve kampanyanız kapsamında e-dergi kullanım hakkı bulunmayan bir Türk Telekom mobil numarası veya başka bir operatör numarasıyla üye olarak giriş yapıp, uygulama içerisinden herhangi bir dergiye tıkladığınızda uygulamaya abone olma adımlarına yönlendirileceksiniz. iOS işletim sistemli cihazlar için App Store, Android işletim sistemli cihazlar için ise Google Play uygulama için satın alma ekranlarına onay vererek aylık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. İlgili uygulama mağazalarında uygulama içi satın alma yapabilmeniz için App Store veya Google Play hesaplarınıza uygulama içi satın alım için gerekli bilgilerin girilmesi gerekmektedir.

e-dergi uygulamasını indirerek ücretsiz üyelik başlatabilirsiniz. Başlattığınız üyelik ile e-dergi’ye giriş yaparak; Ayarlar – Promosyonlar – Promosyon Tanımla adımlarını takip edebilir ve üyelik kodunuzu tanımlayabilirsiniz. Tanımladığınız promosyon ile e-dergi’de yer alan tüm içerikleri kodun kullanım süresi boyunca ücretsiz indirebilir, en iyi okuma deneyimi için e-dergi’nin tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

e-dergi uygulaması aylık 13,99 TL'dir. App Store ve Google Play Store uygulama içi satın alma seçeneğini kullanarak aboneliğinizi tamamlayabilirsiniz. Aboneliğiniz her ay otomatik olarak yenilenir.

Türk Telekom mobil müşterisiyseniz ve tarife veya kampanyanız kapsamında e-dergi kullanım hakkınız bulunuyorsa Türk Telekom mobil hattınızla e-dergi uygulamasına üye olduğunuzda e-dergi aboneliğiniz ücretsiz başlayacaktır. "7 Şubat 2018 tarihi öncesinde aktif Türk Telekom mobil müşterisi olanlarla 7 Şubat 2018 sonrasında Dönüşen 2GB, Dönüşen 4GB, 5 Mart 2018 sonrasında Şanslı 2GB, Şanslı 4 GB, Şanslı 6 GB, Yeni Prime Eksper 10 GB, Aşmayan 4 GB, Aşmayan 6GB, Prime Eksper Aşmayan 10 GB tarifelerine aktivasyon veya faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla gelmiş olan müşteriler e-dergi uygulamasından ücretsiz kullanma hakkına sahiptir. Uygulamadan ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerimiz 7 Şubat 2018 tarihi sonrasında da faturalıdan faturasıza geçtiğinde, faturasızdan faturalıya geçtiğinde, işbirliği ve taraftar tarifelerine geçiş yaptığında, işbirliği ve taraftar tarifelerinden geçiş yaptığında ya da mobil hattını iptal ettiğinde, iptaline sebebiyet verdiğinde ya da numara taşıma yolu ile numarasını diğer operatöre taşıması durumunda e-dergi ücretsiz aboneliği sonlanacaktır.

Evet, abonelik ücreti dışında ek bir ücret ödemeksizin tüm dergilerin ve gazetelerin içerik arşivine erişebilirsiniz.

e-dergi uygulamasında modadan ekonomiye, teknolojiden magazine birçok kategoride yer alan yüzlerce dergiye ve günlük olarak yenilenen gazetelere erişebilirsiniz.

Dergi arşivi, ilgili derginin yeni sayısının çıkma periyoduna göre günlük, haftalık ya da aylık olarak; gazete arşivi ise günlük olarak yenilenmektedir.

e-dergi aboneliğiniz ücretli ise aylık olarak ilgili uygulama mağazaları üzerinden yenilenir. e-dergi aboneliğinizin yenilenme döneminden en az 24 saat önce, otomatik yenileme seçeneğini kapatmanız durumunda aboneliğiniz bir sonraki dönem için yenilenmez

Türk Telekom mobil müşterisiyseniz, e-dergi uygulaması kullanımınız, dergi ve gazete indirmeleriniz internet kotanızdan düşmez. Diğer operatör müşterilerinin, operatörlerindeki mobil / sabit internet tarifeleri üzerinden kullanımları gerçekleşir.

e-dergi aboneliğinizi App Store veya Google Play hesap ayarlarınızdan iptal edebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda ilgili abonelik döneminizin sonuna kadar e-dergi uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz. İlgili abonelik dönemizin sonunda daha önce uygulamadan indirmiş olduğunuz içeriklere erişiminiz kalkacaktır.

Kullanım Koşulları, Gizlilik ve Güvenlik Politikası'na erişmek için tıklayın

Mobil Uygulama Satın Alma ve Kullanım Koşulları'na erişmek için tıklayın

​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​