Ana İçeriğin Başı
 

 Html İçerik ‭[4]‬

 
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
​​
Tivibu
tivibu

Avrupa'nın
3 Dev Ligi Bir Arada
Sadece Tivibu'da

Tivibu Başvuru Formu

Tivibu Net Fiyat Kampanyası

 • 24 aylık sözünüze en avantajlı net fiyat seçenekleriyle Tivibu bu kampanyada. Üstelik HD fiyat farkı da yok!
 • Yerli ve yabancı kanalların yanı sıra spor, sinema, dizi, belgesel, haber, yaşam, müzik ve çocuk kanallarından ilgi alanınıza uygun paketi seçin Tivibu’nun keyfini çıkarın.
 • Siz de hemen Tivibu Net Fiyat Kampanyası ile Tivibu’ya gelin dolu dolu TV keyfini yaşamaya başlayın!

Kampanya Detayları

Kampanyadan yalnızca yeni Tivibu Uydu ve Ev müşterilerimiz faydalanabilir.

Tivibu Net Fiyat Kampanyası aşağıdaki paketler için geçerlidir.

Tivibu Uydu Paketleri:


Paket İsmi Tarife Fiyatı
(Vergi Dahil)
Kampanyalı Paket Fiyatı
(Vergi Dahil)
İndirim tutarı Taahhüt Süresi Aktivasyon
Ücreti x 24 Ay
Aile Paketi ₺58,00 ₺27,00 ₺31,00 24 Ay ₺1,5
Spor Paketi ₺78,00 ₺33,00 ₺45,00 24 Ay ₺1,5
Sinema Paketi ₺78,00 ₺33,00 ₺45,00 24 Ay ₺1,5
Süper Paketi ₺98,00 ₺43,00 ₺55,00 24 Ay ₺1,5

Tivibu Ev (IPTV) Paketleri:


Paket İsmi Tarife Fiyatı
(Vergi Dahil)
Kampanyalı Paket Fiyatı
(Vergi Dahil)
İndirim tutarı Taahhüt Süresi Aktivasyon
Ücreti x 24 Ay
Aile Paketi ₺58,00 ₺27,00 ₺31,00 24 Ay ₺1,5
Spor Paketi ₺78,00 ₺33,00 ₺45,00 24 Ay ₺1,5
Sinema Paketi ₺78,00 ₺33,00 ₺45,00 24 Ay ₺1,5
Süper Paketi ₺98,00 ₺43,00 ₺55,00 24 Ay ₺1,5

 • Tarife fiyatı ve kampanyalı fiyatlara aylık 3 TL olan cihaz kullanım bedeli dahildir.
 • Tivibu Ev(IPTV) için, HD paketlerin tarife ücretleri belirtilen tarife ücretine ek +5 TL’dir. Kampanyalı fiyatı SD ile HD aynıdır.
 • Belirlenen fiyatlara %18 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
 • Kampanya sonrası yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.
 • Aktivasyon Ücreti 24 ay boyunca ayda 1,5 TL olacak şekilde faturaya eklenecektir.

Kampanya dahilindeki Tivibu Aile Paketi ve Tivibu Sinema Paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paketi, Tivibu Spor Paketi abonelerine Tivibu Go Sinema Paketi, Tivibu Süper Paket abonelerine de Tivibu Go Süper Paket hediye olarak verilmektedir.

Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.

Uydu taahhütnamesi için tıklayınız.
Tivibu Ev taahhütnamesi için tıklayınız.

 • Kampanya kapsamında Tivibu Ev iç kurulum ücreti alınmayacaktır.
 • Tivibu Uydu kurulumunun kurulum ekipleri tarafından yapılması istenirse, iç kurulum ücreti peşin veya 24 ay taksitli seçenekleri ile 84 TL olarak alınmaktadır.
 • Türk Telekom ofis veya bayilerinden uydu alıcısı ve kutusunun teslim alınarak iç kurulumun müşterinin kendisi tarafından yapılması durumunda ücret alınmamaktadır. Self kurulum hizmeti belirli Türk Telekom mağaza ve ofislerinde yapılmaktadır.
 • Çağrı Merkezinden kargo ile talep edilmesi durumunda ise iç kurulum bedeli 48 TL peşin veya 24 ay taksitle sunulacaktır.
 • Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum 132 TL (11 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.

Aktivasyon Ücreti, Tivibu Ev ve Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile Abone’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında yeni aboneliklerde aktivasyon bedeli, ayda 1,5 TL olarak 24 ay taksitle faturaya yansıtılacaktır.

Cihazlar Hakkında

Cihaz kullanım bedeli olan aylık 3 TL paket fiyatına dahildir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Üyelik geçişleri hakkında

Kampanyaya giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Elde edilen indirim bedeli geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre hesaplanacaktır. Spor içeriği sadece Süper Pakette yer almaktadır ve Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır. Aksi paket geçişleri taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilecektir.

Film kiralama hizmeti hakkında

Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

İptal hakkında

Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.

Tivibu Ev, internet abonelikleri (adsl, yalın internet, vdsl) üzerinden sağlanan hızlı internet bağlantısı sayesinde Tivibu Kutusu (stb) ile müşterilere ulaştırılan televizyon hizmetidir.

Bu hizmetle, bilinen ulusal kanalların TV yayınlarına ek olarak, özel kanallarla zenginleştirilmiş yayınlar sunulmaktadır.

Bu yayınları durdurma, geri alma, seçilmiş programları 1 hafta içerisinde tekrar izleme gibi kontrolün yüzde yüz kullanıcıda olduğu özellikler müşteriye sunulmaktadır. Yerli ve yabancı film, dizi, müzik klibi, program, belgesel gibi yayınlar ve altyapısı elverişli olan abonelere HD yayınlar sunulmaktadır.

Tivibu Uydu, Türksat sinyali üzerinden Tivibu uydu alıcısıyla müşterilere ulaştırılan yayın platformudur. Bu hizmetle, Tivibu’daki şifreli olan yerli ve yabancı sinema, belgesel, dizi, spor, müzik kanalların yanı sıra Türksat uydusunda bulunan tüm TV yayınları izlenebilmektedir.

Ayrıca Tivibu uydu alıcısını Ethernet kablo ile İnternete bağlayıp Tivibu Go/Smart TV uygulamasına tek şifre ile giriş yapıp Tekrar İzle, Seç İzle gibi özellikler kullanılabilir.

X

Tivibu Başvuru Formu