İlçenize özel indirim fırsatıyla dopdolu internetin keyfini yaşayabileceğiniz Türk Telekom evde internet dünyasına hoş geldiniz.

Her şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatıyla yüksek hızlı, limitsiz internet paketleri burada sizleri bekliyor. İnternet festivali Kampanyası kapsamında sunulan sınırsız internet paketleri arasından sizin için en uygun olanı seçin.

Hemen başvurun, Türk Telekom evde internetin sunduğu uygun fiyat, hızlı internet gibi daha birçok fırsat ve avantajlardan siz de faydalanın! ​​​​

​​​​​​

Sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil tüm internet paketleri

​​
Kampanya
Kapsamındaki Paketler
Bağlantı Hızı Adil Kullanım Noktası Kampanya
İndirimli Fiyat
NET LİMİTSİZ 50GB AKN 8 Mbps 50 GB 35,0 ₺
ULTRANET LİMİTSİZ 50GB AKN 16 Mbps 50 GB 39,0 ₺
ULTRANET LİMİTSİZ 75GB AKN 16 Mbps 75 GB 46,0 ₺
FİBERNET LİMİTSİZ  35GB AKN 24 Mbps 35 GB 41,0 ₺
HİPERNET LİMİTSİZ 50GB AKN 24 Mbps 50 GB 44,0 ₺
HİPERNET LİMİTSİZ 75GB AKN 24 Mbps 75 GB 48,0 ₺
HİPERNET LİMİTSİZ 50GB AKN 35 Mbps 50 GB 51,0 ₺

Yalın İnternet tercih edenler için kampanyaya dahil tüm paketler

​​
Kampanya
Kapsamındaki Paketler
Bağlantı Hızı Adil Kullanım Noktası Kampanya
İndirimli Fiyat
NET LİMİTSİZ 50GB AKN 8 Mbps 50 GB 47,0 ₺
ULTRANET LİMİTSİZ 50GB AKN 16 Mbps 50 GB 51,0 ₺
ULTRANET LİMİTSİZ 75GB AKN 16 Mbps 75 GB 58,0 ₺
FİBERNET LİMİTSİZ  35GB AKN 24 Mbps 35 GB 53,0 ₺
HİPERNET LİMİTSİZ 50GB AKN 24 Mbps 50 GB 56,0 ₺
HİPERNET LİMİTSİZ 75GB AKN 24 Mbps 75 GB 60,0 ₺
HİPERNET LİMİTSİZ 50GB AKN 35 Mbps 50 GB 63,0 ₺

İnternet ve Alo Paket tercih edenler için kampanya dahil tüm paketler

​​
Kampanya
Kapsamındaki Paketler
Bağlantı Hızı Adil Kullanım Noktası Kampanya
İndirimli Fiyat
NET LİMİTSİZ 50GB AKN 8 Mbps 50 GB 47,0 ₺
ULTRANET LİMİTSİZ 50GB AKN 16 Mbps 50 GB 51,0 ₺
ULTRANET LİMİTSİZ 75GB AKN 16 Mbps 75 GB 58,0 ₺
FİBERNET LİMİTSİZ  35GB AKN 24 Mbps 35 GB 53,0 ₺
HİPERNET LİMİTSİZ 50GB AKN 24 Mbps 50 GB 56,0 ₺
HİPERNET LİMİTSİZ 75GB AKN 24 Mbps 75 GB 60,0 ₺
HİPERNET LİMİTSİZ 50GB AKN 35 Mbps 50 GB 63,0 ₺
​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​
 • İnternet Festivali Kampanyası 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanya sadece belirli ilçelerde geçerlidir. Kampanyanın geçerli olduğu ilçeler için tıklayınız.
 • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (18 TL), İnternet Festivali Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 12TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10TL'dir
 • Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 18 TL) kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve in​ternet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 10 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
 • Yeni aboneliklerde alınan 216 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 9 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Satış anında, kampanya kapsamında , modem 24 ay boyunca indirimli olarak aylık 3TL taksitle sunulmaktadır. Bulunduğu lokasyonda Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizin internete erişimi için modem kullanım hakkı ücretsiz sunulmaktadır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır."
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir. Fakat nakil durumunda, nakil olunan ilçede İnternet Festivali Kampanyası geçerli değilse, söz konusu ilçede müşteri başka bir kampanyaya geçiş yapabilir, müşterinin taahhüdü bozulmadan devam eder ve taahhüt süresi içinde iptal yapılmadığı sürece taahhüt cezası çıkmaz.
 • Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname'nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değisiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) AKN'ye (adil kullanım noktasına) ulaştığında AKN sonrası hızı, seçilen paketin bağlantı hızına göre, tablodaki değerlere düşürülecektir.

  Bağlantı Hızı AKN Sonrası Hız
  8 Mbps'ye Kadar 3 Mbps'ye Kadar
  16 Mbps'ye Kadar 5 Mbps'ye Kadar
  24 Mbps'ye Kadar 8 Mbps'ye Kadar
  35 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  50 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  100 Mbps'ye Kadar 24 Mbps'ye Kadar
 • Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.
 • Sözleşmeler için tıklayın.
 • Taahhütname için tıklayın.​
 • *Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Kampanyanın geçerli olduğu ilçeler için  tıklayın.
​​​
​​​​​​

Kampanyaya başvurmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayın, Türk Telekom Ofis ya da Mağazaları'na uğrayın, internet sahibi olun. Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!

Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.​​

​​​​​​​​​​​​
Sıkça Sorulan Sorular
​​​​​​​​