DinamikMAT

DinamikMAT logosu

DinamikMAT logosu

DinamikMAT

​​​​​​​​​​​​​​​​​Matematikte Hızlı ve Hatasız İşlem Yapma Becerisini Geliştirir, Sınavlarda Başarıyı Artırır!

DinamikMAT; 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri için matematik dersinde farklı zorluk seviyelerinde ve sınırsız sayıda çoktan seçmeli ya da kısa cevaplı sorular oluşturma özelliğine sahip Türkiye’nin ilk ve tek akıllı soru üretme sistemidir.

DinamikMAT; hızlı ve hatasız işlem yapma becerilerini geliştirir, matematik kazanımlarının edinilmesini kolaylaştırır ve öğrencilerin sınav başarılarını yükseltir. Ayrıca öğrenciye soru çözdükçe eksiklerini tamamlamaya yönelik etkinlik ve sorular sunan kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi yaşatır. Öğrenciler, DinamikMAT’la çalışarak okul sınavlarında ve LGS gibi merkezî sınavlarda karşılaşabilecekleri matematik soru tiplerine ve çözümlerine hâkim olurlar.

Türk Telekom Evde internet paketine özel 12 ay taksit imkanıyla bu ürüne sahip olabilirsiniz.

66,58TLAylık

1. DinamikMAT Nedir?

Türkiye’nin ilk ve tek “akıllı soru üretme sistemi”dir. Matematik dersi için farklı zorluk seviyelerinde çoktan seçmeli ve kısa cevaplı olmak üzere sınırsız sayıda soru oluşturma özelliğine sahiptir. 5, 6, 7 ve 8. sınıf seviyelerinde MEB öğretim programına uygun, öğretim programındaki tüm kazanımları karşılayacak şekilde kapsamlı soru tipleri içermektedir.

DinamikMAT testleri; matematik dersinde yeni öğrenilen bir konuyu pekiştirmek, yazılıya çalışmak ya da LGS’ye hazırlanmak için kullanılabilir.

DinamikMAT, öğrenciye soru çözdükçe eksiklerini tamamlamaya yönelik etkinlikler ve sorular sunan kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi yaşatır.


2. DinamikMAT, öğrenciye ne fayda sağlar?

DinamikMAT; öğrencilerin hızlı ve hatasız işlem yapma becerilerini geliştirir, sınavda hız kazandıracak teknikleri öğretir, matematik kazanımlarının edinilmesini kolaylaştırır ve sınav başarısını yükseltir.


3. Hangi matematik konularını kapsar?

DinamikMAT; 5, 6, 7 ve 8. sınıf seviyesindeki tüm matematik konularını kapsar.


4. DinamikMAT’tan hangi sınıf seviyesindeki öğrenciler ya​rarlanabilir?

Ortaokul öğrencilerine özel olarak hazırlanan DinamikMAT; 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri içindir.


5. DinamikMAT nasıl sınırsız sayıda soru üretebiliyor?

Her konudan farklı zorluk seviyelerinde hazırlanmış soru tipleri, DinamikMat'ın algoritmasıyla farklılaştırılarak türetilebilme özelliğine sahiptir. Böylece istenilen soru tipinden sınırsız sayıda soru elde etme olanağı sunar.


6. DinamikMAT’ta kaç test ve kaç soru vardır?

DinamikMAT’ın sınırsız sayıda soru türeten algoritmasıyla istenilen sayıda ve zorluk seviyesinde test oluşturulabilir.


7. DinamikMAT’ı LGS'ye hazırlanmak için kullanabilir miyim?

LGS’de çıkacak matematik konularına yönelik bilgi, uygulama ve akıl yürütme seviyelerindeki farklı güçlük düzeylerinden sorular içerdiği için DinamikMat; hızlı ve hatasız işlem yapma becerilerini geliştirir, LGS’ye hazırlık sürecini verimli hâle getirir.


8. MEB öğretim programı ile uyumlu mudur?

DinamikMAT’taki tüm sorular MEB öğretim programı ile uyumludur. Ayrıca sorular, matematik dersindeki tüm kazanımları karşılayacak şekilde oluşturulmuştur.

Öğretim programı değişiklikleri de takip edilerek gerekli durumlarda güncellemeler hızlı bir şekilde ürüne yansıtılmaktadır.


9. DinamikMat’ı akıllı tahta üzerinden kullanabilir miyiz?

DinamikMat’ın tüm içerikleri akıllı tahta ile uyumludur.


10. Testlerin çıktısını alabilir miyim?

DinamikMAT’ta yer alan testlerin tamamının çıktısı alınarak sorular kâğıt üzerinde çözülebilir.


11. DinamikMat’ın mobil uygulaması var mı?

DinamikMat’ı mobil uygulama üzerinden kullanabilir ve istediğiniz her yerden matematik sorularını çözmeye devam edebilirsiniz.

Kurumsal üye okullarımızdaki öğrenciler, DinamikMAT’ı Sebit VCloud Cep Uygulaması üzerinden kullanabilirler.

Diğer Eğitim Servisleri

Vitamin LGS görseli

Vitamin LGS

Vitamin LGS, öğrenciye sınavda çıkacak soruları çözebilmesi için gereken üst düzey becerileri kazandıran LGS hazırlık sistemidir.

24 Ay Taksitli
291,62TL

Aylık

Raunt görseli

Raunt

Raunt; sahip olduğu yapay zekâyla 9. sınıftan 12. sınıfın sonuna kadar ders ve sınav başarısını artıran çok kapsamlı bir üniversiteye hazırlık çözümüdür.

24 Ay Taksitli
454,17TL

Aylık