Pubg'de Mobil Ödeme

Pubg'de Mobil Ödeme

​​​Türk Telekom Mobil Ödeme ile PUBG Harcamalarını Hızlıca Yap
Türk Telekom Mobil Ödeme ile PUBG harcamalarını, nakit ve kredi kartı zorunluluğu olmadan cep telefonu faturana yansıtarak güvenilir ve hızlı şekilde yapabilirsin.
PlayerUnknown's Battlegrounds kısaltmasıyla PUBG, çok oyunculu bir video oyunudur. Son yılların en popüler oyunlarından biri olan PUBG, ülkemizde de büyük bir ilgi görüyor. Bilgisayarlarda olduğu kadar telefonlarda da büyük ses getiren PUBG, bireysel, iki kişi veya grup halinde oynanabiliyor.​​​​​

Ücretsiz

Midasbuy sitesine girilir.

Kullanıcının karşısına çıkan Pubg Mobile ve Pubg Mobile Lite arasından Pubg Mobile seçilir.

Satın alınmak istenen paket seçilir.

Satın alınan paketin yüklenilmesi istenen hesabın ID'si ilgili alana girilir ve ödeme yöntemi olarak mobil ödeme seçilir.

Açılan ekranda fraudun önlenmesi için doğum tarihini girilir.

Ardından şartları kabul edildiğine dair butonlara tıklanır ve ilerlenir.

Bu adımdan sonra kullanıcı Payguru'nun ortak ödeme sayfasına yönlendirilir. Ücretin yansıtılmak istenen cep telefon numarası ilgili alana girilir.

Telefona gelen ücretlendirilme mesajı EVET diyerek yanıtlanır. Yeterli limit ya da bakiyesi olması durumunda kullanıcı başarılı bir şekilde ücretlendirilir.

  • Eğer hattınız Mobil Ödeme kullanımına kapalı ise MOBILODEME KAYIT yazıp 5555'e kısa mesaj atarak kolayca açtırabilir, mobil ödeme dünyasının avantajlı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
  • Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlarda Türk Telekom mobil faturanıza yansır, faturasız hatlarda ise bakiyenizden düşülür. Alışveriş tutarına Özel İletişim Vergisi (ÖİV) yansıtılmaz.
  • Mobil Ödeme Hizmeti Kullanıcı Sözleşmesi için tıklayınız.
​​​

İlginizi Çekebilir

Çağrı Yönlendirme

Çağrı Yönlendirme
Ücretsiz

Çağrı Engelleme

Çağrı Engelleme
5,49TL

Aylık