Playstore

Playstore logosu

Playstore logosu

Playstore

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Türkiye’nin en büyük dijital oyun mağazası Playstore!​

Playstore, Türk Telekom güvencesiyle oyun severlerin dijital oyun ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri geniş bir yelpazeye sahip olan bir dijital oyun platformudur. Playstore'da en yeni PC ve konsol oyunları, free-to-play ve mobil oyun paketleri avantajlı fiyatlarla sunulur ve Türk Telekom internet faturasına ek 12 aya varan taksit seçenekleri sunulur.

Oyun severler Playstore'un avantajlı tekliflerinden yararlanarak dünya çapındaki en popüler oyunlara aynı anda ulaşabilir, ön sipariş verebilir ve yıl boyunca gerçekleştirilen %90'a varan indirimlerle oyunlara daha uygun fiyatlarla sahip olabilirler. Ayrıca, Playstore'da alışveriş yaptıkça Playstore Bonus kazanabilirler. Kazandıkları Playstore Bonus'ları sonraki alışverişlerinde harcayabilirler.

Playstore'da Riot Games oyunları için Riot PIN, Valorant Points ve PUBG UC gibi oyun içi para birimlerinin yanı sıra Steam Cüzdan Kodu, Razer Gold gibi cüzdan paketleri sunulur. Oyun severler ayrıca gibi popüler oyunlara ve diğer PC-MAC oyunlarına da erişebilirler.

Playstore, oyunculara dijital oyun dünyasında keyifli bir deneyim yaşamak için her türlü imkanı sunar.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Ücretsiz

1.Playstore Nedir?

Playstore binlerce üründen oluşan dijital oyun mağazasıdır 🎮 Türk Telekom güvencesiyle en yeni PC ve konsol oyunlarını, free to play ve mobil oyun paketlerini avantajlı fiyatlarla sunar. Kullanıcılar mobil ödeme, kredi kartı ve Türk Telekom evde internet faturasına ek 12 aya varan taksit seçenekleri ile ödeme yapabilir. Ayrıca ön sipariş verebilme ve yıl boyunca gerçekleştirilen %90’a varan indirimler ile oyunlara avantajlı fiyatlarla sahip olabilme imkanı sunar. Oyun severler Playstore’da alışveriş yaptıkça Playstore Bonus kazanabilir, kazandıkları Playstore Bonus’ları sonraki alışverişlerinde harcayabilirler.​

2.Playstore’dan Kimler Alışveriş Yapabilir?

Türk Telekom müşterisi olsun ya da olmasın herkes Playstore'dan alışveriş yapabilir.

3. Playstore’a Nasıl Üye Olabilirim?

Playstore'a kolayca üye olmak için sitenin sağ üst tarafında bulunan Giriş Yap / Üye ol bağlantısına tıklayarak kolaylıkla üye olunabilir.​

4. Playstore’da Neler Var?

Playstore'da en popüler oyunları ve ek paketleri (DLC) avantajları fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bunların yanında Free to Play ve mobil oyunlarda geçerli oyun içi paralara/paketlere de ulaşabilirsiniz.

5. Playstore’dan Alışveriş Yapmak Güvenli Midir?

Playstore Türk Telekom güvencesi ile hizmet vermektedir, satılan tüm ürünler yasal distribütörlerden temin edilmektedir.

5. Playstore'dan Satın Aldığım Oyunları Nasıl Oynayabilirim?

Playstore'dan satın aldığınız oyunları Steam, Ubiconnect gibi platformlar üzerinde aktif ettikten sonra güvenle oynayabilirsiniz.

7. Playstore’dan Oyun Satın Almak İçin Türk Telekom İnternet Müşterisi Olmam Gerekli Mi?

Hayır, Playstore’dan dileyen herkes oyun satın alabilir. Ancak Türk Telekom internet müşterileri oyunları Türk Telekom internet faturalarına yansıtarak 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alma avantajına sahip olurlar.

8. Ön Sipariş Nedir?

Ön sipariş ürünleri hemen oynanabilir oyunlar değildir, ama ön sipariş ile satın aldığınız ürünlerde erken erişim, ek özellik veya içeriklere tüm dünya ile aynı anda ulaşma avantajlarına sahip olabilirsiniz.

9. Ön Sipariş Verdiğimde Aktivasyon Koduna Nasıl Ulaşacağım?

Tüm dünyada ortak belirlenen dağıtım saatinde sitenin sağ üst tarafında bulunan Hesabım>Siparişlerim sayfasından aktivasyon kodunuza erişebilirsiniz.

10. Hediye Çeklerime Nasıl Ulaşırım?

Sitenin sağ üst tarafında bulunan Hesabım>Hediyelerim sayfasından tüm hediye çeklerinize ulaşabilirsiniz.​

​​

Diğer Dijital Uygulama ve Platformalar

Türk Telekom e-dergi görseli

Türk Telekom e-dergi

e-dergi, yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerinin kullanımına açık dijital bir okuma platformudur.

24,99TL

Aylık

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection) görseli

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection)

Çoklu Cihaz Kullanımı ile McAfee Total Protection; tüm Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlarınızı ve parolalarınızı yazılımsal saldırılardan korur.

29,90TL

'den başlayan fiyatlarla

EyeSense görseli

EyeSense

Görme Engellilerin telefonlarının ön ve arka kamerasını kullanarak fotoğraf çekebilecek ve etraflarında bulunan nesneleri sesli uyarı sistemi ile tanımalarına yardım eder.

Ücretsiz