Ana İçeriğin Başı

Dijital Yaşam Kampanyası

​Dijital Yaşam Kampanyası Nedir?

Dijital Yaşam Kampanyası; Türk Telekom Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Türk Telekom Güvenlik McAfee Aile Paketi, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim paketlerini içeren bir uygulamadır.
Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans - Güvenli İnternet!

Bilgisayarlarınızı, akıllı telefonlarınızı, tabletlerinizi casus yazılımlar, internet sahtekârlığı ve virüsler gibi tehditlerden koruyan programdır. Bankacılık işlemlerinizi, online alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirmeniz için kapsamlı koruyucu güvenlik hizmeti sunar.

Kampanya içerisinde 3 Lisans hakkı sunmaktadır. 3 Lisans hakkını istediğiniz cihazlar ile kullanabilir ve güvenli internete birçok farklı cihazdan girişin keyfini yaşarsınız. Detaylar için tıklayınız.

Türk Telekom Güvenlik McAfee Güvenli Aile – Çocuğunuzu Koruyun!

Çocukların uygulamalarda ve dijital ortamdaki işlemlerinin ebeveynleri tarafından daha iyi görülmesini sağlar ve güvende olmaları için gereken denetimleri sunar. Türk Telekom Güvenlik McAfee Güvenli Aile, çocuklarınızın telefondaki etkinliklerini izlemenizi ve onları uygunsuz dijital içeriklerden korumanızı sağlayan kapsamlı bir denetim uygulamasıdır. Çocuklar için uygun olmayan uygulamaları engelleyen bir çocuk kilidi içerir, çocuklarınızın cep telefonlarını izler, GPS telefon izleyicisi aracılığıyla konumlarını haritada gösterir ve ekran karşısında geçirdikleri süreyi kısıtlar. Türk Telekom Güvenlik McAfee Güvenli Aile ürününden yararlanabilmek için www.turktelekomguvenlik.com adresinden Tek Sifre ile giris yapılması gerekmektedir.

Muud Premium Üyelik - Dünyanın müziğine kulak ver!

Yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dinleyebileceğiniz Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformudur. Muud ile yerli yabancı en yeni ve en popüler şarkıları keşfedebilir, size özel hazırladığımız listeleri, modunuza göre ve en sevdiğiniz sanatçıların radyolarını seçip doya doya dinleyebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Kişisel müziklerinize kolayca erişebilir ve en favori şarkılarınız ile kendi listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Muud Premium üyesi olarak yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleyebilir, dilediğiniz şarkıyı çevrimdışına ekleyerek internetiniz olmadığı zamanlarda da müzik keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Üstelik en sevdiğiniz şarkıları HD kalitede dinleme, radyolarda sınırsız şarkı atlama ve aylık dilediğin yerli 250 şarkıyı indirip cep telefonundan, tabletinden ya da bilgisayarından dinleme keyfi de Muud Premium'da!

Detaylar için tıklayınız.

Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim  - Kendine Değer Kat!

Türk Telekom Akademi İngilizce Dil Paketi, İngilizce'yi  hızlı ve kolay öğreten online kurs programıdır. İngilizceyi öğrenmenizin yanı sıra seyahatlerinizde size yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. "Beginner" ve "Intermediate" olmak üzere iki seviyeden oluşur. Paketin kapsamında, "İş İngilizcesi" de bulunmaktadır.

Program, 11 ünite, 33 ders ve 11 sınavdan oluşur. Programda öğretilen sözcük öbeği yaklaşık 500'dür. Konuşma, yazma, dinleme, anlama, telaffuz çalışmalarının yanı sıra bilgi ölçen testler ve alıştırmalar da kurs programında yer alır. Bu etkinliklerin tamamıyla dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratiği yapabilir, İngilizce bilginizi ölçebilirsiniz.

Toplamda ayıracağınız 35-50 saat süre, hayatınıza yeni bir dil katacak!

Detaylar için tıklayınız.​​

Dijital Yaşam Kampanyasından Bireysel evde internete müşterileri yararlanabilir.

Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Türk Telekom Güvenlik McAfee Aile Paketi, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim paketlerini içeren Dijital Yaşam Kampanyası'ndan evde internet paket ücretlerine ek olarak, ayda 4.9 TL karşılığında sunulmaktadır.

Dijital Yaşam Kampanyası Ücreti Ne Kadar?
KAMPANYA KAPSAMINDAKİ PAKETLER KAMPANYASIZ TARİFE FİYATI (Aylık) KAMPANYALI PAKET FİYATI (Aylık) İNDİRİM BEDELİ (Aylık) KAMPANYA SÜRESİ
Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisansı
+
Türk Telekom Güvenlik McAfee Aile Paketi
+
Muud Premium Üyeliği
+
Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Paketi
23,90 TL
4,90 TL
19 TL
24 AY

Dijital Yaşam Kampanyasının içerinde bulunan Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Türk Telekom Güvenlik McAfee Aile Paketi, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim paketi üyelikleri Tek Şifre ile web sitesi üzerinden buradaki link kullanılarak aktive edilir;

Dijital Yaşam Kampanyası'nın iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne veya Türk Telekom Satış Noktalarına başvurulmaktadır. Taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkılması durumunda taahhüt süresinin başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan bütün indirimler ya da kalan taksit tutarları karşılaştırılarak düşük olan tutar son faturaya yansıtılır.

Dijital Paketi Nasıl İptal Ederim?
KAMPANYA KAPSAMINDAKİ PAKETLER KAMPANYASIZ TARİFE FİYATI (Aylık) KAMPANYALI PAKET FİYATI (Aylık) İNDİRİM BEDELİ (Aylık) KAMPANYA SÜRESİ
Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisansı
+
Türk Telekom Güvenlik McAfee Aile Paketi
+
Muud Premium Üyeliği
+
Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Paketi
23,90 TL
4,90 TL
19 TL
24 AY
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Taahhütname için tıklayınız.​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​ Hemen Başvur