Ana İçeriğin Başı

Faturalıda 4GB/6GB Tarifeler

Faturalıya geçenlere bol internet var, internet aşım derdi yok! Üstelik ilk 3 ay cayması bedava!

​Faturasızdan faturalıya geçişe özel 4 GB ve 6 GB internet seçenekleriyle her yöne 1000 DK ve her yöne 1000 SMS ayda sadece 30 TL ve 35 TL. Üstelik ilk 3 ay cayması bedava ve internet aşım derdi yok!


30TL/Ay
​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Faturalıda 4GB/6GB Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
  Faturalıda 4GB Tarifesi Faturalıda 6GB Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret 30 TL* 35 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret   60 TL   65 TL  
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet   4 GB   6 GB  
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi  1000 DK 1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS 1000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Konuşma Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Ücreti Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi İnternet erişimi durur ve ek ücretlendirme yapılmaz.

(*) Belirtilen indirimli fiyatlar, Faturalıda 4GB veya Faturalıda 6GB Tarifelerine faturasız tarifelerden geçiş yapıp, SMS veya müşteri hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi mobil faturalı tarifelerinde kalma sözü veren müşterilerimiz için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

​​​
​​

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla Faturalıda 4GB/6GB Tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.

 • Faturalıda 4GB Tarifesi'nde 06.08.2019 tarihi itibarıyla güncelleme yapılmıştır. Anılan tarih itibariyla ilgili tarifeye Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olarak 12 fatura dönemi Şirketimizce sunulan faturalı tarifelerde kalma sözü veren müşteriler için geçerli olan aylık ücret KDV ve ÖİV dâhil 30 TL olarak güncellenecektir. Bahse konu güncelleme 27.04.2018 tarihi sonrasında tarifeye dâhil olmuş müşteriler için geçerli olacaktır. Taahhüdü devam eden mevcut müşterilerimiz güncellemeden etkilenmeyecektir.
 • Faturalıda 6GB Tarifesi'nde 06.08.2019 tarihi itibarıyla güncelleme yapılmıştır.Anılan tarih itibariyle ilgili tarifeye Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olarak 12 fatura dönemi Şirketimizce sunulan faturalı tarifelerde kalma sözü veren müşteriler için geçerli olan aylık ücret KDV ve ÖİV dâhil 35 TL olarak güncellenecektir. Bahse konu güncelleme 30.06.2018 tarihi sonrasında tarifeye dâhil olmuş müşteriler için geçerli olacaktır. Taahhüdü devam eden mevcut müşterilerimiz güncellemeden etkilenmeyecektir.
 • 16 Haziran 2020 tarihi itibarıyla Faturalıda 6GB Tarifesi'ne 30 Haziran 2018 tarihi öncesinde kaydolan taahhütsüz müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti, 70 TL olarak güncellenmiştir. Aynı tarih itibarıyla, Faturalıda 4GB Tarifesi'ne 27 Nisan 2018 tarihi öncesinde kaydolan taahhütsüz müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 60 TL olarak; 27 Nisan 2018 tarihi sonrası kaydolan taahhütsüz müşterilerimiz için ise tarifenin aylık ücreti 60 TL olarak güncellenmiştir.
 • Faturalıda 4GB Tarifesi'ne 27 Nisan 2018 tarihi sonrasında kaydolmuş müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücret 60 TL; 12 fatura dönemi geçerli olan taahhütlü aylık ücret ise 30 TL'dir.
 • Faturalıda 4GB Tarifesi'ne 27 Nisan 2018 tarihi öncesinde kaydolmuş müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücret 60 TL'dir. Tarifeye 27 Nisan 2018 tarihi öncesinde kaydolup, 27 Nisan 2018 tarihinden sonra ilk kez taahhüt verecek müşterilerin yararlanacağı taahhütlü aylık ücret 28TL'dir.
 • Faturalıda 6GB Tarifesi'ne 30 Haziran 2018 tarihi sonrasında kaydolmuş müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücret 65 TL; 12 fatura dönemi geçerli olan taahhütlü aylık ücret ise 35 TL'dir.
 • Faturalıda 6GB Tarifesi'ne 30 Haziran 2018 tarihi öncesinde kaydolmuş müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücret 70 TL'dir. Tarifeye 30 Haziran 2018 tarihi öncesinde kaydolup, 30 Haziran tarihinden sonra ilk kez taahhüt verecek müşterilerin yararlanacağı taahhütlü aylık ücret 35 TL'dir.
 • Faturalıda 4 GB Tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet, Faturalıda 6 GB Tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 6 GB cepten internet içermektedir.
 • Faturalıda 4 GB tarifesi yalnızca faturasızdan geçişe açık olup; yeni hat tesisi, numara taşıma ya da faturalı tarifelerden geçişe kapalıdır. Faturalıda 6 GB tarifesi faturasızdan geçişe ve yalnızca Faturalıda 4 GB tarifesinden SMS yoluyla geçişe açık olup; yeni hat tesisi, numara taşıma ya da diğer faturalı tarifelerden geçişe kapalıdır. Faturalıda 4 GB tarifesinde bulunan müşteriler FATURALIDA 6GB yazıp 5555'e göndererek Faturalıda 6GB Tarifesine taahhütlü 35 TL, taahhütsüz 65 TL'den geçiş yapabilirler.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Her fatura döneminde tarifeler kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Faturalıda 4 GB Tarifesinde bulunan müşterilerimiz EK PAKET yazıp 5555'e göndererek aylık 2GB cepten interneti aylık 7TL'ye alabilirler. Paket detayları için tıklayınız.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife ve varsa farklı kampanya/paket kapsamındaki dakika ve SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki kullanımların standart ücretlendirmesi 2 Temmuz 2019 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Güncel ücretler için tıklayınız. 1 Ocak 2019 - 2 Temmuz 2019 tarihleri arasında taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz ücret değişikliğinden etkilenmeyecektir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • 01.04.2016 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifeler kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • 01.04.2016 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Söz konusu tarifelere kayıt olan müşteri, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Türk Telekom mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir ve Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.
 • Tarifelerden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca taahhüt verip ilk 3 fatura dönemi içerisinde taahhütten cayılması durumunda hiç bir taahhüt cezası yansıtılmayacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 3 fatura döneminden sonraki 9 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt cezası hesaplanırken ilk 3 fatura dönemi içerisinde verilen indirimler de ceza hesaplamasına dahil edilecektir.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla; 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler'i ziyaret edebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilirsiniz.
 • Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.