Ana İçeriğin Başı

Sizin için varız, her yerde ve tüm iletişim ihtiyaçlarınızda yanınızdayız!

Güçlü Altyapı ile Lider!

Fiber altyapıda da fiber abone sayısında da lideriz, Türkiye’nin dört bir yanındayız. Fiber internet hizmetimizle yüksek kalitede film, dizi, müzik, oyun gibi ihtiyaçlarınızı yüksek hızla karşılamanın keyfini yaşarsınız.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Rakipsiz!

Üstün teknolojimiz ile müşterilerimizin evde internet, ev telefonu, mobil ve televizyon hizmetlerimiz ile karşılarız. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı tek firmadan avantajlı olarak yararlanma fırsatına sahipsiniz.

Mevcut İnternet Firmanızdan Kolaylıkla ve Avantajlarla Geçebilirsiniz!

Türk Telekom’a hızlı ve kesintisiz geçme konforunu yaşarsınız. Ayrıca diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek Türk Telekom Evde İnternet ailesine katılmak isteyen müşterilerimize 200 TL'ye kadar Hoş Geldin indirimi sunarız.

Her yerdeyiz, her zaman ulaşılabiliriz!

Tüm Türkiye'de binlerce noktada yaygın satış kanalları ve Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile 7günX24saat hizmet alırsınız. Dilerseniz Türk Telekom Online İşlem Merkezi'ne istediğiniz zaman giriş yaparak bir çok abonelik sonrası işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece Evde Değil Dışarıda da İnternet İhtiyacınızı Karşılarız!

Türk Telekom olarak hem evde hem kafede hem dışarıda yanınızdayız. Evde internete gelenlere binlerce WiFi noktamızda kullanabilecekleri ücretsiz wifi hakkı sağlarız. Türk Telekom Wifi Noktaları için tıklayın

Ayrıca avantajlı evde internet ve mobil kampanyalarımız ile hem evde hem dışarda interneti özgürce ve doya doya kullanma keyfi yaşarsınız.
Temel Eğitim Paketleri
Türk Telekom temel eğitim paketleri özellikle çocukların gelişimi için tasarlanmış eğitim içerikleridir.
buki  
Buki
Okul öncesi ve 1.sınıf öğrencileri için okula hazırlık programıdır. Okula hazırlık dönemindeki tüm kavram ve kazanımları kapsar.
ingilizce  
Hedefim İngilizce
3. Sınıftan, liseye kadar her sınıf seviyesinde İngilizce'nin kolay ve severek öğrenilmesini sağlayan online eğitim ürünüdür.
hizli  
HIZLIGO
Online hızlı okuma platformudur. Dakikada 800 kelimeyi anlam kaybı yaşamadan okuyabilme becerisi kazandırır.
vitamin  
Kayıp Sesler Ülkesi
Çocukların okuma yazmayı hızlı, kolay ve severek öğrenmesini sağlayan online okuma-yazma destek eğitim ürünüdür.
kayip_sesler  
TEDdy's Ready
İngilizce öğrenmeye yeni başlayan ilkokul öğrencileri içindir. Erken yaşta eğlenerek kalıcı ingilizce öğrenilmesini sağlar.

Türk Telekom'lu Olmak Çok Kolay!

Hızlı Kurulum

Evde internet siparişinizde istediğiniz zaman dilimi için bağlantı randevunuz alınır, uzman ekiplerimiz ev içi bağlantınızı tüm kontrolleri yaparak gerçekleştirir ve çalışır olarak teslim eder.

Kolay Bağlantı

Ev içi kurulum istemezseniz bile uzman ekiplerimiz internet hattını çalışır vaziyette kapınıza kadar getirir. Türk Telekom modemler kurulduğunda Zero Touch özelliği ile hat aktivasyonu sonrası otomatik olarak bağlanır ve hemen internet kullanımına başlarsınız.

Bağlantıda Güvence

Yeni abonelik ve nakil sürecinde bağlantınız gerçekleştikten sonra, internetinizle ilgili ihtiyaçlarınızda Türk Telekom olarak evde kurulum hizmeti almış olan müşterilerimize 30 gün boyunca, evinize kadar gelip destek sunan, ELİT Hizmeti'ni ücretsiz* sunarız. *Sadece ankastre hizmeti ve Smarthome hizmeti ücretlidir.
Hemen Başvur