Türk Telekom’un Yeni Ödeme Şekli Pokus!

Türk Telekom’un Yeni Ödeme Şekli Pokus! logosu

Türk Telekom’un Yeni Ödeme Şekli Pokus! logosu

Türk Telekom’un Yeni Ödeme Şekli Pokus!

​Alışverişten oyuna, yemekten eğlenceye her yerde ödeme yapabildiğin, rehberinden istediğin kişiye para gönderdiğin, arkadaşlarınla hesapları bölüştüğün, 7/24 para transferi ile hep online kaldığın Pokus. Hem bir uygulama hem de bir kart.

Üstelik Pokus'ta aylık kullanım ücreti yok! Detaylı bilgi için; pokus.com.tr

Cep telefonun ile uygulama mağazasına girip Pokus'u indirebilirsin.

Ücretsiz

Kolay Hesap Açma

Pokus’ta bankaya gitmeye, sıralar beklemeye, 18 yaşını doldurmaya gerek yok. Pokus’u indirdikten sonra cep telefonu numaran ve e-mail adresinle birkaç adımda hesap oluşturabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsin. Profilini tamamlarsan, daha yüksek limitle para isteme ve para gönderme özelliklerimizden de yararlanabilirsin.

Aidatsız

Pokus kullanırken beklenmedik ücretleri, aidatı düşünmene gerek yok. Aylık, yıllık kullanım bedellerini düşünmeden Pokus’u rahatça kullanabilirsin.

Temassız Alışveriş

Pokus Kart’ın sen alışverişlerini yaparken endişelenme ve hız kaybetme diye temassız özellikli. Pokus Kart’ınla ödeme yaparken tek yapman gereken POS cihazına kartını yaklaştırman, işte bu kadar! 500 ₺ ’ye kadar olan işlemlerin için şifre girmene de gerek yok.

Her Yerde Geçerli

Pokus indirdikten sonra başkasından kart istemeye, alışveriş yapamamaya yokuz, yeni ödeme şeklimiz Pokus ile her yerde istediğin gibi alışveriş yapabilirsin. İster sanal kart ile istersen Pokus Kart ile oyundan yemeğe, yemekten eğlenceye her yerde Mastercard güvencesiyle harcayabilirsin.

7/24 Para Transferi

Pokus’ta banka saati, EFT saati beklemeye, uzun IBAN’lar yazmaya yokuz! 7 gün 24 saat, istediğin zaman Pokus’tan para gönderebilir veya para yatırabilirsin. Pokus’ta karmaşık menülerle uğraşmana gerek yok, tek yapman gereken rehberinden göndereceğin kişiyi ve göndereceğin tutarı seçmek. Dilersen banka hesaplarına da EFT saatlerini beklemeden para gönderebilirsin, istediğin banka hesabına para göndermek için ihtiyacın olan yalnızca hesaba ait IBAN.

Kullanım Kolaylığı

Pokus’ta karmaşık menülerle yolunu kaybetmez her zaman kolay ve hızlıca işlemlerini gerçekleştirirsin. Labirent gibi uygulamalarla vaktimizi harcamaya yokuz, yeni ödeme şeklimiz Pokus.

Para Yükleme

Nakit parayla uğraşma, Pokus’unla bütün paranı ve hesabını yönet diye, Pokus’una para yatırmak da çok kolay. Oturduğun yerden banka hesaplarından, banka kartlarından hesabına para yatırabilirsin veya Türk Telekom bayileri ve tüm banka ATM’leri aracılığıyla paranı Pokus’a yükleyebilirsin.

Harca Bölüş

Pokus’la sen ne yemiştin, sen ne kadar ödemiştin dertlerine son, Alman usulü yerine artık Pokus usulü var. Harcamanı yaptıktan sonra hesabı bölüşmek artık çok kolay. Ben ne kadar vermeliyim, o ödedi mi diye düşünme; Pokus ile hesabını kolayca bölüş herkes Pokus’tan istediği zaman para göndersin. Harca Bölüş özelliğinde Pokus harcama tutarını kişiler arasında eşit bölüyor, ben az yemiştim dersen tutarları istediğin gibi değiştirebilirsin. Sürekli takıldığın, hiç ayrılmadığın arkadaşlarla grup oluşturabilir, diğer harcamalarınla kişi seçmekle de uğraşmazsın.

Fatura Öde

Fatura ödemek için sıra beklemeye, mesai saatlerini bekleme gerek yok. Su, elektrik, doğalgaz gibi kurum faturalarını oturduğun yerden Pokus ile hemen ödeyebilirsin. Üstelik komisyon yok!

Avantajlı Kampanyalar

Pokus ile harcadıkça kazanır, çeşitli kampanyalarımızdan yararlanırsın.


Diğer Dijital Ödemeler

Muud görseli

Muud

Muud yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dilediğiniz her an sınırsız dinleyebileceğiniz Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformudur.

24,99TL

Aylık

Playstore görseli

Playstore

Playstore, Türk Telekom güvencesiyle en yeni PC ve konsol oyunları, free-to-play ve mobil oyun paketleri avantajlı fiyatlarla ve Türk Telekom internet faturasına ek 12 aya varan taksit seçenekleri sunulur.

Ücretsiz
Türk Telekom e-dergi görseli

Türk Telekom e-dergi

e-dergi, yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerinin kullanımına açık dijital bir okuma platformudur.

24,99TL

Aylık