Ana İçeriğin Başı

Findeks ile kredi notunuz artık cebinizde!

Servis Bilgisi

Findeks Kredi Notu Sorgulama Servisi, finansal kredibilitenizi bankaya gitmeye gerek kalmadan SMS ile kolaylıkla öğrenebileceğiniz bir servistir. Findeks Kredi Notu 1 ile 1900 arasında farklı değerlere sahiptir. 1 en riskli puanı gösterirken, 1900 en az riskli puandır. Özellikle kredi başvurusu, bankacılık, ev-araç satın alma ve kiralama işlemlerinde önemli bir finansal performans göstergesi olan Findeks Kredi Notu, tek SMS ile cebinizde!​​​


17,50TL/Sorgu
TCKIMLIKNO yazıp 1122'ye gönderin.
​​​​​​​​
  • TC Kimlik Numaranızı ve doğum tarihinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 1122'ye göndererek ya da Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden servisten faydalanabilirsiniz. (Örnek: 12345678901 15021991)
  • Servis ücreti tüm vergiler dahil (KDV ve ÖİV) 17,50 TL’dir.
  • Servisten, son 5 yıl içinde kredi kartı, bireysel kredi ve kredili mevduat hesabı kullanan tüm Türk Telekom mobil aboneleri faydalanabilmektedir. Hesaplanamayan özel durumlar kredi notu sorgulanırken müşteriye bildirilir.
  • Bireyler kendi cep telefonları üzerinden sadece kendi kredi notlarını sorgulayabilir; başkalarının kredi notlarını sorgulayamazlar.
 
 
​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.