Kontrol Sizde

Kontrol Sizde logosu

Kontrol Sizde logosu

Kontrol Sizde

​​​​​​​​​​​Tarife kapsamındaki dakika, SMS veya internet kotası bittiğinde iletişimi durduran ve aşımı engelleyen Kontrol Sizde paketi ayda yalnızca 20 TL!

20TLAylık

 • Kontrol Sizde paketi ile tarife kapsamındaki dakika, SMS veya internet kotası bittiğinde iletişimi durdurma ve aşımı engelleme özelliği sunulur. Hat üzerinde tanımlı ücretli/ücretsiz ek paketler var ise kota bitimini takiben kullanım yapılmaya devam edilebilecektir. Hat üzerinde tanımlı ek paket / kampanya yoksa kullanıma devam edebilmek için ek paket satın alınması gerekmektedir.
 • Kontrol Sizde Paketi; Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Uygulaması ya da SMS aracılığıyla alınabilmektedir. SMS ile kayıt için KONTROL SIZDE yazıp 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kontrollü SEÇ tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu tarifeleri, Emekli tarifeleri, Data tarifeleri, Magnet tarifeleri, Mobil Wifi tarifeleri, Prime data paylaşım kurgusuna sahip tarifeler, Ailece, Başlangıç ve Ortak tarifeleri, Saniyeli HepsiBir ve Faturalı HepsiBir tarifeleri, Modüler tarifeler, Dakika Aktaran tarifeler, Avantajlı Çocuk Saati tarifeleri, Parlamenter tarifeler, Yeni Emniyet tarifeleri ile aşımsız özelliğe sahip tarifeler haricindeki tüm bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşteriler kayıt olabilir. ​
 • Paket taahhütsüz olup, iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenmektedir. İptal durumunda, paket fatura kesim tarihine kadar geçerli olmaya devam eder.
 • Her kullanım münferit olarak kısıtlanır. Örneğin; tarifedeki dakika faydası sona erdi, bu durumda konuşma kısıtlanır ve aşım yansıtılmaz fakat sms gönderimi ve internet erişimi, ilgili faydalar tükenene kadar devam eder.
 • Tarife kapsamında sınırsız bir fayda varsa (Sınırsız grup içi dakika, Sınırsız şebeke içi dakika, Sınırsız sosyal medya) Kontrol Sizde paketine kayıt olunsa dahi ilgili yönde sınırsız kullanım yapılabilmeye devam edilir.
 • Ek ücretlendirme uygulanan yurt dışı kullanımları, katma değerli servisler, özel servis numaraları, mobil ödeme servisi, bağış servisi, ayrıntılı fatura ücreti, cihaz ücretleri ve vergiler Kontrol Sizde paketinin kapsamında değildir.
 • Pakete kayıt olup, bireysel faturalı farklı bir tarifeye geçiş yapıldığında, pakete yeniden kayıt olmaya gerek olmaksızın yeni tarifede paket kullanılmaya devam edilebilir. Ancak, paketin geçerli olmadığı bir tarifeye geçiş yapılırsa, bu durumda Kontrol Sizde paketi otomatik olarak iptal olacaktır.
 • Paket ücreti satın alındığı an faturaya yansıtılır. Paket iptal edildiğinde, ücret güncel faturaya son kez yansıtılır, bir sonraki fatura dönemi itibarıyla ücretlendirme durdurulur.
 • BİMcell, Pttcell ve Teknosacell​ aboneleri pakettan faydalanamaz.
 • Kontrol Sizde Paketi Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Uygulaması ya da SMS aracılığıyla iptal edilebilir. SMS ile iptal için IPTAL KONTROL SIZDE yazıp 5555'e gönderilmesi gerekmektedir.


Diğer Fatura ve TL Servisleri

Lira Paylaş görseli

Lira Paylaş

LiraPaylaş ile, Türk Telekom mobil hat sahibi sevdiklerinizden lira isteyebilir, ya da başkası tarafından hattınıza gönderilen liraları anında kullanabilirsiniz.

6,49TL

Gönderim Başına

Hediye İnternet görseli

Hediye İnternet

Hediye İnternet sayesinde sevdiklerinize internet paketi hediye edebilir ya da ihtiyaç duyduğunuz zaman onlardan internet paketi hediye etmelerini isteyebilirsiniz.

85TL

1GB İnternet

Güncel Fatura Bilgisi görseli

Güncel Fatura Bilgisi

Güncel Fatura Bilgisi servisi ile, Türk Telekom mobil hattınıza ait en güncel borç bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz