Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom'a Gelene Sil Süpür'den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!

15 Aralık 2021 itibarıyla Türk Telekom’a gelin, Online İşlemler uygulamasından Sil Süpür yapın, 3 ay boyunca her ay Haftalık 10GB hediye kazanın!

Online İşlemler uygulaması’nı indirmek için tıklayınız.

Hediye detaylarına detaylar kısmından ulaşabilirsiniz.


App Store'dan İndirinGoogle Play'den AlınTürk Telekom Online İşlemler 
​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Taşımak İstediğiniz Numara
Size Ulaşabileceğimiz İrtibat Numarası
İrtibat numaram, taşımak istediğim numarayla aynı
Size Ulaşabileceğimiz İrtibat Numarası
​​​​​​​​
​​​​​​
Yeni Müşteriye Özel Sil Süpür 10 GB Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Kampanya? Yeni Aboneye Özel Sil Süpür 10 GB Kampanyası
Ne Kazanırsınız? 3 ay boyunca her ay, 7 gün geçerli olacak şekilde 10 GB cepten internet hediye edilecektir.
Ne Ödersiniz? Ücretsiz
Kimler Yararlanabilir? 15.12.2021 tarihi itibarıyla, numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasızdan Faturalıya geçiş yolu ile faturalı tarifelere veya numara taşıma ve/veya yeni hat tahsisi ile faturasız tarifelere yeni gelen müşteriler.
Nasıl Kayıt Olabilirsiniz? Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapıp Sil Süpür yaparak hediyeleri süpürmeye başlayabilirsiniz.
Ne Zaman Kazanacaksınız? Sil Süpür günü bazı müşteriler için Çarşamba, bazı müşteriler için ise Cuma günüdür. Haftalık 10 GB internet paketini; Türk Telekom’a yeni gelen müşteriler; 3 ay boyunca, Sil Süpür gününde, ayda bir kere kazanabilir. Hediye kazanım tarihleri/günleri müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.
​​
 • 15.12.2021 tarihi itibarıyla, numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile faturalı tarifelere veya numara taşıma ve/veya yeni hat tahsisi ile faturasız tarifelere yeni gelen ve Mobil Online İşlemler uygulamasından Sil Süpür yapan müşterilere; 3 ay boyunca, her ay bir kere, 7 gün geçerli olacak şekilde 10 GB internet hediye edilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için 15.12.2021 tarihinden sonra gelen yeni müşterilerin; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapıp Sil Süpür uygulamasına katılması gerekmektedir. Online İşlemler uygulamasını indirmek için tıklayınız.
 • Sil Süpür uygulamasından sunulacak hediyeler bazı müşteriler için her hafta Çarşamba, bazı müşteriler için her hafta Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü Mobil Online İşlemler uygulaması üzerinden öğrenebilir. Kampanya kapsamında sunulacak Haftalık 10 GB hediyesi, Türk Telekom’a gelen yeni müşterilerin aktivasyon tarihinden sonraki 3 ay içerisinde; ayda bir kere olacak şekilde tanımlanacaktır. Hediye kazanım tarihleri/günleri müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.
 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Sil Süpür Kampanyasından 4.5G uyumlu SIM kart sahibi müşterilerimiz yararlanabilmektedir. 4.5G uyumlu SIM kartınızı Türk Telekom Mağazaları'ndan ücretsiz alabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.
  Sil Süpür Kampanyası Hediye Listesi Bilgisi
  Geçerlilik Süresi Hediye
  7 Gün 10 GB Cepten İnternet
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.