Ana İçeriğin Başı

Tarife Bilgisi

Eşsiz Tarife  ile ayda  26.5 TL ’ye  her yöne tam 1000 dakika + 1000 SMS + 2 GB  cepten internet + Şebeke içi ve sabit hatlarla sınırsız konuşma!  Üstelik E-Fatura Talimatı Verene Aylık 2 TL indirimle 24,5 TL’ye26,5 TL/AY
Her Yöne Konusma
1000 DK
Cepten İnternet
2 GB
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
​​​​​​​​​​​​​​​
Eşsiz Tarife Ücretlendirme Bilgisi
Eşsiz Tarife
Taahhütlü Aylık Ücret 26.5 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 36.5 TL
1 Ay içinde E Fatura İndirimi 2 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 2 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
Aylık Ücretsiz Şebeke İçi ve Sabit Hatlarla Görüşme Süresi Sınırsız
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Türk Telekom Mağazalarına gelerek veya mevcutta Türk Telekom faturasız mobil hat sahibiyseniz 500 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Eşsiz tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Eşsiz Tarife Türk Telekom faturalı mobil hat sahibi geçişine kapalıdır.

 • 12 Kasım 2020 itibarıyla tarifeye 22.06.2015 tarihi öncesinde kayıt olmuş müşterilerimiz için geçerli olan taahhütsüz ücret 58TL olarak; 22.06.2015-23.05.2016 tarihleri arasında kayıt olmuş müşterilerimiz için ise de taahhütsüz aylık ücret 58 TL olarak revize edilecektir.
 • Eşsiz Tarife 20 Ekim 2016 itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır.
 • Eşsiz Tarife her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2GB cepten internet içermektedir. Tarifeye kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde, ayrıca başvuruda bulunmalarına gerek olmaksızın ücretsiz sınırsız Türk Telekom Grubu Ev ve Mobil hatlarla konuşma hakkı hediye edilmektedir.
 • Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasız mobil hatlarından geçiş yoluyla kayıt olunabilmektedir. Tarife şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden geçişe kapalıdır.
 • 23.05.2016 itibariyle tarifenin aylık ücreti, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için 36,5 TL olacaktır. Tarifeye kaydolan müşteriler, tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. Numara taşıma, yeni hat tesisi veya Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye gelip belirtilen kanallar aracılığıyla taahhüt veren müşteriler için tarifenin aylık ücreti 12 fatura dönemi boyunca 26,5 TL olacaktır.   
 • 23.05.2016 itibariyle yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla ile Eşsiz tarifeye gelen abonelere aktivasyon tarihinden sonraki 30 gün içerisinde E Fatura servisini aktive etmeleri halinde tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 2TL indirim sunulacaktır. Anılan servisin başarılı bir şekilde aktive edilmesi ve bahsedilen indirimin tanımlanmasının ardından ilgili hatta SMS ile bilgilendirme yapılacak olup, bilgilendirme mesajının gönderildiği fatura dönemi itibariyle aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır.
 • Geçerlilik süresi sonunda 2TL indirim faydası tekrar tanımlanmayacaktır. 12 fatura dönemi içerisinde e-fatura servisinin iptal edilmesi halinde, abone geçerlilik süresi boyunca indirim hakkından faydalanmaya devam edecek, e-fatura servisi iptal edilecektir. Faydanın geçerlilik süresi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Şirketimiz faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin indirimi sonlandırılacak, anılan indirimden kaynaklı bir cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüde uyulmadığında tarifede kalınan sürede uygulanan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı taahhüt cezası olarak yansıtılır.
 • Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Mobil Servis Sağlayıcı ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Tarife ve varsa farklı kampanya/paket kapsamındaki dakika ve SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki kullanımların standart ücretlendirmesi 2 Temmuz 2019 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Güncel ücretler için tıklayınız. 1 Ocak 2019 - 2 Temmuz 2019 tarihleri arasında taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz ücret değişikliğinden etkilenmeyecektir.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamındaki SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. 
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • 23.05.2016 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife koşulları kapsamında, İlk 90 Günde Yeni Müşteri Fiyatı özelliği bulunmaktadır. Bu çerçevede, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler, tarifeye geldikleri tarihten itibaren 90 gün içerisinde, 23 Mayıs 2016 tarihi itibariyle güncellenen Eşsiz Tarife'ye geçiş yapmaları durumunda, anılan tarihte revize edilen Eşsiz Tarife'nin numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için geçerli olan güncel ücreti üzerinden faydalanabileceklerdir.
 • Bu tarifeye kayıt olan müşteriler 4.5G izni vermiş kabul edilecektir ve fayda aktivasyonu ile müşterilerin 4.5G servisi de otomatik olarak aktive edilecektir. Tarifeye kayıt olmasıyla birlikte 4.5G servisi otomatik aktif edilen müşterilere bilgilendirme SMS'i gönderilecektir
 • Mobil servis sağlayıcı olan TT Mobil üzerinden hizmet verilmektedir ve tarifeyi sonlandırma ve güncelleme hakkına sahiptir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için tıklayınız.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • Tarifeye taahhüt vermeyen müşterilerimiz tarifeden taahhütsüz aylık ücret ile yararlanacaklardır. Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti 36,5 TL'dir.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Türk Telekom diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için  SES , kalan SMS hakları için  SMS  ve cepten internet hakkı için  INTERNET  yazıp  5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika ve SMS'ler için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, dakika ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.