Ana İçeriğin Başı

Siz de Türk Telekom’a gelin, Ramazan bereketini gönlünüzce yaşayın!

Ramazan gecelerinde konuşmak ve internete girmek ücretsiz! 10GB hediye internet, her yöne 500 dakika ve Türk Telekom’lularla ücretsiz konuşma fırsatlarından dilediğinizi seçin, Ramazan bereketini gönlünüzce yaşayın!

Aşağıdaki formu doldurup online başvuru yaparak, kampanyanın geçerli olduğu Yepyeni, Prime ve Selfy tarifelerinden dilediğinize gelebilirsiniz.

Sonrasında RAMAZAN 2021 yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.​ 

Taşımak İstediğiniz Numara
Size Ulaşabileceğimiz İrtibat Numarası
Taşımak istediğim numarayla aynı
Size Ulaşabileceğimiz İrtibat Numarası

​​

​​​​​​​​ ​​
 • Kampanya kapsamında 3 ayrı hediye sunulur. Bu hediyelerden biri seçilerek kullanılabilir. Hediyeler, 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Hediye seçenekleri:
  • Gece 00:00 – 06:00 arasında geçerli 10GB hediye internet
  • Gece 00:00 – 06:00 arasında geçerli her yöne 500 dakika
  • Gece 00:00 – 06:00 arasında geçerli Türk Telekom’lularla sınırsız konuşma
 • Faydalar yurt içinde geçerlidir. Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar silinecektir.
 • Her müşterinin sadece 1 kez kampanyaya katılma hakkı ve 1 hediye seçme hakkı vardır. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamazlar.
 • Kampanya iptal edildiğinde hediye fayda da iptal edilecektir.
 • Kampanyadan 13.04.2021-15.05.2021 tarihleri arasında yeni hat tesisi veya numara taşıma yolu ile geçerli tarifelere gelen tüm bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir. Kampanyaya son katılım tarihi 15.04.2021 saat 23:59'dur.
 • Geçerli Tarifeler: Yepyeni 3, Yepyeni 6, Yepyeni 10, Yeni Prime 15, Yeni Prime 20, Yeni Prime 30, Yeni Prime 40, Selfy Yeni 5, Selfy Yeni 10,Selfy Yeni 20,Selfy Yeni Sosyal, GSMobile Yeni Rakipsiz 2GB,GSMobile Yeni Rakipsiz 5GB,GSMobile Yeni Rakipsiz 8GB,GSMobile Yeni Rakipsiz 12GB,GSMobile Yeni Rakipsiz 20GB,Konyaspor Yeni Rakipsiz 2GB,Konyaspor Yeni Rakipsiz 5GB,Konyaspor Yeni Rakipsiz 8GB,Konyaspor Yeni Rakipsiz 12GB,Konyaspor Yeni Rakipsiz 20GB,Fenercell Yeni Rakipsiz 2GB,Fenercell Yeni Rakipsiz 5GB,Fenercell Yeni Rakipsiz 8GB,Fenercell Yeni Rakipsiz 12GB,Fenercell Yeni Rakipsiz 20GB,Fenercell Yeni Rakipsiz 25GB
 • RAMAZAN 2021 yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya ücretsiz katılım sağlanabilir. Cevap olarak gelecek SMS metninde 3 ayrı ücretsiz faydaya nasıl kayıt olunacağına dair bilgilendirme yapılmaktadır.
 • İster yukarıda belirtildiği şekilde, isterseniz de direkt olarak hangi hediyeyi istiyorsanız onu yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.
  • 10GB hediye için: RAMAZAN GB
  • 500 dakika hediye için: RAMAZAN DAKIKA
  • Türk Telekomlu’larla ücretsiz konuşmak için: RAMAZAN TT SINIRSIZ
 • Kampanya kapsamında kazanılan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, numara değişikliği yapan, faturasızdan faturalıya geçiş yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka internet içerikli paket yoksa faturalı müşteriler için mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakika ve veri kullanım hakları sadece yurt içi şebeke içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL RAMAZAN2021 yazıp 5555'e gönderilir.

Kampanyaya katılım tüm Türk Telekom Mobil müşterileri için ücretsizdir.

Türk Telekom; müşteriye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, müşteriyi ikaz edebilir ve/veya müşteriden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya müşterilik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.