Ana İçeriğin Başı

Otomatik Fatura Ödeme Talimatınıza Aylık 2 GB Hediye!

​​

Türk Telekom Online İşlemler Web Sayfası, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından birinin aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren mobil bireysel faturalı müşteriler, tek seferlik aylık 2 GB hediye internet kazanıyor.

Siz de hemen otomatik fatura ödeme talimatı verin, bir ay boyunca geçerli 2 GB hediye internet kazanın!​​​​​

App Store'dan İndirinGoogle Play'den AlınTürk Telekom Online İşlemler 
​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​
 • Kampanya katılımı 30 Haziran 2021 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında olacaktır.
 • BIMcell, PTTcell, POcell, Teknosacell, Vestelcell gibi özel GPO tarifelerinde bulunan aboneler, data tarifelerinde bulunan aboneler ve kurumsal faturalı aboneler haricindeki tüm bireysel mobil faturalı aboneler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasında Fazla > Ayarlar > Otomatik Fatura Ödemesi veya Türk Telekom Online İşlemler Web Sayfasında Ödeme ve TL İşlemlerim > Otomatik Ödeme Talimatı adımlarını izleyerek ya da Banka kanalları aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatını başarıyla vermesi gerekmektedir.
 • 9333 sesli yanıt hizmeti ve Türk Telekom Çağrı Merkezimiz aracılığı ile otomatik ödeme talimatı veren müşteriler kampanyadan faydalanamayacaklardır.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak Online işlemler, Online İşlemler Uygulaması veya Banka kanallarından birinin aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatını başarıyla veren abonelere kampanya kapsamında 30 gün geçerli 2 GB hediye cepten internet sunulacaktır.
 • Otomatik fatura ödeme talimatını başarılı bir şekilde verdiğiniz günün ertesi günü ilgili hatta SMS ile bilgilendirme yapılacak olup, bahsedilen bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan hediye aylık 2 GB internetten yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık 2 GB hediye mobil internet hakkının geçerlilik süresi 30 gün olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar devretmeyip, silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi yada kampanya yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • SMS ile kampanya kapsamında kalan hediye internete bilgisini öğrenmek için KALAN yaz​ıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis faturalı aboneler için 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
 • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
 • Kampanya geçerlilik süresi içerisinde otomatik ödeme talimatını iptal edip, tekrar otomatik ödeme talimatı veren müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanyadan sadece 30.06.2021 tarihi itibariyle belirtilen kanallar aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren müşteriler faydalanabilecektir. Belirtilen tarih öncesinde herhangi bir bankaya otomatik ödeme talimatı vermiş olan müşteriler kampanya dönemi içerisinde aynı bankaya ait farklı bir karta veya başka bir bankaya talimat verse dahi kampanyadan faydalanamayacaklardır.
 • Kampanyadan yalnızca 30.06.2021 tarihi itibariyle ilk kez otomatik ödeme talimatı veren müşteriler faydalanabilecektir. Belirtilen tarih öncesinde talimat veren müşteriler, yine belirtilen tarih öncesinde talimatlarını iptal etmiş olsalar dahi kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Hattı kısıtlanan ve / veya hat dondurma işlemi yapmış müşteriler kampanyadan faydalanamayacaklardır.
 • Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu data hakkı KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimiz kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • Faturalı hattınızdan faturasız hattınıza geçiş işlemlerinde faturalı hattınıza tanımlı hediye internet hakkınız son bulacaktır.
​​​​
​​​​
​​​​ ​ ​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.