Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper 500 Mbps

İnternet + TV

Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper

500 Mbps

Fiber İnternet

Tivibu Ev
Süper Paket
18 Ay Taahhütlü
#Bu Teklif Türk Telekom Prime Avantajlarını İçerir

Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper 500 Mbps

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Limitsiz fiber internetle Tivibu Ev keyfini maksimumda yaşamak isteyen müşterilerimize özel internet kampanyası!

​​

Ek Bilgiler

İnternet + TV
Prime Ayrıcalıkları
40 Mbps’e kadar upload
Modem ücreti dahil değildir
709TLİlk 9 Ay

18 ay taahhütlü olup, ilk 9 ay 709 TL, son 9 ay 819 TL’dir. Modem ücreti dahil değildir.

Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)Kampanya Fiyatı (1-9 Ay)Kampanya Fiyatı (10-18 Ay)
500 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ₺709,00 ​
₺819,00

Ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

 • Kampanya, 29 Ocak 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya abonelik yaşı 3 aydan büyük mevcut bireysel müşterilerimizin 18 ay sözü karşılığında geçerlidir. Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin halihazırda evde internet ve Tivibu Ev (IPTV) aboneliği olması ve internet aboneliğini ‘Tivibulu İnternet Kampanyası’ ile başlatmış olması gerekmektedir.
 • Kampanya fiyatları 18 ay boyunca indirimli olup indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. ​​​​
 • Kampanya, ilk 9 ay ve sonraki 9 ay farklı kampanyalı fiyatları sunan 18 ay taahhüt süreli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sunulan ilk 9 aydaki ve sonraki 9 aydaki kampanyalı fiyatlar taahhüt süresince değişmemektedir.
 • Kampanyadan Yalın internet /Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Yalın/Alo Paket erişim hizmeti ile yararlanmak isteyen müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti ayda 52 TL yerine 30 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart erişim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Kampanyanın iptali veya kampanya koşullarına aykırılık halinde taahhütnamede belirtilen hesaplama yöntemine göre taahhüt ihlal ücreti yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında Tivibu Ev (Süper Paket) ve İnternet hizmetleri birlikte sunulmaktadır.
 • Abone'nin, mevcut Tivibu Ev Alıcısı cihazının aylık kullanım bedeli vergi dahil 3,11 TL olup, kampanya kapsamında alınmayacaktır. Kampanya sonunda yürürlükteki cihaz kullanım bedeli (varsa) tahsil edilmeye devam edilecektir.
 • Kampanya süresince, varsa Seç-İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya ayrı yansıtılacaktır.
 • Abonenin dahil olduğu IPTV ve/veya internet hizmetine ilişkin kampanyasının ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi ya da abonenin mevcut paketinden daha düşük tutarlı pakete geçmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar kullandığı indirimler, faydalar ile taahhüt kapsamında tahakkuk etmemiş hizmet bedeli toplamı karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Varsa devre hazırlama ücreti, Tivibu Ev aktivasyon, baglantı/kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/ servis ürünlerinin kalan taksitlerinin toplamı, geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve tarifede yer alan diger kullanımlara ait borçlar ek olarak faturaya yansıtılacaktır. Aboneligin iptali durumunda, kampanya kapsamında abonenin kullanımı amacı ile teslim edilen cihazların (Tivibu Ev (STB) Alıcısı, Kablo, Kumanda ve varsa IPTV Modem cihazının) abone tarafından, Türk Telekom Ofislerine veya Bayilerine 7 gün süresinde eksiksiz iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde “IPTV EKIPMAN TESLIM TUTANAGI” çerçevesinde belirtilmis tutarlar aboneden ayrıca tahsil edilecektir.
 • Kampanyanın iptali halinde taahhütnamedeki şartlar baz alınır.
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti almıyor olması halinde Kampanya kapsamındaki FIBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmetini ve Kampanya kapsamındaki FIBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FIBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW Fiber Güçlü Modem, iptal başvurusundan itibaren 7 gün içerisinde eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modemin o tarihteki rayiç bedeli tahsil edilir. Modem rayiç bedeli dahil tüm güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilir. Abonenin borcunu ödememesi başta olmak üzere abonelik sözleşmesinin feshine neden olacak tüm haller ile teknik nedenle iptal hallerinde de iptal ile birlikte 7 gün içinde HGW Modemi Türk Telekom ofislerine sağlam ve eksiksiz sekilde iade etmesi gerekir. Ayrıca Abone’ye arıza kaynaklı yeni bir HGW modem verilmesi gibi durumlarda da Abone’nin mevcut HGW modemini yeni modemin teslim anında iade etmesi gerekir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Seçilen paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Mevcut sabit telefonu olanlar için kampanya kapsamındaki Tivibu Ev Süper Paket ürünü dahil internet paketleri ve fiyatları;
  Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)Kampanya Fiyatı (1-9 Ay)Kampanya Fiyatı (10-18 Ay)
  16 Mbps Limitsiz İnternet ₺429,00 ₺539,00
  16 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺429,00 ₺539,00
  24 Mbps Limitsiz İnternet ₺429,00 ₺539,00
  24 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺429,00 ₺539,00
  35 Mbps Limitsiz Eve Kadar Fiber İnternet ₺429,00 ₺539,00
  35 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺454,00 ₺564,00
  35 Mbps Limitsiz Hiper İnternet ₺454,00 ₺564,00
  50 Mbps Limitsiz Eve Kadar Fiber İnternet ₺489,00 ₺599,00
  50 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺489,00 ₺599,00
  50 Mbps Limitsiz Hiper İnternet ₺489,00 ₺599,00
  75 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺549,00 ₺659,00
  75 Mbps Limitsiz Hiper İnternet ₺549,00 ₺659,00
  100 Mbps Limitsiz Eve Kadar Fiber İnternet ₺549,00 ₺659,00
  100 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺549,00 ₺659,00
  100 Mbps Limitsiz Hiper İnternet ₺549,00 ₺659,00
  200 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ₺599,00 ₺709,00
  500 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ₺679,00 ₺789,00
  1000 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ₺779,00 ₺889,00

  Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar.
 • Taahhütname'yi indirmek için tıklay​ınız.

1.Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan abonelik yaşı 3 aydan büyük bireysel evde internet müşterileri 29​​ Ocak 2024 - 31 Temmuz 2024​ tarihleri arasında yararlanabilir. Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin halihazırda evde internet ve Tivibu Ev (IPTV) aboneliği olması ve internet aboneliğini ‘Tivibulu İnternet Kampanyası’ ile başlatmış olması gerekmektedir.

2.Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

 • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 18 ay söz karşılığında 18 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimlidir.
 • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri: Yalın internet erişim ücreti 18 ay boyunca indirimli olarak 52 TL yerine aylık 30 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri: Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Erişim Ücreti kampanya kapsamında 18 ay boyunca indirimli olarak 52 TL yerine aylık 30 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

3.Kampanyada internet paket ücretine ek olarak başka ücretler de ödeyecek miyim?

Mevcut durumda Yalın İnternet Paketiniz yoksa ve Yalın İnternet kullanmak istiyorsanız, Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dâhil peşin 20 TL) ile paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere evde internet faturasına yansıtılır.

4. Kampanya kapsamında modem ücretsiz midir?

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacaktır. Modem ihtiyacınız olması halinde avantajlı fiyatlarla sunulan modem tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

5. Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirebileceğim abonelik işlemleri nelerdir ?

 • Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

  Evet. Kampanya başlangıcından sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.

 • Kampanya süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

  Kampanya süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız

 • İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

  Devir, nakil ve hat dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​

 • Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

  Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Türk Telekom Ofisleri veya Mağazalarına başvurabilirsiniz.

 • Kampanya iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?
 • Kampanya iptali: İndirim süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, indirim başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle indirim dönemi kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
 • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
 • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.
​​​​​

Türk Telekom Prime Nedir?

Türk Telekom Prime, evde internette yüksek hızlı fiber seçeneklerinin yer aldığı, yaşamın her alanında müşterilerin hayatlarına renk katacak pek çok ayrıcalık sunan müşteri platformudur.

Buna ek olarak:

 • Seyahat ayrıcalıkları
 • Size özel müşteri hizmetleri
 • Yeme içme avantajları
 • Alışverişleriniz için özel indirimler

ve daha fazlası Türk Telekom Prime’da sizi bekliyor.

Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper

Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)

Kampanya Fiyatı 1-9 Ay

Kampanya Fiyatı 10-18 Ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper 16 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-9 Ay
459TL

İlk 9 Ay

Kampanya Fiyatı 10-18 Ay
459TL

İlk 9 Ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
569TL

İlk 9 Ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper 24 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-9 Ay
459TL

İlk 9 Ay

Kampanya Fiyatı 10-18 Ay
459TL

İlk 9 Ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
569TL

İlk 9 Ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper 35 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-9 Ay
459TL

İlk 9 Ay

Kampanya Fiyatı 10-18 Ay
459TL

İlk 9 Ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
569TL

İlk 9 Ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper 50 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-9 Ay
519TL

İlk 9 Ay

Kampanya Fiyatı 10-18 Ay
519TL

İlk 9 Ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
629TL

İlk 9 Ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper 75 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-9 Ay
579TL

İlk 9 Ay

Kampanya Fiyatı 10-18 Ay
579TL

İlk 9 Ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
689TL

İlk 9 Ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper 100 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-9 Ay
579TL

İlk 9 Ay

Kampanya Fiyatı 10-18 Ay
579TL

İlk 9 Ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
689TL

İlk 9 Ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper 200 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-9 Ay
629TL

İlk 9 Ay

Kampanya Fiyatı 10-18 Ay
629TL

İlk 9 Ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
739TL

İlk 9 Ay

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası Süper 1000 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-9 Ay
809TL

İlk 9 Ay

Kampanya Fiyatı 10-18 Ay
809TL

İlk 9 Ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
919TL

İlk 9 Ay

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.