Google Play'de Mobil Ödeme

Google Play'de Mobil Ödeme

  • ​Google Play üzerinden en son çıkan milyonlarca Android uygulaması, oyun, müzik, film, TV, kitap, dergi ve diğer içerikleri satın alabilir, indirebilirsiniz.
  • Google Play'deki tüm ödemelerinizi Türk Telekom Mobil Ödeme ile mobil faturanıza yansıtılarak ya da TL bakiyenizden düşülerek anında gerçekleştirebilirseniz.

Ücretsiz

Akıllı cihazınızdan Google Play uygulamasını açın ve sol üst köşeden menüye girin

Menü ekranında Ödeme Yöntemlerine tıklayın.

Ödeme Yöntemleri ekranında Ödeme Yöntemi Ekle sekmesinde bulunan Türk Telekom Mobil Ödemeyi Seçin. Açılan ekranda Türk Telekom Mobil Ödeme'yi Etkinleştir'i tıklayın.

  • Türk Telekom kullanıcıları Google Play Store'dan tüm uygulama, oyun ve oyun içi harcamalarını sadece cep telefonu numaralarını kullanarak anında güvenle yapabiliyorlar artık. Türk Telekom Mobil Ödeme kullanıcılarına özel bu olanak sayesinde ödemeler, banka/kredi kartı bilgileri girilmeden, mobil faturaya yansıtılarak ya da TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirilebiliyor. Tüm Andoid işletim sistemini kullanan cihazlarda kullanılabilen Türk Telekom Mobil Ödeme Servisi'nden hem faturalı hem de ön ödemeli hatta sahip Türk Telekom kullanıcıları faydalanabiliyor. Böylelikle kullanıcılar, Türkiye'de Google Play Store'da kredi kartı dışında bir seçenekle ödeme yapılabiliyor.
  • Google Play Store'da Türk Telekom Mobil Ödeme'yi kullanmak için Google Play Store uygulaması üzerinden ödeme yönteminizi Türk Telekom Mobil Ödeme olarak seçmeniz yeterlidir. Hattınızı Online İşlemler Uygulaması, SMS ya da Çağrı Merkezi kanalı üzerinden Mobil Ödeme kullanımına açabilirsiniz.
  • Satın Alma işlemi için üzerinde tutar yazılı satın al düğmesine basarak işleminizi başlatabilir, açılacak onay ekranında onayınızı vererek işleminizi tek tıkla tamamlayabilirsiniz.
  • Mobil Ödeme Hizmeti Kullanıcı Sözleşmesi için tıklayınız.

Google Play'de Mobil Ödeme Nedir?

Türk Telekom kullanıcıları, Google Play'de ödemelerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Bu sayede kullanıcılar ödemeler kredi/banka kartı bilgilerini girmelerine gerek kalmadan mobil faturalarına yansıtılarak ya da TL bakiyelerinden düşürülerek gerçekleştirilebiliyor.

Kimler Google Play'de Türk Telekom Mobil Ödemeden Yararlanabilir?

Hattı mobil ödemeye açık faturalı ya da faturasız hat sahibi olan ve akıllı cihazları Android işletim ile çalışan tüm Türk Telekom kullanıcıları, bu hizmetten yararlanabilir.

Google Play'de Yaptığım İşlem/Abonelikli İşlem Sonrasında Hattım Neden Mobil Ödemeye Açıldı?

Hattınız mobil ödemeye kapalı olsa bile yasal izin kapsamında Google Play'den alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş sonrasında mobil ödeme kolaylığından diğer platformlarda da faydalanabilmeniz için mobil ödeme servisiniz otomatik olarak aktif hale getirilmektedir. Ayrıca, abonelikli işlemlerinizde mobil ödemenizi işlemi gerçekleştirdikten sonra kapatmış olsanız bile abonelik tutarınızın yansıyacağı her ayın ilgili günü mobil ödemeniz tekrar aktif hale getirilecektir.

Google Play'de Satın Aldığım Bir Ürünü İade Edebilir miyim?

Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra işlemi gerçekleştirdiğiniz üye işyeri tarafından onay verildikten sonra iade yapılabilir.

Google Play'de Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın aldığım ürünlerle ilgili soru veya şikayetimi kime iletebilirim?

Satın aldığınız ürünler ile ilgili sorularınız ve talepleriniz için http://support.google.com/googleplay ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Lira Paylaş

Lira Paylaş
6,49TL

Gönderim

Hediye İnternet

Hediye İnternet
60TL

1GB

Spotify'da Mobil Ödeme

Spotify'da Mobil Ödeme
Ücretsiz