Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi

Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi logosu

Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi logosu

Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi

​​​​​​Findeks Kredi ​notunuz artık cebinizde!

Servis Bilgisi

Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi, finansal kredibilitenizi bankaya gitmeye gerek kalmadan SMS ile kolaylıkla öğrenebileceğiniz bir servistir. Findeks Kredi Notu 1 ile 1900 arasında farklı değerlere sahiptir. 1 en riskli puanı gösterirken, 1900 en az riskli puandır. Özellikle kredi başvurusu, bankacılık, ev-araç satın alma ve kiralama işlemlerinde önemli bir finansal performans göstergesi olan Findeks Kredi Notu, tek SMS ile cebinizde!

36TLSorgu

  • TC Kimlik Numaranızı ve doğum tarihinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 1122'ye göndererek ya da Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden servisten faydalanabilirsiniz. (Örnek: 12345678901 1980)
  • Servis ücreti tüm vergiler dahil (KDV ve ÖİV) 36 TL'dir.
  • Servisten, son 5 yıl içinde kredi kartı, bireysel kredi ve kredili mevduat hesabı kullanan tüm Türk Telekom mobil aboneleri faydalanabilmektedir. Hesaplanamayan özel durumlar kredi notu sorgulanırken müşteriye bildirilir.
  • ​Mobil abone cep telefonları üzerinden sadece kendi kredi notlarını sorgulayabilir; başka bir kişinin kredi notunu sorgulayamaz.

Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi nedir?

Finansal kredibilitenizi bankaya gitmeye gerek kalmadan SMS ile kolaylıkla öğrenebileceğiniz bir servistir.

Nasıl kullanırım?

TC Kimlik Numaranızı ve doğum tarihinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 1122'ye göndererek ya da Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinde “Daha Fazla” menüsünde yer alan “Bilgi ve Eğlence Servisleri” kısmından servisi seçerek abone olabilirsiniz. (Örnek: 12345678901 1980)

Kimler yararlanabilir?

Türk Telekom faturalı bireysel müşterilerimiz servisten yararlanabilir.

Ne kadar öderim?

Servis ücreti tüm vergiler dahil (KDV ve ÖİV) 36 TL'dir.​


Diğer Bilgi Servisleri

UYAP Bilgi Servisi görseli

UYAP Bilgi Servisi

UYAP Bilgi Servisi, tarafınıza açılan dava, icra takibi ve duruşma tarihi gibi adli bilgilere SMS yoluyla hızlıca ulaşabileceğiniz bir servistir.

3TL

SMS

Kamu Haber Paketi görseli

Kamu Haber Paketi

Kamuda çalışan ve kamuyla ilgilenenlere yönelik haberler Kamu Haber Paketi ile anında cebinize geliyor.

20TL

Aylık

Anadolu Ajansı Haber Paketi görseli

Anadolu Ajansı Haber Paketi

Türkiye'den ve Dünya'dan ekonomi, spor, sağlık, teknoloji gibi alanlardaki en hızlı ve güvenilir haberler cebinize gelsin.

20TL

Aylık