Spotify'da Mobil Ödeme

Spotify'da Mobil Ödeme logosu

Spotify'da Mobil Ödeme logosu

Spotify'da Mobil Ödeme

​​​​​​​​​​​​​​​​​​Türk Telekom Mobil Ödeme ile Spotify Abonelik Ödemeni Kolayca Yap
Türk Telekom Mobil Ödeme ile Spotfiy Premium üyelik ücretini, nakit ve kredi kartı zorunluluğu olmadan cep telefonu faturana yansıtarak güvenilir ve hızlı şekilde yapabilirsin.
Spotify dünyanın en popüler müzik veri akışı ve podcast servisi olup her türden milyonlarca şarkının sınırsızca dinlenebilen bir dijital müzik platformudur.​

Ücretsiz

Spotify web sitesi üzerinde, ödeme sayfasında ödeme yöntemi olarak mobil ödeme seçilir.

Alışverişe devam et butonuna tıklanır.

Açılan sayfada, operatör seçme kısmından Türk Telekom seçilir. Daha sonra Cep telefon numarası girilerek ödeme yap butonuna tıklanır.

Açılan sayfada, cep telefonunuza gelen SMS'deki doğrulama kodu girilir ve üye olun seçeneğine tıklanır.

  • Eğer hattınız Mobil Ödeme kullanımına kapalı ise MOBILODEME KAYIT yazıp 5555'e kısa mesaj atarak kolayca açtırabilir, mobil ödeme dünyasının avantajlı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
  • Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlarda Türk Telekom mobil faturanıza yansır, faturasız hatlarda ise bakiyenizden düşülür. Alışveriş tutarına Özel İletişim Vergisi (ÖİV) yansıtılmaz.
  • Mobil Ödeme Hizmeti Kullanıcı Sözleşmesi için tıklayınız.
​​​

Diğer Dijital Ödemeler

App Store'da Mobil Ödeme görseli

App Store'da Mobil Ödeme

App Store'dan oyun, uygulama, müzik, film ve iCloud satın alımlarınızın tümünü mobil faturanıza yansıtarak ya da bakiyenizden düşerek Türk Telekom Mobil Ödeme ile ödeyebilirsiniz.

Ücretsiz
Pubg'de Mobil Ödeme görseli

Pubg'de Mobil Ödeme

PUBG Mobile harcamalarınızı, nakit ve kredi kartı zorunluluğu olmadan cep telefonu faturanıza yansıtarak ya da TL bakiyenizden düşerek güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz