Ana İçeriğin Başı

Jet Wifi Tarifeleri

10 cihaza kadar bağlantı sağlayan Jet Wifi Modem ile aynı anda  ister bilgisayarınla ister telefonunla, tabletinle internete girme zamanı!

Tarife Bilgisi

Ayda 19TL’den başlayan fiyatlarla ve farklı kota seçenekleri ile 10 cihaza kadar bağlantı sağlayan Jet Wifi Mobil modemli yeni tarifeler!

Dilerseniz 1GB veya 6GB kademeli tarife ile dilediğiniz zaman özgürce bilgisayarınızdan internet kullanır, kullandığınız kadar ödersiniz. Dilerseniz Sınırsız tarife seçeneklerinden biri ile doya doya internete bağlanabilir, film izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz.

​​​​​​​​​​​​​

25.12.2018 tarihinden itibaren yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve Türk Telekom mobil faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla müşteri alımına kapatılmıştır.


19 TL/AY
​​​

12 Aylık Tarife Seçenekleri

Jet Wifi Tarifeleri 12 Aylık Tarife Seçenekleri Ücretlendirme Bilgisi
Tarife İnternet Miktarı Kontrat Süresi Aylık İnternet ve
Cihaz Bedeli
1GB Kademeli Wifi Jet 1GB 12 ay 19 TL
6GB Kademeli Wifi Jet 6GB 12 ay 34 TL
12 Aylık Sınırsız Wifi Jet Sınırsız 12 ay 74 TL

24 Aylık Tarife Seçenekleri

Jet Wifi Tarifeleri 24 Aylık Tarife Seçenekleri Ücretlendirme Bilgisi
Tarife İnternet Miktarı Kontrat Süresi Aylık İnternet ve
Cihaz Bedeli
24 Aylık 6GB Kademeli Wifi Jet 6GB 24 ay 29 TL
24 Aylık Sınırsız Wifi Jet Sınırsız 24 ay 64 TL

Kademeli tarifelerde, fatura dönemi içinde ilk kademe kotası dolduktan sonra her 1GB'lık kademe ek 5TL olarak ücretlendirilir. Fatura stop 54TL'dir. 54TL sonrası hız düşümü uygulanarak bağlantı hızı 1kbps's düşer.

Sınırsız tarifelerde 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 15GB internet kotasına ulaşıldıktan sonra, kullanım hızı 128kbps'a düşürülmeyecek yüksek hızda devam ettirilecektir.

Taahhüt süresi bitiminde 1GB kademeli tarife aylık 25,50TL, 6GB kademeli tarife aylık 40,80TL, Sınırsız tarifeler aylık 85,67TL olarak ücretlendirilir.

Tarife dahilinde yurtiçi SMS gönderim ücreti 33,25 Kuruş/adet olarak ücretlendirilir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​
 • Teklifler  yalnızca bireysel aboneliklere açıktır.
 • 12 ay taahhütlü tarifelerde, belirtilen taahhütlü fiyatın aylık 12.4 TL'si, 24 ay taahhütlü tarifelerde aylık 6.8TL'si taahhüt süresince jet modem cihaz taksit bedeli olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • 1GB kademeli teklifte aylık 6.60 TL, 12 ay taahhütlü 6GB kademeli teklifte aylık 21.60 TL, 12 aylık sınırsız teklifte aylık 61.60 TL, 24 aylık 6GB kademeli teklifte 22.2TL, 24 aylık sınırsız teklifte 57.20TL taahhüt süresi boyunca internet kullanım hakkı bedeli olarak sunulmaktadır.
 • Teklif dahilinde verilen Jet Wifi Modemler 10 cihaza kadar bağlantı sağlamakta ve 21.6 Mbps veri indirme hızını desteklemektedir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kademeli tarifelerde, fatura dönemi içinde ilk kademe kotası dolduktan sonra her 1GB'lık kademe için ek 5TL faturaya yansır. 54TL fatura stop uygulanır. 54TL sonrası hız düşümü uygulanarak bağlantı hızı 1kbps's düşer. 
 • Sınırsız tarifelerde 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 15GB internet kotasına ulaşıldıktan sonra, kullanım hızı 128kbps'a düşürülmeyecek yüksek hızda devam ettirilecektir. 
 • Tekliften yeni aktivasyon, numara taşıma ve tarife değişikliği yoluyla faydalanılabilir.
 • Yeni hat açılışı yapıldığı durumda, 46TL'lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 18,95TL'lik TGM Ruhsat vergisi toplamı 12 ay taksitli olacak şekilde, aylık 1,58TL'lik TGM Kullanım Vergisi ise abonelik süresince her ay olmak üzere faturaya yansıtılır.
 • Taahhütnameden doğan Damga vergisi abonenin ilk faturasına yansıtılır.
 • Fatura kesim tarihi her ayın 10'udur.
 • Tarife kapsamındaki internet kullanım hakkı yalnızca interet APN dahilinde, ilgili fatura dönemi içerisinde geçerlidir, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tarife, sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalıdır; veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilir. Yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olup, yurtdışında ve KKTC'de geçerli değildir.
 • Tarife dahilinde yurtiçi SMS gönderim ücreti 33,25 Kuruş/adet olarak ücretlendirilir.
 • Aynı TCKN üzerine 3'ten fazla data hattı alınamaz.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) paket data kotasından düşürülmektedir.
 • Bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Bu hız kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Taahhüt süresi içinde taahhüdün bozulması durumunda, o güne kadar yararlanılan indirim toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı ve kalan cihaz taksitlerinin toplamı cezai bedel olarak yansıtılır.
 • Jet Mobil Modemle ilgili sorularınız için 444 1 500 Müşteri Hizmetleri'nden gerekli desteği alabilirsiniz.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.

1GB Kademeli Wifi Jet Taahhütnamesi için tıklayınız.

6GB Kademeli Wifi Jet Taahhütnamesi için tıklayınız.

12 Aylık Sınırsız Wifi Jet Taahhütnamesi için tıklayınız.

24 Ay Sınırsız Wifi Jet Taahhütnamesi için tıklayınız.

24 Aylık 6GB Kademeli Wifi Jet Taahhütnamesi için tıklayınız.

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.