EyeSense

EyeSense logosu

EyeSense logosu

EyeSense

​​​​​​​​​Türkiye’de ilk kez, görme engelliler için geliştirdiğimiz EyeSense uygulamamız sesli uyarı sistemiyle fotoğraf çekme deneyimini ve nesne tanıma özelliği ile hayatı kolaylaştırıyor.

EyeSense uygulaması kullanıcılar için olması gereken sahne hizalamasını yaparak, selfie veya fotoğraf çekimi yapmalarına yardımcı oluyor. Günlük hayatta hem kendi selfie’lerini çekmelerine hem de telefonun ön ve arka kamerasını kullanarak fotoğraf çekimi yapmalarına olanak sağlıyor. Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan EyeSense uygulaması ile fotoğrafı çekilen kişileri tag’leyerek görme engellilerin ekranda kimin fotoğrafını çektiğini anlamasını hedefliyoruz. Ayrıca görme engelli olmayan bireyler için de arka kamera kullanımında sesli yönlendirme yaparak ön kameraya göre daha yüksek çözünürlüklü olan kamera üzerinden özçekim yapılmasına yardımcı oluyor.

Ayrıca nesne tanıma özelliği ile kullanıcıların nesneleri tanımasını; renk tanıma özelliği ile de nesnelerin renklerini ayırt etmesini sağlıyor.

Erişilebilirlik standartlarına uygun geliştirilen uygulamaya iOS/Android/HMS marketlerden ulaşılabilir.​


 

Ücretsiz

1. EyeSense Nedir?

EyeSense, görme engelli bireylerin sesli yönlendirme ile selfie ve fotoğraf çekmelerine olanak sağlayan, nesne ve renk tanıma özellikleri ile hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan bir mobil uygulamadır.

2. EyeSense ücretli midir?

EyeSense tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

3. EyeSense kimler kullanabilir?

EyeSense’i, uygulamayı telefonuna indiren herkes kullanabilir.

​​​

Diğer Dijital Uygulama ve Platformalar

Türk Telekom e-dergi görseli

Türk Telekom e-dergi

e-dergi, yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerinin kullanımına açık dijital bir okuma platformudur.

24,99TL

Aylık

Muud görseli

Muud

Muud yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dilediğiniz her an sınırsız dinleyebileceğiniz Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformudur.

24,99TL

Aylık

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection) görseli

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection)

Çoklu Cihaz Kullanımı ile McAfee Total Protection; tüm Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlarınızı ve parolalarınızı yazılımsal saldırılardan korur.

29,90TL

'den başlayan fiyatlarla