Huawei AppGallery'de Mobil Ödeme

Huawei AppGallery'de Mobil Ödeme logosu

Huawei AppGallery'de Mobil Ödeme logosu

Huawei AppGallery'de Mobil Ödeme

​​​​​​Huawei AppGallery üzerinden en son çıkan milyonlarca uygulama, oyun, müzik, film, TV, kitap, dergi ve diğer içerikleri satın alabilir, indirebilirsiniz. Huawei AppGallery'deki tüm ödemelerinizi Türk Telekom Mobil Ödeme ile mobil faturanıza yansıtılarak ya da TL bakiyenizden düşülerek anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz

Ayarlar'a gidip Ödemeler ve Satın Almalar'a tıklayın.

Ödeme ve Satın Almalar ekranında Ödeme Yöntemleri listesinden Mobil Ödeme'ye tıklayın.

Açılan ekranda Ekle butonuna tıklayarak cep telefonu numaranızı ekleyin.

  • Türk Telekom kullanıcıları Huawei AppGallery’de tüm uygulama, oyun ve oyun içi harcamalarını sadece cep telefonu numaralarını kullanarak anında güvenle yapabiliyorlar. Türk Telekom Mobil Ödeme kullanıcılarına özel bu olanak sayesinde ödemeler, banka/kredi kartı bilgileri girilmeden, mobil faturaya yansıtılarak ya da TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirilebiliyor. Türk Telekom Mobil Ödeme Servisi’nden hem fatura​​lı hem de faturasız hatta sahip Türk Telekom kullanıcıları faydalanabiliyor. Böylelikle kullanıcılar, Türkiye’de Huawei AppGallery’de kredi kartı dışında bir seçenekle ödeme yapılabiliyor.
  • Huawei AppGallery’de Türk Telekom Mobil Ödeme’yi kullanmak için Huawei AppGallery uygulaması üzerinden ödeme yönteminizi Türk Telekom Mobil Ödeme olarak seçmeniz yeterlidir. Hattınızı Türk Telekom Uygulaması​, SMS ya da Çağrı Merkezi kanalı üzerinden Mobil Ödeme kullanımına açabilirsiniz.
  • Satın Alma işlemi için üzerinde tutar yazılı satın al düğmesine basarak işleminizi başlatabilir, açılacak onay ekranında onayınızı vererek işleminizi tek tıkla tamamlayabilirsiniz.
  • Mobil Ödeme Hizmeti Kullanıcı Sözleşmesi için tıklayınız.

Huawei AppGallery'de Mobil Ödeme Nedir?

Türk Telekom kullanıcıları, Huawei AppGallery ödemelerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Bu sayede kullanıcılar ödemeler kredi/banka kartı bilgilerini girmelerine gerek kalmadan mobil faturalarına yansıtılarak ya da TL bakiyelerinden düşürülerek gerçekleştirilebiliyor.

Kimler Huawei AppGallery'ta Türk Telekom Mobil Ödemeden Yararlanabilir?

Hattı mobil ödemeye açık faturalı ya da faturasız hat sahibi olan ve akıllı cihazlarında Huawei AppGallery yüklü olan tüm Türk Telekom kullanıcıları, bu hizmetten yararlanabilir.

Huawei AppGallery'de Satın Aldığım Bir Ürünü İade Edebilir miyim?

Satın aldığınız herhangi bir ürün ile ilgili iade politikasına https://consumer.huawei.com/tr/support/content/tr-tr00738330/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Huawei AppGallery'de Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın aldığım ürünlerle ilgili soru veya şikayetimi kime iletebilirim?

Satın aldığınız ürünler ile ilgili sorularınız ve talepleriniz için Huawei Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.​

Diğer Dijital Ödemeler

App Store'da Mobil Ödeme görseli

App Store'da Mobil Ödeme

App Store'dan oyun, uygulama, müzik, film ve iCloud satın alımlarınızın tümünü mobil faturanıza yansıtarak ya da bakiyenizden düşerek Türk Telekom Mobil Ödeme ile ödeyebilirsiniz.

Ücretsiz
Spotify'da Mobil Ödeme görseli

Spotify'da Mobil Ödeme

Spotify Premium üyelik ücretlerini, nakit ve kredi kartı zorunluluğu olmadan cep telefonu faturanıza yansıtarak ya da TL bakiyenizden düşerek güvenilir ve hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Ücretsiz
Pubg'de Mobil Ödeme görseli

Pubg'de Mobil Ödeme

PUBG Mobile harcamalarınızı, nakit ve kredi kartı zorunluluğu olmadan cep telefonu faturanıza yansıtarak ya da TL bakiyenizden düşerek güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz