Türk Telekom'un avantajlı 100 GB ve 200 GB pak​etlerinden faydalanırken, paketinizin aylık kullanım miktarına yaklaştığınızda veya ulaştığınızda ihtiyacınıza uygun olan ek paketlerimizden bir​ini alarak internet kullanımınıza devam edebilirsiniz.


Paket GB'larınız size yetmiyorsa tekrarlayan ek paketlerimizden ihtiyacınıza en uygun ek paketi seçerek internet paketinizin GB'larını arttırabilir ve bağlantınıza kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

​​​

Ek olarak internet kullanımlarınızın arttığı ve kullanım miktarına ulaştığınız her zaman ay sonunda sonlanan tek seferlik ek paketlerimizden ihtiyacınıza uygun olanı alabilirsiniz.​


Ek paketlerimizi 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ve mağazalarından, online işlemler web ve uygulama platformlarımızdan satın alabilirsiniz.​Tekrarlayan Ek Paketler

Paketler
​Fiyat SMS ile Satın Alma
10 GB Ek Paket
6,10 TL​
10 GB EK PAKET TEK yaz 6606'ya gönder
25 GB Ek Paket 11,17 TL 25 GB EK PAKET TEK yaz 6606'ya gönder
50 GB Ek Paket​
17,26 TL 50 GB EK PAKET TEK yaz 6606'ya gönder
100 GB Ek Paket 22,35 TL 100 GB EK PAKET TEK yaz 6606'ya gönder

​Tek Seferlik Ek Paketler

Paketler
Fiyat SMS ile Satın Alma
10 GB Ek Paket 7,11 TL 10 GB EK PAKET yaz 6606'ya gönder
25 GB Ek Paket 12,18 TL 25 GB EK PAKET yaz 6606'ya gönder
50 GB Ek Paket 18,28 TL 50 GB EK PAKET yaz 6606'ya gönder
100 GB Ek Paket 23,36 TL 100 GB EK PAKET yaz 6606'ya gönder

 • 100 GB ve 200 GB paketlerini kullanan müşterilerimiz ek paket ürününden faydalanabilmektedir. HAZIRNET, full limitsiz, aşımlı paketlerden faydalanan müşterilerimiz ile İnternetsiz Ev Kalmasın kampanyasında 4Mbps 20GB/40GB paketlerinden faydalanan müşterilerimiz ek paketlerden faydalanamazlar. 
 • Ek paketler satın alındığı tarihten ilgili ay sonuna kadar geçerlidir. İptal edilmediği sürece her ay tanımlanır.
 • Ek paket ücretleri, ilgili ayın sonundaki fa​turaya yansıtılır.
 • Tekrarlayan ek paket ücreti kıst uygulaması kapsamında ilk ay paketin satın alındığı günden ay sonuna kadar geçen gün sayısı hesaplanarak fatura edilecektir. Sonraki aylarda ise tam ücret fatura edilecektir. Paketin veya aboneliğin iptali durumunda iptal tarihinden ay sonuna kadar geçen gün sayısı hesaplanarak aylık paket ücretinden düşülerek fatura edilecektir.
 • Kullanılmayan GB'lar bir sonraki aya devretmez.
 • Bir müşteri ay içinde en fazla 2 adet Tekrarlayan Ek Paket satın alabilir. (Eğer internet hattına tanımlı farklı türde bir ek paket varsa en fazla 1 adet Tekrarlayan Ek Paket satın alabilir)
 • Tekrarlayan ek paketler iptal edilene kadar her ay düzenli olarak internet hattınıza tanımlanacaktır.
 • Ek paket satın alan müşterilerimiz, ek GB'larını mevcut paketlerinin hızından kullanacaktır.
 • Ek paketler 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ve mağazalarından, Online İşlem Merkezi ve Mobil Online İşlem Merkezimizden satın alınabilir
 • 100 GB ve 200 GB paketlerini kullanan müşterilerimiz ek paket ürününden faydalanabilmektedir. HAZIRNET, full limitsiz, aşımlı paketlerden faydalanan müşterilerimiz ile İnternetsiz Ev Kalmasın kampanyasında 4Mbps 20GB/40GB paketlerinden faydalanan müşterilerimiz ek paketlerden faydalanamazlar. 
 • Ek paketler satın alındığı tarihten ilgili ay sonuna kadar geçerlidir.
 • Ek paket ücretleri, satın alınan ilgili ayın sonundaki faturaya yansıtılır.
 • Ek paket ücreti kıst uygulaması kapsamında, paketin satın alındığı günden ay sonuna kadar geçen gün sayısı hesaplanarak fatura edilecektir.
 • Kullanılmayan GB'lar bir sonraki aya devretmez. Müşteri bir sonraki ay tekrar ek GB ihtiyacı duyarsa tekrar ek paket satın almalıdır.
 • Bir müşteri ay içinde en fazla 10 adet Tek Seferlik Ek Paket satın alabilir.
 • Ay sonunda ek paketler otomatik olarak sonlandırılır/takip eden ay ücretlendirilmez
 • Ek paket satın alan müşterilerimiz, ek GB'larını mevcut paketlerinin hızından kullanacaktır.
 • Ek paketler 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ve mağazalarından, Online İşlem Merkezi ve Mobil Online İşlem Merkezimizden satın alınabilir.

