Yaay

Yaay logosu

Yaay logosu

Yaay

​​​​​​​​​Yaay, başka bir dünya! ​

Yaay, kullanıcı dostu mobil uygulamaları ve yeni web sitesi ile kullanıcılarına keyifli bir sosyal medya deneyimi yaşatan Türkiye’nin en yeni sosyal medya uygulamasıdır.

Her geçen gün yeni bir özellik ile kullanıcıların karşısına çıkan Yaay’da istediğin kategorilerde istediğin içeriği ve hikâyeyi paylaşabilir ve etkileşimde bulundukça puan toplayarak ‘Popüler’ bölümünde yer alabilirsin. Diğer kullanıcılarla iletişim kurarak takipçi sayını arttırabilir ve Yaay’da popüler olabilirsin.​

Yaay’da güvenli ve keyifli bir şekilde vakit geçirmenin dışında Türkiye’de ve dünyada ilk kez hayata geçirilen ‘sosyal medya uygulaması üzerinden NFT oluşturabilmek’ Yaay ile mümkün! Çünkü Yaay’da oluşturduğun içerikleri “NFT Studio” sayesinde, başka bir uygulamaya gerek olmadan kolayca NFT’ye dönüştürebilir ve oluşturduğun içerikleri istediğin NFT pazar yerinde kullanabilirsin.

Yaay’ın yeni dünyasını keşfetmeye başlamak için tıkla!​

Ücretsiz

Diğer Dijital Uygulama ve Platformalar

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection) görseli

McAfee Antivirüs Programı (Total Protection)

Çoklu Cihaz Kullanımı ile McAfee Total Protection; tüm Windows, Mac OS, iOS ve Android cihazlarınızı ve parolalarınızı yazılımsal saldırılardan korur.

29,90TL

'den başlayan fiyatlarla

Türk Telekom e-dergi görseli

Türk Telekom e-dergi

e-dergi, yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabileceğiniz tüm operatör müşterilerinin kullanımına açık dijital bir okuma platformudur.

24,99TL

Aylık

EyeSense görseli

EyeSense

Görme Engellilerin telefonlarının ön ve arka kamerasını kullanarak fotoğraf çekebilecek ve etraflarında bulunan nesneleri sesli uyarı sistemi ile tanımalarına yardım eder.

Ücretsiz