Ana İçeriğin Başı
FİBERNET

FİBERNET - FİBER İnternet, Hiper Hızlı İnternet!

Türkiye'de 20 yılı aşkın süredir kullanılan Fiber bağlantı teknolojisi, yüksek hızda ve kesintisiz bağlantı hizmetlerinin kullanılabilmesini sağlamaktadır. ADSL gibi bağlantı teknolojilerine kıyasla çok daha hızlı indirme ve yükleme hızlarına sahip olan Fiber bağlantı modeli, Türk Telekom'un Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirdiği altyapı faaliyetleri sayesinde yüz binlerce kullanıcının evine kadar ulaşmakta.

Fiber Altyapı Sayesinde Sınırları Siz Belirleyin

Yaptığı yatırımlar sayesinde Fiber İnternet altyapısını düzenli olarak geliştiren Türk Telekom, indirme ve yükleme hızlarıyla kullanıcılarına üstün performans sunar. Sahip olduğu teknolojilerle yeni nesil servislere kolayca ayak uyduran Türk Telekom, ilgili teknolojilerden abonelerinin de yararlanmasını sağlamaktadır.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom Fiber İnternet kampanyaları kapsamında dahil olacağınız tarifeler, yüksek hızda İnternet'in kapılarını açarken eğlence dolu anları kesintisiz şekilde sürdürebilmenizi de sağlayacaktır. Eğer siz de kesintisiz video izlemek, satın aldığınız oyunları kısa sürede indirmek ve hazırladığınız multimedya dosyalarını saniyeler içinde arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız hemen Fiber İnternet kullanmaya başlayın!

​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​ Hemen Başvur

Türk Telekom Fiber İnternet Nedir?

Alt yapısı bağlantısı fiber optik kablolardan oluşan, bilgileri elektrik yardımı ile değil ışık yardımı ile aktaran, bakır altyapı ile sunulan internet bağlantısından farklı olarak, aynı anda çok daha fazla bilginin ulaşmasına olanak tanıyan, kesintisiz hızlı internet, fiber internet olarak tanımlanmaktadır. Türk Telekom fiber internet ile 1000 Mbps'ye kadar yüksek hız ile internete erişebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun Türk Telekom Fiber İnternet Kampanyaları, sizlere sınırsız ve yüksek hızlı internet avantajları sunuyor.

Türk Telekom Fiber İnternet ile Ne Yapabilirim?

Türk Telekom fiber hızında internet ile; 

 • Sosyal medyada çok daha hızlı bir şekilde paylaşımda bulunabilir, çevrenizde neler oluyor hızlıca öğrenebilirsiniz, 
 • Dünyanın diğer ucundaki sevdiklerinizle hızlı, kesintisiz ve rahat iletişim kurabilirsiniz, 
 • En yeni ve yüksek çözünürlüklü oyunları en hızlı şekilde indirebilir ve kesintisiz oynamanın keyfini sürebilirsiniz, 
 • Dilediğiniz video veya albümleri birkaç saniyede içinde hızlıca indirebilir, sevdiğiniz dizileri/filmleri sinema kalitesinde kesintisiz izleyebilirsiniz

Türk Telekom Fiber İnternete nasıl geçebilirim?

 • Türk Telekom Evde İnternet 'in çok avantajlı mevcut müşteri kampanyalarından yararlanırken, paketinizi de FİBER internet paketine taşıyabilirsiniz.
 • Mevcut paketinizi FİBER hızında indirimli internete taşımak için hemen tıklayınız.

Türk Telekom Fiber İnternetten indirimli fiyatlarla nasıl yararlanabilirim?

 • FİBER hızında internet deneyiminden erişim dahil çok avantajlı fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.
 • Mevcut müşterilere özel indirimli internet fırsatları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Köprü (Bridge) İşlemi

 • Köprü (Bridge), iki modemi aynı ağı kullanmak için birbirine bağlayan bir yöntemdir.
 • Fiber altyapıya sahip müşterilerimiz, Türk Telekom mülkiyetli modemleri kullanmak istedikleri başka bir modemle köprüleyebilirler. Sinyal gücünün yetersiz olduğu ya da birinci modemin çekim alanının yetmediği noktalara, ikinci bir modem yerleştirme ihtiyacı doğuyorsa, sahibi olduğunuz vdsl modem ile Türk Telekom mülkiyetli Tılgın ya da Zyxel modemleri köprüleyebilirsiniz.
 • Tılgın modem köprü (bridge) işlem adımları için tıklayınız.
 • Zyxel modem köprü (bridge) işlem adımları için tıklayınız.
​​ ​​​​