İnternetin Adresi Online'da Kampanyası 500 Mbps

İlk 6 Ay %50'ye Varan İndirim

İnternetin Adresi Online'da Kampanyası

500 Mbps

Fiber İnternet

Limitsiz
18 Ay Taahhütlü
#Bu Teklif Türk Telekom Prime Avantajlarını İçerir

İnternetin Adresi Online'da Kampanyası 500 Mbps

​​​​​​​​​​​​​​​​​Online İşlemler ile Kampanyanızı Yenileyin Fiber İnternet Keyfinize Devam Edin!​

Ek Bilgiler

İlk 6 Ay %50'ye Varan İndirim
Online'a Özel Fiyat
Prime Ayrıcalıkları
Muud Premium ile Müzik Keyfi
40 Mbps’e kadar upload
Modem ücreti dahil değildir
410TLAylık (İlk 6 Ay)

18 ay taahhütlü olup, ilk 6 ay 410 TL, son 12 ay 820 TL’dir. Modem ücreti dahil değildir.

Kampanya Kapsamındaki Paketler
('e kadar)
Kampanya Fiyatı
(1-6 Ay)
Kampanya Fiyatı
(7-18 Ay)
500 Mbps Limitsiz Eve Kadar Fiber İnternet₺410,00₺820,00

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

 • Kampanya, 3 Nisan 2024 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya abonelik yaşı 3 aydan büyük mevcut bireysel müşterilerimizin 18 ay sözü karşılığında geçerlidir.
 • Kampanya fiyatları 18 ay boyunca indirimli olup indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır.
 • İnternetin Adresi Online'da Kampanyası, ilk 6 ay ve sonraki 12 ay farklı kampanyalı fiyatları sunan 18 ay taahhüt süreli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sunulan ilk 6 aydaki ve sonraki 12 aydaki kampanyalı fiyatlar taahhüt süresince değişmemektedir.
 • Kampanyadan Yalın internet /Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Yalın/Alo Paket erişim hizmeti ile yararlanmak isteyen müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti ayda 52 TL yerine 30 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart erişim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Kampanyanın iptali veya kampanya koşullarına aykırılık halinde taahhütnamede belirtilen hesaplama yöntemine göre taahhüt ihlal ücreti yansıtılacaktır.
 • Kampanyanın iptali halinde taahhütnamedeki şartlar baz alınır.
 • Kampanya kapsamında internet paketi ile beraber kampanyanın ayrılmaz bir parçası olarak sunulan Muud Premium ürününün ücreti 24,99 TL yerine 12 TL olarak kampanyalı internet paket ücretlerine dahil edilmiştir. İnternet paketinden bağımsız olarak Muud Premium ürünü tek başına iptal edilemez. Abone'nin evde internet aboneliğini iptal etmesi veya başka bir kampanyaya geçiş yapması halinde Muud Premium ürünü de iptal olacaktır. Taahhüt ihlal sebeplerinin gerçekleşmesi halinde Muud ürünü için sağlanan fayda cayma hesaplamasına dahil edilmeyecektir. Muud Premium ürünü ise taahhüt süresinin bitiminde güncel fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir. Aynı kampanya içinde yapılan paket değişikliği işlemlerinden Muud Premium ürünü etkilenmeyecektir.
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti almıyor olması halinde Kampanya kapsamındaki FIBERNET aboneliğini iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmetini ve Kampanya kapsamındaki FIBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FIBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW Fiber Güçlü Modem, iptal başvurusundan itibaren 7 gün içerisinde eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modemin o tarihteki rayiç bedeli tahsil edilir. Modem rayiç bedeli dahil tüm güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilir. Abonenin borcunu ödememesi başta olmak üzere abonelik sözleşmesinin feshine neden olacak tüm haller ile teknik nedenle iptal hallerinde de iptal ile birlikte 7 gün içinde HGW Modemi Türk Telekom ofislerine sağlam ve eksiksiz sekilde iade etmesi gerekir. Ayrıca Abone’ye arıza kaynaklı yeni bir HGW modem verilmesi gibi durumlarda da Abone’nin mevcut HGW modemini yeni modemin teslim anında iade etmesi gerekir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Seçilen paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Mevcut sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil olan internet paketleri ve fiyatları;
  Kampanya Kapsamındaki Paketler
  ('e kadar)
  Kampanya Fiyatı
  (1-6 Ay)
  Kampanya Fiyatı
  (7-18 Ay)
  16 Mbps Limitsiz İnternet ₺230
  ₺490
  16 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet ₺230
  ₺490
  24 Mbps Limitsiz İnternet ₺230
  ₺490
  24 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet₺230
  ₺490
  35 Mbps Limitsiz Eve Kadar Fiber İnternet₺240
  ₺510
  35 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet₺245
  ₺520
  35 Mbps Limitsiz Hiper İnternet₺245
  ₺520
  50 Mbps Limitsiz Eve Kadar Fiber İnternet₺250₺530
  50 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet₺250₺530
  50 Mbps Limitsiz Hiper İnternet₺250₺530
  75 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet₺300₺630
  75 Mbps Limitsiz Hiper İnternet₺300₺630
  100 Mbps Limitsiz Eve Kadar Fiber İnternet₺300₺630
  100 Mbps Limitsiz Binaya Kadar Fiber İnternet₺300₺630
  100 Mbps Limitsiz Hiper İnternet₺300₺630
  200 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺325
  ₺680
  500 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺380₺790
  1000 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺430
  ₺890

  Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar.
 • Taahhütname için tıklayınız.

1.Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan abonelik yaşı 3 aydan büyük bireysel evde internet müşterileri 3 Nisan 2024 - 31 Temmuz​ 2024 tarihleri arasında yararlanabilir.​

2.Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

 • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 18 ay söz karşılığında 18 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimlidir.
 • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri: Yalın internet erişim ücreti ilk 6 ay 52 TL yerine 18 TL; son 12 ay 52 TL yerine 36 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri: Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Erişim Ücreti kampanya kapsamında ilk 6 ay 52 TL yerine 18 TL; son 12 ay 52 TL yerine 36 TL olup , kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

3. Kampanyada internet paket ücretine ek olarak başka ücretler ödeyecek miyim?

Mevcut durumda Yalın İnternet Paketiniz yoksa ve Yalın İnternet kullanmak istiyorsanız, Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dâhil peşin 20 TL ) ile paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere evde internet faturasına yansıtılır.

4. Kampanya kapsamında modem ücretsiz midir?

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacaktır. Modem ihtiyacınız olması halinde avantajlı fiyatlarla sunulan modem tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

5.Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirebileceğim abonelik işlemleri nelerdir?

  Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

 • Evet. Kampanya başlangıcından sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.
 • Kampanya süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

 • Kampanya süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız.
 • İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

 • DevirNakil ve Hat Dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​​
 • Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

  Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

  Kampanya iptalinde bir bedel ödeyecek miyim?

 • Kampanya iptali: İndirim süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, indirim başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle indirim dönemi kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;
  • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
  • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
  • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.
​​

Türk Telekom Prime Nedir?

Türk Telekom Prime, evde internette yüksek hızlı fiber seçeneklerinin yer aldığı, yaşamın her alanında müşterilerin hayatlarına renk katacak pek çok ayrıcalık sunan müşteri platformudur.

Buna ek olarak:

 • Seyahat ayrıcalıkları
 • Size özel müşteri hizmetleri
 • Yeme içme avantajları
 • Alışverişleriniz için özel indirimler

ve daha fazlası Türk Telekom Prime’da sizi bekliyor.

İnternetin Adresi Online'da Kampanyası

Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)

Kampanya Fiyatı 1-6 Ay

Kampanya Fiyatı 7-18 Ay

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
İnternetin Adresi Online'da Kampanyası 16 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-6 Ay
260TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanya Fiyatı 7-18 Ay
260TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
520TL

Aylık (İlk 6 Ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
İnternetin Adresi Online'da Kampanyası 24 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-6 Ay
260TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanya Fiyatı 7-18 Ay
260TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
520TL

Aylık (İlk 6 Ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
İnternetin Adresi Online'da Kampanyası 35 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-6 Ay
270TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanya Fiyatı 7-18 Ay
270TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
540TL

Aylık (İlk 6 Ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
İnternetin Adresi Online'da Kampanyası 50 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-6 Ay
280TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanya Fiyatı 7-18 Ay
280TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
560TL

Aylık (İlk 6 Ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
İnternetin Adresi Online'da Kampanyası 75 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-6 Ay
330TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanya Fiyatı 7-18 Ay
330TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
660TL

Aylık (İlk 6 Ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
İnternetin Adresi Online'da Kampanyası 100 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-6 Ay
330TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanya Fiyatı 7-18 Ay
330TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
660TL

Aylık (İlk 6 Ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
İnternetin Adresi Online'da Kampanyası 200 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-6 Ay
355TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanya Fiyatı 7-18 Ay
355TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
710TL

Aylık (İlk 6 Ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
İnternetin Adresi Online'da Kampanyası 1000 Mbps
Kampanya Fiyatı 1-6 Ay
460TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanya Fiyatı 7-18 Ay
460TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
920TL

Aylık (İlk 6 Ay)

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.