Aşağıdaki kanallar aracılığı ile de tüm ek paketleri satın alabilirsiniz.

 • 444 1 444 Çağrı Müşteri Hizmetleri
 • Online işlemler web ve uygulama platformları
 • Türk Telekom Ofis ve Mağazaları

Akıllı Paket kullananlar ek paket satın alabilir. Ana paketin aylık kullanım miktarı bittikten sonra ek paket devreye girer.

Tek Seferlik ve Tekrarlayan Ek Paketler > Ek paketler satın alınan tarihten ilgili ayın sonuna kadar geçerlidir. Ek paket ücretleri, satın alınan ayın sonundaki faturaya yansıtılır.

Otomatik Yenilenen Ek Paketler > Ay içerisinde otomatik olarak tanımlanan ek kota paketi sayısı kadar faturaya ücret yansır. Otomatik yenileme özelliği* de ücrete tabidir ve ücret talep edilen aydan itibaren faturalara eklenir.

*Otomatik yenilenen ek paket özelliği internetinizin kesilmemesini sağlayan ek bir hizmet olup ek ücrete tabidir.

Kullanılmayan GB’lar bir sonraki aya devretmez.  Ay sonunda ek paketler otomatik olarak iptal edilir, sonraki ay ücretlendirilmez.

Ek paket satın alan müşterilerimiz, ek GB'larını mevcut paketlerinin hızından kullanacaktır.

Tek Seferlik Ek Paketler > Aynı fatura dönemi içinde en fazla 10 adet tek seferlik ek paket satın alınabilir. İstenirse paketler bitmeden aynı anda da alınabilir.

Tekrarlayan Ek Paketler > Aynı fatura dönemi içinde en fazla 2 adet tekrarlayan ek paket satın alınabilir.

Otomatik Yenilenen Ek Paketler > Ek paket ay içerisinde en fazla 10 kez otomatik yenilenir.

Tek Seferlik Ek Paketler> Ek paket ay sonunda kendiliğinden iptal olur. Bir sonraki aya tekrarlamaz.

Tekrarlayan Ek Paketler > İptal talebi iletildiğinde ilgili ay içerisinde alınmış olan paket ay sonuna kadar geçerli olur, bir sonraki aydan itibaren her ay yapılan otomatik tanımlama sonlandırılmış olur.

Otomatik Yenilenen Ek Paketler> İptal talebi iletildiğinde yenileme özelliği iptal edilir. Tanımlanmış olan son paket bittikten sonra yenilenmez.

Kullanım miktarının %80’ine ve %100’üne gelindiğinde sms ya da email ile bilgi veririz.

6606 'ya KALAN [hizmetno] yazıp gönderdiğinizde dönülecek yanıt ile ya da Online İşlem Merkezi üzerinden paketinizde kalan kullanım miktarınızı öğrenebilirsiniz. Göndereceğiniz sms ücretsizdir.

Hayır iptal olmaz. Evde internet paketiniz Akıllı Paket olduğu sürece tanımlı ek paketleriniz de devam edecektir.

Ek paket ücreti kıst uygulaması kapsamında, paketin satın alındığı günden ay sonuna kadar geçen gün sayısı hesaplanarak fatura edilir. Taahhütlü Paketlerde ise taahhütname kuralları geçerlidir.​​​​​​​​​​​​